18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Facet który wypił roztwór Kreta

grudzin7 • 2014-05-24, 01:35
Dzisiaj czytałem historię o pewnym facecie z Poznania, który wlał do butelki po winie roztwór Kreta (taki bardzo żrący środek do przepychania rur w kiblu), a parę dni po tym będąc ostro naj***nym natrafił w łazience na ten jakże zacny specyfik i postanowił skosztować. Obejał całą butlę i poszedł spać. Obudził go ostry bół brzucha i miał "szczęście", że zachował dość trzeźwy umysł aby zadzwonić po karetke. Oczywiście jazda w szpitalu, milion badań i domysłów co mu jest i nim się zczaili i wypłukali mu wnętrzności to i tak było już za późno aby dało się uratować flakI. Generalnie powstały mu wżody na żołądku no i musieli wyciąć mu większość flaków... Mimo jakichś przeszczepów ma teraz jelita o długości pół metra (normalnie ludzie mają ponad 6 metrów), i musi non stop jeść specjalnie wzbogacane posiłki aby cokolwiek przyswoić.
Generalnie histroia nieciekawa ale mnie zaczęło zastanawiać co innego. Wyobrażacie sobie że pare minut po każdym jedzeniu musicie iść się wysrać? Albo w ogóle jakby oj***ć takie baaardzo długie kluski spaghetti że jedną częś masz w ustacz a drugą w dupie? :D teraz wyobraźcie sobie że dowiedział się o was jakiś psychopata rodem z Piły i postanawia 'nawlec' was na metalową linkę i obydwa końce zawiesi na wysokości trzech metrów, ale poluzuje tę linkę tak abyście musieli stać na nogach wypinać się dupą i wyciągać głowę w górę :D No bo w sumie gdyby dupe mieć wyżej to po tej lince by ściekały resztki gówna prosto do ust. Pskudna tortura. Ale śmiesznie by wyglądała :D

tak, wiem, długie i głupie a ja jestem pijany i zj***ny, ale gówno mnie to obchodzi :P może kogoś to zainspiruje i ktoś pociągnie wątek w komentarzach, a jak nie to będzie kolejny zapychacz w dziale sucharów

lobominator

2014-05-24, 10:18
Pierwotnie przeczytałem, że facet wypił siki kreta :D

~PowerBoBass

2014-05-24, 10:18
Ralphie napisał/a:

Ogólnie historia ch*jowa ale jeszcze bardziej ch*jowe cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia. Mam nadzieje, że kiedyś i ciebie strzyga dopadnie w kiblu przy sraniu :D



Ojej ojej, nie popłacz się :mrgreen: Masz problemy ze sraniem? Bo wyczuwam ból dupy ;-)

kasjerrrx

2014-05-24, 10:20
haha jebac biede :D "bogate posilki" :szczerbaty:

xadam4

2014-05-24, 10:21
roztwór kreta powinien go zabić ( r-r wodorotlenku sodu ) po tym drinku z flaków zostało mu niewiele ( chyba, że już mocno przepity :D ) i prawdopodobnie pomogło mu to, że był naj***ny, im bardziej tym lepiej. metabolizowany etanol w kwas octowy zareagował, tworząc octan sodu, który już tak nie działa na człowieka jak kret :D

k***A MAĆ I KTO MI TERAZ POWIE, ŻE ALKOHOL NIE JEST DOBRY?!?!

michnik_xD

2014-05-24, 10:23
Pare lat temu w mojej miejscowości po libacji alkoholowej typ nocował u takiego pijaczka. Wstał w nocy i poszedł się napić. Myśląc że znalazł oranżadę w proszku (tak naprawdę była to trutka na szczury) wsypał do szklanki, zalał wodą i wypił. Ponoć w nocy zaczął go boleć brzuch, dostał gorączki i ogólnie to nieciekawie było. Widząć to wszyscy "koledzy" powstawali i zaczeli poić go wódką w celu wyleczenia :D co się z nim później stało niestety nie wiem

raclov

2014-05-24, 10:24
Piwo za to , że jesteś pie**olniety !

Paniczyk

2014-05-24, 10:28
Haha :D Pozytywnie, zdrowo pie**olnięty Jegomość (czytaj autor) :)

StereoTyp

2014-05-24, 10:28
Moja sąsiadka w Polsce chciała popełnić samobójstwo, więc z tego powodu napiła się domestosu i skoczyła z balkonu - szóste piętro. Jej mąż akurat spacerował z psem, znalazł ją, jak leżała poskręcana w krzakach ogródków pod balkonami, wezwał pogotowie - odratowali ją. Poszła na leczenie i tyle ją widziałem, bo już wyjechałem na Hamburgery.

xTyMeRx

2014-05-24, 10:48
@Salmonella Nie ma to jak się dopie**olić o jeden j***ny błąd, na ok. 15 linijek.

mYOUsick

2014-05-24, 10:49
A kret nie powinien zneutralizować się w połączeniu z kwasem żołądkowym?

SKR

2014-05-24, 10:58
"długie kluski spaghetti " - Stara ci robi spaghetti z klusek ?

dancio91

2014-05-24, 11:05
xadam4 napisał/a:

roztwór kreta powinien go zabić ( r-r wodorotlenku sodu ) po tym drinku z flaków zostało mu niewiele ( chyba, że już mocno przepity :D ) i prawdopodobnie pomogło mu to, że był naj***ny, im bardziej tym lepiej. metabolizowany etanol w kwas octowy zareagował, tworząc octan sodu, który już tak nie działa na człowieka jak kret :D

k***A MAĆ I KTO MI TERAZ POWIE, ŻE ALKOHOL NIE JEST DOBRY?!?!


b1z

2014-05-24, 11:06
@trytodie
ja to nazywam szybką przemianą materii, ale kto jak lubi :amused: