18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

facet na wózku vs policja

okar19 • 2012-09-29, 15:14
Zapewne inaczej tej sytuacji nie można było załatwić

~Velture

2012-09-29, 15:38
Prawdziwy 'Człowiek Sk***iel' z tego policmajstra.

John_Rambo

2012-09-29, 15:46
Ojoj ktoś chyba był dręczony w szkole i wstąpił do policji żeby sobie odreagować...

:erniepalm:

Chleb razowy

2012-09-29, 15:46
No co k***a? Że inwalida, to mu wszystko wolno?
Każdy zostałby skuty, jakby uderzył stróża prawa. Tylko na policji można doświadczyć prawdziwej równości!

John_Rambo

2012-09-29, 15:51
Owszem każdy by został skuty. Ale ta parówa z tego filmu zwyczajnie wyładowała swoje frustracje na inwalidzie, a to zwykłe frajerstwo.

jacekmatys

2012-09-29, 17:29
nogi mu skój bo cię kopnie eh......ogólnie każdy polismen ma takie prawo że ktokolwiek cię dotknie ma prawo się BRONIĆ i w tym wypadku nie ma wyjątku.

gimi84pl

2012-09-29, 17:30
mógł mu powietrze z kółek spuścić, tępa pała

Pan_Doktur

2012-09-29, 17:33
Nie ma podnoszenia łapki na policjanta.
Koniec kropka

Jai

2012-09-29, 18:22
Ależ pie**olicie tam wyżej. Facet w filmiku nie jest żadnym inwalidą, na początku sobie ślicznie odsuwa stopami podnóżki, wstaje, stoi.. jest zwyczajnie naj***ny i dali mu wózek żeby go łatwiej było transportować. Podniósł łapę na policjanta, to pan władza przestał być miły - prawidłowo.

A nawet jak jest chodzącym inwalidą, to i tak w tym nie widzę nic dziwnego. Jakby wam przypie**olił, to co, nadstawilibyście drugi policzek, takie z was jezusy? Wk***ia mnie to. Czy jest się inwalidą, czy kobietą, czy czym, jak się narusza czyjąś cielesność, trzeba się liczyć z tym, że się komuś może nie spodobać i się odwdzięczy tym samym.
Wyjątek można zrobić dla ludzi upośledzonych, nie kontrolujących się. Ale jak ktoś jest naj***ny/świadomy i się rzuca - ni ch*ja.

pawel997402

2012-09-29, 20:12
a najgorsze jest to że uznają to jako ''nieszczęśliwy upadek ze schodów''

socjalmmv

2012-09-29, 20:21
Zj***ni ludzie jesteście. To co że go uderzył to od razu musi go lać? Wystarczyłoby normalne obezwładnienie, zresztą ten człowiek już jest obezwładniony. Większość ludzi tutaj zachowuję się jak zomowcy. To jest policja a nie UFC, jak koleś chce się wyżyć to niech na ring pójdzie i kozaczy. Mógł mu jeszcze kajdanki na nogi założyć żeby nie uciekł czasem.

li53cz3k

2012-09-29, 20:36
Rowniez uwazam ze policjant ma prawo zajebac komus kto wyskakuje do niego z lapami, ale zauwazyliscie dlaczego ten "inwalida" go jebnal? Po co ten policeman wykrecal mu lape kiedy gosciu byl spokojny?

krz2

2012-09-29, 20:37
Jai napisał/a:

Ależ pie**olicie tam wyżej. Facet w filmiku nie jest żadnym inwalidą, na początku sobie ślicznie odsuwa stopami podnóżki, wstaje, stoi.. jest zwyczajnie naj***ny i dali mu wózek żeby go łatwiej było transportować. Podniósł łapę na policjanta, to pan władza przestał być miły - prawidłowo.

A nawet jak jest chodzącym inwalidą, to i tak w tym nie widzę nic dziwnego. Jakby wam przypie**olił, to co, nadstawilibyście drugi policzek, takie z was jezusy? Wk***ia mnie to. Czy jest się inwalidą, czy kobietą, czy czym, jak się narusza czyjąś cielesność, trzeba się liczyć z tym, że się komuś może nie spodobać i się odwdzięczy tym samym.
Wyjątek można zrobić dla ludzi upośledzonych, nie kontrolujących się. Ale jak ktoś jest naj***ny/świadomy i się rzuca - ni ch*ja.



Rozj***łeś mnie :D

maxs90

2012-09-29, 20:39
powienien najpierw jakoś go poinformować: zatrzymaj się i wysiądź z pojazdu ,albo nie wim może stój bo strzelam ,a nie tak z przemocą do siedzącego

Dupa_Zza_Krzaka

2012-09-29, 20:47
I co z tego że na wózku ? Zaatakował funkcjonariusza to niech ginie.