18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Facet który wypił roztwór Kreta

grudzin7 • 2014-05-24, 01:35
Dzisiaj czytałem historię o pewnym facecie z Poznania, który wlał do butelki po winie roztwór Kreta (taki bardzo żrący środek do przepychania rur w kiblu), a parę dni po tym będąc ostro naj***nym natrafił w łazience na ten jakże zacny specyfik i postanowił skosztować. Obejał całą butlę i poszedł spać. Obudził go ostry bół brzucha i miał "szczęście", że zachował dość trzeźwy umysł aby zadzwonić po karetke. Oczywiście jazda w szpitalu, milion badań i domysłów co mu jest i nim się zczaili i wypłukali mu wnętrzności to i tak było już za późno aby dało się uratować flakI. Generalnie powstały mu wżody na żołądku no i musieli wyciąć mu większość flaków... Mimo jakichś przeszczepów ma teraz jelita o długości pół metra (normalnie ludzie mają ponad 6 metrów), i musi non stop jeść specjalnie wzbogacane posiłki aby cokolwiek przyswoić.
Generalnie histroia nieciekawa ale mnie zaczęło zastanawiać co innego. Wyobrażacie sobie że pare minut po każdym jedzeniu musicie iść się wysrać? Albo w ogóle jakby oj***ć takie baaardzo długie kluski spaghetti że jedną częś masz w ustacz a drugą w dupie? :D teraz wyobraźcie sobie że dowiedział się o was jakiś psychopata rodem z Piły i postanawia 'nawlec' was na metalową linkę i obydwa końce zawiesi na wysokości trzech metrów, ale poluzuje tę linkę tak abyście musieli stać na nogach wypinać się dupą i wyciągać głowę w górę :D No bo w sumie gdyby dupe mieć wyżej to po tej lince by ściekały resztki gówna prosto do ust. Pskudna tortura. Ale śmiesznie by wyglądała :D

tak, wiem, długie i głupie a ja jestem pijany i zj***ny, ale gówno mnie to obchodzi :P może kogoś to zainspiruje i ktoś pociągnie wątek w komentarzach, a jak nie to będzie kolejny zapychacz w dziale sucharów

~DMT

2014-05-24, 01:38
O k***a, widzę że ten kret faktycznie robi dobrą banie :amused:

Salmonella

2014-05-24, 01:38
"wżody"

Idź, bo jak ci pie**olnę słownikiem...

mrauuu

2014-05-24, 01:45
reżyser "Ludzkiej stonogi" tutaj?

JarsonLarson

2014-05-24, 02:21
3 minuty zastanawiałem się,co to znaczy "obejał"

mateuszmatel

2014-05-24, 02:26
Cytat:

jakiś psychopata rodem z Piły



Jak z piły to musi być szansa na ucieczkę. Proponuje drut kolczasty na odległości 8 metrów. Koleś musi przeczołgać się przez te 8 metrów a drut rozpie**ala go od środka.

wytrzeszcz5

2014-05-24, 03:41
Pisz fabuły kurde jesteś genialny !.
Psia krew no po to właśnie mam tu konto!
jak masz więcej takich pomysłów pisz!

trytodie

2014-05-24, 08:26
"Wyobrażacie sobie że pare minut po każdym jedzeniu musicie iść się wysrać? (...)"

Ja mam normalnej długości flaki i tak właśnie mam - jakieś problemy gastryczne :D

FatboyFat

2014-05-24, 09:35
Już za momencik, już za chwileczkę...

grudzin7

2014-05-24, 09:39
Salmonella, sorry za błędy, ale serio pisałem to: wczoraj, w nocy, po pijaku, na tablecie, gdzie nie ma podkreślania błędów.. i tak jestem pod wrażeniem, że mój tekst nie wyglądał tak: "Dsoisuaj czyutakem hjisterie op ewnwym favexcie..." :P

Re...........ms

2014-05-24, 09:44
jesteś poj***ny :D

a z drugiej strony kto k***a trzyma roztwór kreta w butelce po winie? Po ch*j roztwór z kreta? nie mógł sobie w żelu kupić? :P

Crossblade

2014-05-24, 09:49
...buahahaha ja się ubawiłem. Więcej taki historii :D

mr.moose

2014-05-24, 10:04
Kto widział filmiki z 5 euro z takim rozj***nym kolesiem? może wysłać linka na priva? ;)

Kt...........BM

2014-05-24, 10:06
Jakub Wędrowycz takiego kreta nawet by nie poczuł.

Ralphie

2014-05-24, 10:11
Siema wżodzie,

Ogólnie historia ch*jowa ale jeszcze bardziej ch*jowe cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia. Mam nadzieje, że kiedyś i ciebie strzyga dopadnie w kiblu przy sraniu :D