18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ewolucja, a tolerancja

Shavot • 2013-12-27, 23:40


Co tu dużo mówić.


Na pohybel ciapakom :jezdziec:

10...........00

2013-12-28, 00:00
Jaka k***a tolerancja? Ciapaci, szmatoglowi, bambusy, cyganskie scierwo i inne gowna smieja sie bialym w twarz, ze nie moge nawet krytycznego zdania wypowiedziec o ich plugawych dzialaniach. Tolerancja, a wykorzystywanie pozycji rasowej w celu osiagniecia korzysci to co innego.

uneventful

2013-12-28, 00:18
co mają ciapaki do tego??


żartowałem, j***ć ich.

~DMT

2013-12-28, 00:24
acidiusz, nie inaczej. Historia się zapętla, z tym że teraz jest bardziej niebezpiecznie dla Europy. Jeżeli nic się nie zmieni, to MY będziemy ostatnim pokoleniem którego jeszcze się będą bać i jak do tej pory się boją, bo wiedzą czym by się to skończyło. Następuje jakaś pie**olona farsa, nikt juz nie dba o zasady, wyznacznikiem tego jak cię postrzegają w dzisiejszych czasach jest to jaki masz srajfon, ilu znajomych czy kogo z tych zj***nych pseudo śpiewaków słuchasz. Sprawy priorytetowe zaczynają być CORAZ BARDZIEJ wymazywane z głów młodego społeczeństwa. Takie masowe pranie mózgu za pomocą technologi dziś dostępnej ( a co w tym najgorszego, młodzi robią sobie to sami) Sytuacja Polski w tym momencie jest o tyle dobra, co i nie dobra. Na lewo kalifat niemiecki ( już nie długo , już nie długo) po prawej Rosja. Rosja NIGDY sobie nie pozwoli na jakąkolwiek ekspansje dziadostwa u siebie, a jak dalej w tym tempie co teraz, będą się ciapaki mnożyły na zachodzie zaraz za granicą, to w końcu zacznie im tam brakować miejsca. I gdzie wtedy będą próbowali się przemieszczać? Odpowiedz jest smutna i prosta. Ale do póki ja i ludzie mojego pokroju będą wierzyć w to co nam wpajano od dziecka, niech sp***alają jak najdalej. Jeszcze Polska nie zginęła!

LiquidKaczor

2013-12-28, 00:49
toż to rasizm, skandal i samo zło.

czyli sadistic w czystej formie, łap piwo!

In...........or

2013-12-28, 00:55
@up właśnie to jest chore, że to nie żadne zło ani rasim, a najczystsza prawda.

A tym razem sadistic po prostu przypomina jak powinno byc i to jest smutne

Ja...........zS

2013-12-28, 01:35
MaszAyahuaskę aż mi się łezka w oku zakręciła jak czytałem końcówkę twojej wypowiedzi... piękne, masz browara

Blezzer

2013-12-28, 02:22
W najlepszym wypadku Polska pozostanie skansenem razem z resztą państw środkowej Europy. Ale dopóki czerwone mordy siedzą w parlamencie to żaden Polak nie powinien spać spokojnie.

ellsworth

2013-12-28, 08:17
No tak, bo pewnie gdyby żyli dalej Neandertalczyczy to chętnie uczyniłbyś z nich niewolników.

merh

2013-12-28, 08:54
a tak czynią niewolnikiem oni Ciebie.Niewolnikiem podatków i socjalną krową do dojenia.

erys

2013-12-28, 09:52
Ten najwyższy wygląda jak Chuck Norris :D

beister

2013-12-28, 11:36
tolerancja? nie widzę tam ani jednej kobiety ;/

~DMT

2013-12-28, 11:50
beister, jak to nie?



:trollencjusz:

Obywatel88

2013-12-28, 16:20
MaszAyahuaskę napisał/a:

acidiusz, nie inaczej. Historia się zapętla, z tym że teraz jest bardziej niebezpiecznie dla Europy. Jeżeli nic się nie zmieni, to MY będziemy ostatnim pokoleniem którego jeszcze się będą bać i jak do tej pory się boją, bo wiedzą czym by się to skończyło. Następuje jakaś pie**olona farsa, nikt juz nie dba o zasady, wyznacznikiem tego jak cię postrzegają w dzisiejszych czasach jest to jaki masz srajfon, ilu znajomych czy kogo z tych zj***nych pseudo śpiewaków słuchasz. Sprawy priorytetowe zaczynają być CORAZ BARDZIEJ wymazywane z głów młodego społeczeństwa. Takie masowe pranie mózgu za pomocą technologi dziś dostępnej ( a co w tym najgorszego, młodzi robią sobie to sami) Sytuacja Polski w tym momencie jest o tyle dobra, co i nie dobra. Na lewo kalifat niemiecki ( już nie długo , już nie długo) po prawej Rosja. Rosja NIGDY sobie nie pozwoli na jakąkolwiek ekspansje dziadostwa u siebie, a jak dalej w tym tempie co teraz, będą się ciapaki mnożyły na zachodzie zaraz za granicą, to w końcu zacznie im tam brakować miejsca. I gdzie wtedy będą próbowali się przemieszczać? Odpowiedz jest smutna i prosta. Ale do póki ja i ludzie mojego pokroju będą wierzyć w to co nam wpajano od dziecka, niech sp***alają jak najdalej. Jeszcze Polska nie zginęła!


Bardzo dobrze powiedziane,napisane.
Masz 100% racji w tym co piszesz ale jest jeszcze sporo ludzi w Polsce którzy nie zachłysnęli się zachodem. Wśród moich znajomych jest sporo osób które nie mają facebooka lub innych wynalazków myślą prawicowo. Byłem już któryś rok z rzędu na Marszu Niepodległości i widziałem mnóstwo ludzi młodych,starych,dzieci którzy wierzą w nas kraj i go kochają tak mocno jak ja. Z drugiej strony jest pełno przychlastów i innych kurew które plują na nasz kraj itp. Mam nadzieje że nas kraj jeszcze nie jest przegrany wystarczy że my będziemy nasze dzieci uczyć co to Polska i jak o nią dbać i ją szanować.

Pozdrawiam wszystkich normalnie myślących i wszystkich tych którzy są dumni z bycia Polakiem,Polką.

Kozar

2013-12-28, 17:10
W perspektywie historii, zawsze: konserwatyści są odwrotnie proporcjonalni do postępu i liberalizmowi i giną naturalnie. Jak ktoś uważa że jest inaczej to niech da przykład - przecież wszystko się zmienia i ewoluuje (poza chorymi umysłowo).