18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

facebook radka

ostatni • 2012-10-22, 17:23
internet nieocenzurowany jako miejsce spotkań władzy z ludem:


Pan_Generał

2012-10-22, 23:44
sgt_badyl, ćpałeś coś? :shock: Jakim k***a cudem taki duży samolot może wykonać pół beczkę na wysokości 2-3 metrów nad ziemią?

http://212.7.212.21/2012/05/raport-szuladzinski.pdf

Przeczytaj to sobie, o ile umiesz.

EDIT: 'samolot lecąc na wysokości podanej w tym raporcie (miał na wysokości ok. 4 metrów uderzyć w brzozę i w ostatniej fazie lotu lecieć jeszcze niżej) musiałby wyciąć przesiekę, co się nie stało i ze zdjęć satelitarnych to nie wynika.'

tazmandu

2012-10-23, 02:16
To ja zadam tylko jedno pytanie: Dlaczego w/w prof. Bienieda nie udostępni parametrów swojej symulacji, tak aby każdy mógł ją przeprowadzić i potwierdzić albo obalić? Boi się, że komuś wyjdzie inaczej? Bardzo naukowe postępowanie. "Wiem, ale nie powiem" i wyniki tego pseudo-naukowca wzięte z kosmosu. Dziękuję dobranoc, tyle w temacie.

ostatni

2012-10-23, 02:32
tazmandu napisał/a:

To ja zadam tylko jedno pytanie: Dlaczego w/w prof. Bienieda nie udostępni parametrów swojej symulacji, tak aby każdy mógł ją przeprowadzić i potwierdzić albo obalić? Boi się, że komuś wyjdzie inaczej? Bardzo naukowe postępowanie. "Wiem, ale nie powiem" i wyniki tego pseudo-naukowca wzięte z kosmosu. Dziękuję dobranoc, tyle w temacie.




http://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_element%C3%B3w_sko%C5%84czonych

Masz na dobry początek, dodam też, że dane jakimi posługiwał się profesor są zawarte w raporcie komisji Millera. Teraz rzuć pracę w biedrze, odstaw tefauen i szoruj na studia, gdzie opanujesz ogólnie dostępną i znaną wszystkim metodę elementów skończonych, którą posługuje się NASA i największe koncerny lotnicze. Pojąłeś lemingu?

TestifyMax

2012-10-23, 03:45
Ja-ah-qu-ub-el

Wszyscy już wiemy że nie lubisz Rosji, należysz do elitarnego grona nie-lemingów, masz kompleks pracy w biedronce, jesteś wybitnie wykształconym i oświeconym człowiekiem, plujesz na tvn a WYPADEK w smoleńsku rozgryzłeś od a do z.
Co ty tutaj człowieku jeszcze robisz, DO OPOZYCJI ! Tacy ja ty łatwo powinni znaleźć swoje miejsce jako jeden z palców w sprawiedliwej ręce pana Macierewicza.

Co do kolejnych rozbiorów Polski no to zastanówcie się kto by nie chciał wcielić do siebie takiego całkiem niemałego państwa w środkowej Europie jakim jest Polska. Nasze słynne na świecie bogactwa naturalne oraz zasoby ludzkie na pewno przydałyby się nie jednemu mocarstwu. Nie ma co się zastanawiać, ani chwili do stracenia, trzeba umacniać wschodnie granice w końcu nie wiadomo kiedy wkroczą T-90.
Otrzeźwiej człowieku powtarzam po raz kolejny.

Należy wiedzieć do kogo nie fikać, przed kim niekiedy nie tyle co się ukorzyć ale nie machać swoją pół metrową szabelką. Kumaci załapią, pozdrawiam.

ru_ziolo

2012-10-23, 12:35
@UP i to pisze 19 latek. Jak mniemam wiesz do kogo nie fikać ?
Taki już jesteś doświadczony przez życie i wyedukowany ?

ostatni

2012-10-23, 13:30
TestifyMax napisał/a:

Co do kolejnych rozbiorów Polski no to zastanówcie się kto by nie chciał wcielić do siebie takiego całkiem niemałego państwa w środkowej Europie jakim jest Polska. Nasze słynne na świecie bogactwa naturalne oraz zasoby ludzkie na pewno przydałyby się nie jednemu mocarstwu. Nie ma co się zastanawiać, ani chwili do stracenia, trzeba umacniać wschodnie granice w końcu nie wiadomo kiedy wkroczą T-90.
Otrzeźwiej człowieku powtarzam po raz kolejny.




Twoje sp***olenie intelektualne jest niesamowite. W dzisiejszych czasach liczy się każdy m2 powierzchni. Na ch*j Rosja 4 lata temu najechała Gruzję? Przecież to jeszcze słabszy kraj. Kilka lat temu Czechy miały nam oddać jakieś 300 ha ziemi i do końca proponowali kasę, darmowe rudy metali itp, byleby nie zmniejszyć swojego terytorium. Jakbyś nieuku znał choć odrobinę historii to wiedziałbyś, że Polska od zawsze była atakowana, jeszcze 20 lat temu wojska radzieckie z żalem opuszczały nasz kraj, ale ciebie jeszcze nie było na świecie smarkaczu niemyty. Nie będę się rozpisywał o zajebistości naszego położenia geograficznego. Kpił sobie dalej zj***ny polaczku, a potem tacy jak ty jak zawsze powiedzą pod nosem "miałeś chamie złoty róg..." Zresztą na ch*j podaje ci takie cytaty, jak pewnie żadnej książki w tym swoim śmierdzącym życiu nie przeczytałeś i już nie wiele zrozumiesz poza kilkoma prostymi poleceniami w biedrze albo niemieckiej fabryce

Aeze

2012-10-23, 15:35
Ale Wy macie naj***ne :D Pozdrowienia dla zdrowo myślących, którzy nie jarają się i nie rozpowszechniają tego smoleńskiego, spiskowego ścierwa.

TestifyMax

2012-10-23, 16:23
Może i mam 19 lat ale nie życzę sobie żeby obrażał mnie pan wiem-wszystko-o-niczym. Przeżyłem już trochę, dużo rzeczy zrobiłem, sporo osiągnąłem.
Jah-ch*j teksty o biedronce itd zachowaj dla siebie i swoich rodziców. Ktoś wam musiał strasznie kiedyś doj***ć że dalej tak zajadli jesteście. Nie wyrażaj się o moim poziomie inteligencji bo go nie znasz, nie wypowiadaj się o książkach które przeczytałem bo o wielu nich prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś.
Krócej PRZESTAŃ WSZYSTKICH OCENIAĆ ZACIETRZEWIONA k***O
Przez takich sp***oli węszących wszędzie 3 wojnę światową ten j***ny kraj nigdy nie pójdzie na przód. Mamy swoich sojuszników, należymy do Unii i NATO. A to wyklucza możliwość zagarnięcia naszego kraju co byś nie pie**olił, myślał, co byś nie wyczytał w niezależnej, co by ci się nie przyśniło.

Jebią mnie twoje nacjonalistyczne poglądy, wyznaję zasadę że tam gdzie ja i bliscy mi ludzie tam mój dom.

Żałosny hejterze świata wypie**alaj.

ostatni

2012-10-23, 17:46
TestifyMax,

czytaj uważnie niedorobiony ciulu, gdybyś znał jakąkolwiek polską literaturę i odrobinę historii to wiedziałbyś, że w XVIII w. polska szlachta nie widziała potrzeby posiadania wojsk, bo wydawało się, że zbyt dobrze jej się powodzi, żeby ktoś odważył się zaatakować jej kraj. W 1939 roku wielu mówiło "mamy takie sojusze zawarte, że niech no Hitler palcem w bucie kiwnie..." W dupie mam co sobie myślisz i co powiesz, najlepiej byłoby jakbyś ty i ludzie tobie podobni wypie**olili stąd na zmywak i nigdy nie wrócili. Przez takich jak ty pokrzykujących, że wszystko jest ok, śmieci ten kraj tracił kilkukrotnie niepodległość. Niestety ch*ja wiesz i dalej będziesz powtarzał, że jest fajnie, bo taka jest cecha plebsu utrzymywanego w błogiej nieświadomości.

masabitumiczna

2012-10-23, 18:29
@Ja-ah-qu-ub-el - hahaha...
i co teraz napiszesz?
jakbyś mógł to pewnie coś o cenzurze itp...
w imieniu kilku obrażonych przez Ciebie użytkownikach pozdrawiam serdecznym spi#rdalaj!

~Angel

2012-10-23, 18:32
:roll:

toś się odezwał

Pan_Generał

2012-10-23, 19:08
Naiwni myślą że KGB (FSB) to relikt przeszłości... że Rosja to cywilizowany kraj... Zapomnieli jak Putin doszedł do władzy, nie chcą pamiętać o Czeczenii i Gruzji... O morderstwach Kremla - Politkowska, Litwinienko, próba otrucia Juszczenki... Przecież Putin to taki dobry człowiek, co z tego że z KGB i że w rosyjskiej Dumie nie siedzą zwykli posłowie - tylko KGBowcy... Przecież ten dobry człowiek Putin nie wpadłby na pomysł pozbycia się ludzi których nienawidził


TestifyMax

2012-10-23, 19:28
Rosja to nie jest cywilizowany kraj nie śmiem się nie zgodzić.

Ciągnięcie tej dyskusji z pewnymi ludźmi jest bezsensowne, było takie powiedzenie o głupim sprowadzającym do swojego poziomu.

Powiem Ci jedno, czasy się zmieniły. Mówisz że przez takich jak ja kraj rozebrano, ok a takich jak ty ścinano.


ps. `Angel nie będę się kłócić o ostrzeżenie dla mnie regulamin to regulamin ok ale patrząc w ten sposób ten Jah-cośtam powinien dostawać warna za co drugi post który pisze ;)

Pan_Generał

2012-10-23, 20:02
TestifyMax, podałem kilka ciekawych tez w poprzednich postach, np o tym że nasza tutka nie mogła się tak bardzo rozpie**olić. Widać że macie kłopoty z czytaniem.

głupim sprowadzającym do swojego poziomu.
Jak na razie to ty jesteś głupi. :roll:

ru_ziolo

2012-10-23, 21:48
We wtorkowej konferencji udział wzięły rodziny ofiar katastrofy m.in. Małgorzata Wassermann, córka posła PiS Zbigniewa Wassermanna i Ewa Błasik, wdowa po gen. Andrzeju Błasiku oraz politycy PiS, w tym prezes partii Jarosław Kaczyński i szef parlamentarnego zespołu badającego katastrofę Antoni Macierewicz.

Prof. Jan Obrębski z Politechniki Warszawskiej w swoim referacie opisywał zniszczenie fragmentu samolotu. Zaznaczył, że element najprawdopodobniej został wyrwany z przedniej części samolotu w wyniku eksplozji. Zwracał uwagę m.in. na wyrwane nity i poszarpany nieregularny kształt. Można podejrzewać, że miała miejsce punktowa eksplozja - stwierdził.

Z kolei ekspert z zakresu inżynierii dr Grzegorz Szuladziński ocenił, że wybuch w kadłubie jest jedynym logicznym wytłumaczeniem katastrofy. Argumentował, że świadczy o tym m.in. liczba odłamków, ich rozmieszczenie, a także "rozszczepienie kadłuba".

Brak zniszczeń na krawędzi przedniej skrzydła, miejsce jego urwania, zniszczenia wewnętrzne skrzydła, wyrwane nity oraz położenie brzozy w kierunku prostopadłym do lotu samolotu wskazują, że nie doszło do uderzenia maszyny w brzozę, ale, że to eksplozja może być przyczyną wyrwania skrzydła - dowodził prof. Wiesław Binienda, kierownik Wydziału Inżynierii Cywilnej na uniwersytecie w Akron w Ohio.

Otwarcie ścian kadłuba na zewnątrz świadczy o wybuchu w jego wnętrzu. Gdyby nie było wybuchu, tylnia część kadłuba oraz prawe skrzydło powinny być w całości. Gdyby nie było wybuchu, większość pasażerów w tylniej i środkowej części samolotu powinna przeżyć - mówił Binienda.

Głos zabrał także konstruktor dr Wacław Berczyński. Zniszczenia nastąpiły w kadłubie, została odrzucona pod dużym ciśnieniem tylnia część samolotu, skrzydło zostało zniszczone w wyniku ogromnego ciśnienia wewnątrz skrzydła - mówił.

P.S. I gdzieś na tuskowizji chociaż o tym wspomnieli ?
NIE.
Tylko dalej ładowali gówno we łby debili.