18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Fajerwerki w berlinie

~Velture • 2023-01-02, 16:31
Taki tam nowoczesny wywiad ze strażakiem odnośnie sylwestra z panem inżynierem w tle :roll:

Nawet nie chce mi się tego komentować już.


alucard321

2023-01-02, 16:41
Gdzie jest wujek Adi gdy go potrzeba? :-(

joeblacktwo

2023-01-02, 16:45
Patrząc po zębach to helmutowi jedna petarda w japie wybuchła

Payan

2023-01-02, 17:01
A co tu komentować, inżynier bawi się dobrze.

Tuco

2023-01-02, 17:34
Proroctwo Kadafiego?
Zapraszam ich na swoją ulicę. Muszę tylko wapno skądś na r*chać, żeby im mięciutko pościelić...

PutinToSmiec

2023-01-02, 17:49
Zwykła uliczna patologia :mrgreen: też mi coś.

marcino_zly

2023-01-02, 18:09
alucard321 napisał/a:

Gdzie jest wujek Adi gdy go potrzeba?



Zrezygnował.
Dotarło, że nic nie wskóra.

smc

2023-01-02, 18:30
murzyn młody, zdrowy i jurny, Szwab uszkodzony genetycznie i impotent.



Z kim rżnie się Pani Szwabowa...?

anakin

2023-01-02, 18:32
pojechałem sobie w tym roku na sylwestra do Berlina, bo jakoś nigdy nie miałem czasu żeby sobie tam posiedzieć i trochę obejrzeć jak się żyje. Wysiadając na dzielnicy Charlottenburg pierwsze co mnie zaskoczyło to syf jaki tam jest. Przede wszystkim brak koszy na śmieci, udaliśmy się do hotelu po drodze mijałem z 4 fryzjerów męskich gdzie arab strzyże araba. Po rozpakowaniu się wyszliśmy na miasto i oczywiście pod Bramę Brandenburską. Najlepiej dogadywaliśmy się z przechodniami zagranicznymi tj. Francuzami i Włochami i ogólnie z rasistami :) w metrze wiadomo trzeba było do kogoś zagadać, więc kilka gadek z niemcami się odbyło a są oni zniesmaczeni sytuacją migracyjną i większość niemców dalej chodzi w maseczkach bo jak twierdzą " te małpy roznoszą choroby". idąc ulicą na 10 osób 9 to arabusy. Moja panna prosiła żebyśmy wracali już koło 24 w inne miejsce bo policja zablokowała wjazd pod bramę i arabusy zaczęły się już rzucać. Skakali przez płoty, ogólnie zachowują się jak zwierzęta. Boisz się, że dostaniesz petardą w łeb, albo kosę więc przeważnie nie patrzysz im w oczy a jak to już zrobisz to zobaczysz pewność siebie, że w razie czego, gdy krzyknie wokół Ciebie zleci się kilkunastu i Cię zabiją. gówniarze mają to samo coś w oczach.

Wróciłem do Polski i naprawdę, może i mamy katozjebów, LGBTQ+ czy inne formacje religijne, ale idąc ulicą serio nie boisz się, że coś Ci się stanie.

W metrze rozmawialiśmy jeszcze z parą polsko niemiecką i uprzedzili nas żebyśmy na siebie uważali bo te zwierzęta ciągle kradną albo jest dużo napadów.

Tam idziesz ulicą czy do sklepu i każdy jest smutny... nikt się do Ciebie nie uśmiecha a jak się uśmiechnie to wiesz, że to turysta.

idąc na metro zobaczyłem taką knajpę dosłownie na dworcu, a przechodząc obok spruło się do mnie jakiś rusek czy nie mam szluga jak mu powiedziałem, że rosjanom to nawet grosza nie dam bo jestem Polakiem. to zrobił w tył zwrot i zaczął uciekać :D








djoshin

2023-01-02, 18:52
jak mi sie serce raduje że tym szwabskim sk***ysynom się kraj rozpie**ala przez wszelkiej maści syf napływowy...zwykłe szwaby zastraszone ch*ja mogą zrobić a niemry są j***ne przez beżowych ...to za nasze cierpienie sk***ysyny..karma jest piękna

Nagar1

2023-01-02, 19:00
to walsnie jest polityka lewactwa gdzie oni sie siedza w domach i sprowadzaja tą ch*jnie do krajów z p*zdu tfuu

shoe5maker

2023-01-02, 19:04
Chcieli multikulti, to k***a mają z całym inwentarzem, a nam niech nie mówią jak postępować.

metyoo

2023-01-02, 19:11
to albańczyk, gest na początku typowo albański, symbolizujący pokraka na ich fladze