18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fajerwerki i blondyna

KlinikaAborcyjna • 2018-12-31, 14:22
Niektórzy już balują. :kawa:

Argeusz

2018-12-31, 19:46
@up dokładnie k***a, pie**olone k***iszcza, mam nadzieję, że facet jak przyszedł do domu to spuścił jej srogi wpie**ol tej k***ie j***nej.

Jenna25

2018-12-31, 21:10
A kto to tak ładnie sadistica urządził? :) wszystko jakies takie przejrzyste, ładne, poukładane;) Menu takie eleganckie. Cacuszko :D

lysybog

2019-01-01, 00:47
radek225 napisał/a:


Potem zostaje ci gruby, brzydki babsztyl, który jak był głupi za młodu tak dalej jest.



Radziu, ale jak weźmiesz mądrą, to potem zostaje ci gruby, brzydki babsztyl, który jest nadal zdolny do manipulacji zdecydowanie bardziej wyrachowanych niż w przypadku grubego, brzydkiego babsztyla, tyle że głupszego.

Argeusz

2019-01-01, 04:38
lysybog napisał/a:



Radziu, ale jak weźmiesz mądrą, to potem zostaje ci gruby, brzydki babsztyl, który jest nadal zdolny do manipulacji zdecydowanie bardziej wyrachowanych niż w przypadku grubego, brzydkiego babsztyla, tyle że głupszego.



Jeśli pojawia się miłość(która w czystej postaci nie występuje na tej planecie) to można żyć w szczęściu do końca dni.
Nie warto szukać fajnej dupy tylko ze względu na jej uroki zewnętrzne.
Mój ojciec tak zrobił i co z tego ma? Alkoholizm i zmarnowane życie. Nie warto.

alumdark

2019-01-01, 16:40
Co za j***na kretynka. Klasyczny słój na spermę. Ja jebie, cytując klasyka „baby to ch*je”!

AN...........or

2019-01-02, 00:39
radek225 napisał/a:



To jest dobre, ale na krótką metę. Masz sobie ładną, głupią blondynę za żonę, jebie się jak złoto, ale stuknie jej 35-40 lat i co?



Jak to i co ???????????? bierzesz nową wtedy, jak masz hajs oczywiście, tyle w temacie.

Cloverface

2019-01-06, 23:04
Znam bardzo dużo kobiet, które spaliły okno. To chyba za trudne urządzenie i nie powinno wstawiać się ich do kuchni. Dla ich i własnego bezpieczeństwa.