18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fajerwerki i blondyna

KlinikaAborcyjna • 2018-12-31, 14:22
Niektórzy już balują. :kawa:

T3RMINATOR

2018-12-31, 14:27
Pożegnanie starego roku z pompą. Genitalnie.

jbone

2018-12-31, 14:33
tak to się zaczelo gdy w anglii spalił sie wiezowiec

Adra

2018-12-31, 15:23
Nie musi być mądra, wystarczy, żeby była ładna i dobra w łóżku

banerr

2018-12-31, 15:24
k***a, ja pie**ole...

Essent

2018-12-31, 15:53
Brak k***a j***nych słów.

ag...........th

2018-12-31, 16:03
Wystrzałowa dziunia.

radek225

2018-12-31, 16:17
Adra napisał/a:

Nie musi być mądra, wystarczy, żeby była ładna i dobra w łóżku



To jest dobre, ale na krótką metę. Masz sobie ładną, głupią blondynę za żonę, jebie się jak złoto, ale stuknie jej 35-40 lat i co? I jedyne, co zostało, to głupia. Kobieta na starość szybciej się sypie niż facet, a panienek, jak Monica Belucci, czy Halle Berry które nawet po 50 wyglądają dobrze praktycznie nie ma. Nie zapasiony, dobrze ubrany facet nawet po 50 wygląda dobrze. Wygląd, sex appeal z czasem przemija, to co masz w głowie zostaje. Głupiutka, seksowna, dobrze r*chająca się blondyna jest urocza, ale do 30tki, 40 tki. Potem zostaje ci gruby, brzydki babsztyl, który jak był głupi za młodu tak dalej jest.

nectovelius

2018-12-31, 16:17
Dla pustej blondynki pusty kufel ;)

markop4321

2018-12-31, 17:43
Szkoda ze nie gasiła benzyna

KlinikaAborcyjna

2018-12-31, 17:58
radek225 napisał/a:


Adra napisał/a:

Nie musi być mądra, wystarczy, żeby była ładna i dobra w łóżku


To jest dobre, ale na krótką metę. Masz sobie ładną, głupią blondynę za żonę, jebie się jak złoto, ale stuknie jej 35-40 lat i co? I jedyne, co zostało, to głupia. Kobieta na starość szybciej się sypie niż facet, a panienek, jak Monica Belucci, czy Halle Berry które nawet po 50 wyglądają dobrze praktycznie nie ma. Nie zapasiony, dobrze ubrany facet nawet po 50 wygląda dobrze. Wygląd, sex appeal z czasem przemija, to co masz w głowie zostaje. Głupiutka, seksowna, dobrze r*chająca się blondyna jest urocza, ale do 30tki, 40 tki. Potem zostaje ci gruby, brzydki babsztyl, który jak był głupi za młodu tak dalej jest.



Adra nie chce się z nią żenić tylko pukać aż mu się ona znudzi, przynajmniej ja tak robiłem. :kawa:

ellsworth

2018-12-31, 18:16
KlinikaAborcyjna napisał/a:


To jest dobre, ale na krótką metę. Masz sobie ładną, głupią blondynę za żonę, jebie się jak złoto, ale stuknie jej 35-40 lat i co? I jedyne, co zostało, to głupia. Kobieta na starość szybciej się sypie niż facet, a panienek, jak Monica Belucci, czy Halle Berry które nawet po 50 wyglądają dobrze praktycznie nie ma. Nie zapasiony, dobrze ubrany facet nawet po 50 wygląda dobrze. Wygląd, sex appeal z czasem przemija, to co masz w głowie zostaje. Głupiutka, seksowna, dobrze r*chająca się blondyna jest urocza, ale do 30tki, 40 tki. Potem zostaje ci gruby, brzydki babsztyl, który jak był głupi za młodu tak dalej jest.



Adra nie chce się z nią żenić tylko pukać aż mu się ona znudzi, przynajmniej ja tak robiłem. :kawa: [/quote]
Równie dobrze możesz puknąć pustaka na najbliższej budowie. Taki sam będzie to miało sens. Aż szkoda nasienia na taką głupią p*zdę.

Cz...........as

2018-12-31, 18:24
ellsworth napisał/a:

Równie dobrze możesz puknąć pustaka na najbliższej budowie.



To wsadź h*ja w dziurę w ścianie a wsadź w taką "co się r*cha jak złoto", może zobaczysz różnicę.


@radek225 masz absolutną rację, piwko dla wszystkich co myślą jak Ty :pijaki:

Argeusz

2018-12-31, 18:48
Te śmieszki potwierdzają, że za mieszkanie płaci jej bolec.

KebabRemover

2018-12-31, 18:51
bardziej niż nieumiejętne odpalenie petardy wk***ił mnie to że się śmieją z tego , aż mi się żygać chce k***y j***ne na myśl jak zdegenerowany mózg trzeba mieć żeby się śmiać z tego, nie wiem co jest smiesznego w tym że okno się pali i zastanawiam się co jes tak rozśmieszyło k***y j***ne