18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

facebook radka

ostatni • 2012-10-22, 17:23
internet nieocenzurowany jako miejsce spotkań władzy z ludem:


Pater patriae

2012-10-23, 22:13
Ja tylko jednego nie rozumiem, jak to jest możliwe, że większość ludzi jest ogłupiona do tego stopnia, by wierzyć w to, że polityka jest taka jasna i klarowna; wszystkiego się dowiedzą z dziennika telewizyjnego; afery korupcyjne to tylko pojedyncze przypadki, to wcale nie jest norma; w "spiski" wierzą tylko skończeni kretyni i barany.

"Przeciwnicy" w "dyskusji", o ile można tak to nazwać panówStryjek i Ja-ah-qu-ub-el, nie wysnuli żadnego argumentu, czemu akurat samolot rozpadł się na kawałeczki po uderzeniu w brzozę i nikt nie przeżył. Wiem, że łatwiej jest napisać "Jesteś poj***nym idiotą, który tylko szuka spisków, więc nie warto z Tobą rozmawiać", ale to pokazuje tylko siłę Waszych argumentów, a raczej jej brak.

Każdy Polak narzeka na polityków, na ich kłótliwość, czy jałowe dyskusje, ale niestety coraz częściej zauważam, że "godnie" reprezentują swoich wyborców. Kultura europejska ewidentnie upada, cofamy się w rozwoju intelektualnym do poziomu chłopstwa w XVIII wieku. Sięgnijcie do książek, poczytajcie wypowiedzi prawdziwych polskich polityków typu Dmowski, Witos, Korfanty, można się nie zgadzać z ich poglądami, ale na Boga, oni potrafili się wypowiadać/przekonywać/dyskutować, nie to co dzisiejsza postkomunistyczna hołota.

Czasem myślę, że już wolałbym żyć w okresie rozbiorów i walczyć z zaborcą, niż w pseudo wolnej Polsce i "walczyć" z idiotami, którzy są moim rodakami..

Ciekawe, czy komuś będzie się chciało to czytać :roll: .

Pan_Generał

2012-10-23, 22:48
Pater patriae, widzisz, jak z tymi idiotami nie będziemy walczyć to ta zaraza jeszcze bardziej się rozpowszechni. Ja może zbytnio kulturalnie nie prowadziłem tej konwersacji, ale na Boga! Oczekiwałem tylko jednej małej odpowiedzi... Jak widać, niektórych to przerasta.

A co do chłopstwa, prawdopodobnie już wtedy niektórzy chłopi mieli większe rozumy od tych młodych wykształconych z wielkich miast.

TestifyMax

2012-10-23, 23:22
Nie nazywaj mnie głupcem bo nie zgadzam się z tobą w pewnej kwestii, nie uważam też że wiem wszystko o polityce do mediów przenika pewnie1/100 tego co się dzieje. Czytałem też to co pisaliście, czytałem opinie biegłych i wiem że pomimo nauki oraz mądrych umysłów człowiek nie jest w sanie rozszyfrować w 100% co się stało. Nie interesuję się tym przypadkiem specjalnie, po prostu irytuje mnie gadanie sadisticowych znawców, każdy nagle jest specem od samolotów kiedy zdarzy się wypadek. Każdy jest specem od ładunków kiedy zdarzy się jakiś wybuch. Każdy jest specem od dzikich zwierząt jeśli przyjdzie o nich rozmawiać. Każdy jest specem od instalowania lamp xenonowych w fiacie panda jeśli przyjdzie taka potrzeba. WĄTPIĘ w to cholernie że to był zamach, spisek etc. A wiecie czemu ? Bo po tym wypadku nic cholernie konkretnego się nie stało. Wyzywacie ludzi od głupców, żydów, lemingów itd. będąc sami dalej pozostałością po dawnych wojnach i czasach komunizmu. Złe rzeczy się dzieją, dziwne rzeczy się dzieją ale nie wszystko jest winą rosjan lub niemców. Nie lubię tych krajów, mam do nich też duży żal za to że nie żyjemy jak byśmy mogli żyć. Ale czasy się zmieniły nie można żyć przeszłością.
Nie wyzywajcie ludzi od idiotów tylko i wyłącznie dlatego że nie są zajadli w tak dobitny sposób jak wy. Zdałem bardzo dobrze maturę, dostałem się na niezłe studia, należę do Mensy, zorganizowałem już kilka projektów międzynarodowych, nie życzę sobie żeby ktoś obrażał mnie tylko dla tego że nie mam ochoty wypowiedzieć wojny rosji.

Może kiedyś sytuacja się wyjaśni, jeśli nie będę mieć racji to wam ją przyznam, jak na razie różnice zdaniowe są normalne i wasza potrzeba zwyzywania kogoś świadczy tylko o tym że nie nadajecie się do wielu rzeczy. Wiem tylko, że przez wasz sposób prowadzenia konwersacji nikt nie weźmie nikogo z was poważnie bo kto by chciał dyskutować z bandą zajadłych wyznawców teorii spiskowych.

Pater patriae, chyba jednak nikt by nie wolał ;)

Jeszcze tylko odpowiedzcie mi na pytanie po co Rosjanie ukrywali prawdę o Smoleńsku przez X lat aby później zabić tam elite naszego kraju i nagłośnić ta sytuację na Cały świat ? Bo przy okazji wypadku wszyscy na świecie dowiedzieli się co tam miało się odbyć i co zdarzyło się dawniej. No i jeszcze dlaczego zabili ich tak ofen ? Przecież Ruskie siły specjalne są niewiele tylko gorsze od Izraelskich ? Pokaz siły ? To po co tego się potem wypierali ?

Pan_Generał

2012-10-23, 23:54
Dziwne że po Katyniu nie wszyscy wierzyli sowietom którzy głosili że Katyń to wina Niemców. To jest ten sam naród, identyczne metody i mechanizmy władzy oraz funkcjonowania państwa.

Każdy jest specem od ładunków kiedy zdarzy się jakiś wybuch
Wystarczy chemia i fizyka z gimnazjum aby stwierdzić co się tam powinno stać.

Bo po tym wypadku nic cholernie konkretnego się nie stało
haha, jaja sobie robisz? Straciliśmy wojskową elitę, np Gen.Gągor był pierwszym obcokrajowcem który skończył War College jako prymus! Rozumiesz? Całe dowództwo poszło do piachu.

Prezes NBP 10 dni przed śmiercią odrzucił propozycję Międzynarodowego Systemu Walutowego przyjęcia przez Polskę linii kredytowej wartej 20,5 mld dolarów. Kredytu, który uczyniłby Polskę całkowicie zależną od bankierów i zadłużyłby Polaków. Za utrzymanie kredytu rocznie Polska ma płacić 50mln dolarów.

Kolejna ciekawostka, Chodzi o gaz łupkowy, Tusk sprzedał już 25% zasobów gazu łupkowego Putinowi'Warto dodać tutaj, że 3 dni wcześniej Tusk z Putinem urządzili konferencję, na której to ten drugi zapewnił, że Polska ma zagwarantowane dostawy gazu do 2037 roku. W tym samym okresie światowe media doniosły o ogromnych złożach gazu łupkowego w Polsce, które rząd chciał sprzedać amerykanom po znacznie obniżonej wartości. Lech Kaczyński groził premierowi postawieniem go przed trybunałem stanu, gdyby podpisał umowę tak bardzo godzącą w interesy naszego państwa. Tutaj widać dość poważny powód do niepokoju Kremla. Zabijając naszego prezydenta i prawicową elitę, która była blisko niego, pozbył się ludzi, którzy byli wstanie najgłośniej krzyczeć do opinii publicznej, aby nie podejmować kroków godzących w nasze interesy.'


PS: Niewinni ludzie nie niszczą wraku samolotu

TestifyMax

2012-10-24, 01:26
Kiepski temat trafiłeś, moja rodzina to zgraja geologów i moi rodzice po części zajmują się sprawami gazu łupkowego. Nie ma czegoś takiego że gaz łupkowy został komuś sprzedany. KOMUKOLWIEK. Prywatne firmy wykupują koncesje od ministerstwa na POSZUKIWANIA gazu łupkowego. Są to głównie firmy Australijskie i Amerykańskie ponieważ tylko i wyłącznie one mają patent na szczelinowanie wydobycia. Potem po wykupieniu koncesji i zlokalizowania zasobów mają prawo pierwokupu. Ale jeszcze żadna koncesja nie została wydana :)
Nie wiem może masz też informacje że Tusk sprzedał Putinowi 25% powietrza Polskiego bo to informacja tak samo możliwa?

Z pewnością chemia i fizyka w liceum pozwala ci na określenie specyfiki wybuchu, dlaczego co jak itd (nie mówię o jakiejś saletrze + cukier tylko o zagadnieniach bardziej wymagających). Z tego co wiem nawet po profilach ścisłych ludzie którzy się tym nie interesują nie mają o tym zbyt wielkiej wiedzy. No ale cóż nie są tobą, nie są światowym znawcą wszystkich tajnik nauki. Co wy robicie na tym sadisticu, przecież wy wszyscy jesteście za mądrzy żeby nie być sławnymi naukowcami.

Linia Kredytowa i tak została przyjęta bo decyzja należała także do ministra finansów (nie uważam akurat tego jako sukces).

Wiem że straciliśmy elitę np wojskową. Ale nie o to mi chodziło kiedy napisałem że nic cholernego się nie stało no bo nie zauważyłem bolszewików machających flagom pod moim balkonem. Nikt nie stanął nad brzegiem Bugu i nie zaczął ostrzeliwać Polski z Kalaschnikova.

Aeze

2012-10-24, 09:00
Cytat:

Dziwne że po Katyniu nie wszyscy wierzyli sowietom którzy głosili że Katyń to wina Niemców. To jest ten sam naród, identyczne metody i mechanizmy władzy oraz funkcjonowania państwa.


Wszyscy doskonale wiedzieli, że zrobili to ruscy. Problem był w tym, że jeśli w tamtych czasach byśmy oficjalnie powiedzieli "ruskie kacapy wybiły nam elitę" to dzisiaj mówiłbyś po rusku i jeździł z kamerą w swojej ładzie.

Pater patriae

2012-10-24, 18:02
Stryjek napisał/a:



Lech Kaczyński groził premierowi postawieniem go przed trybunałem stanu, gdyby podpisał umowę tak bardzo godzącą w interesy naszego państwa. Tutaj widać dość poważny powód do niepokoju Kremla. Zabijając naszego prezydenta i prawicową elitę, która była blisko niego, pozbył się ludzi, którzy byli wstanie najgłośniej krzyczeć do opinii publicznej, aby nie podejmować kroków godzących w nasze interesy.'



Kaczyński sam powinien stanąć przed trybunałem stanu (a jeszcze lepiej egzekucyjnym, chociaż za zdradę to lepiej wieszać, bardziej haniebna śmierć) za podpisanie traktatu lizbońskiego.

I proszę mi nie pie**olić, że zrobił to, bo nie miał wyboru, czy spadłyby mu notowania, sprawa i dobro Polski powinna być ponad wszelkimi podziałami politycznymi.

Jedynym niewątpliwym sukcesem Kaczyńskiego była wyprawa do Tbilisi, reszta jego działań, to po prostu próby jak największego sparaliżowania rządów PO, nie twierdzę, że to złe, ale wynikało to z czysto egoistyczno-populistycznych pobudek..

TestifyMax

2012-10-24, 21:13
Wysyłasz mi artykuł z nieprawdziwym pie**oleniem tłumaczę ci DOSZKTAŁCONY człowieku że moja rodzina współpracuje i przy koncesjach i przy geologii gazu łupkowego. Część firm rosyjskich ma udziały w firmach amerykańskich które mają koncesję na poszukiwanie. Odsyłam cię do terminu konsorcja.
Wysyłasz mi jakieś banialuki z jakiegoś kretyńskiego portalu od nie wiadomo kogo. Zasadą tej strony jest nazywanie każdego lemingiem, żydem, talibem i bóg wie kim. Wiesz co to jest dziennikarstwo ? Wiesz czemu służy ? MANIPULACJI. Właśnie zostałeś zmanipulowany gratuluję.

Podałeś kretyński link do jakiegoś idiotycznego forum ja ci wyślę to www.pgi.gov.pl. Znajdź sobie mapkę na której są podane jakie firmy mają jakie koncesje na poszukiwanie jakich gazów albor węgla. I czytaj fachowe rzeczy a nie zbałwaniaj się czytając jakieś zienkiewicze igory janke i inne smiecie.

ostatni

2012-11-16, 17:08
TestifyMax napisał/a:

że moja rodzina współpracuje




no ich niech to będzie podsumowanie twojej osoby