18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

EURO 2012 - prezentacja miast

delmonte1 • 2012-04-09, 18:27
Piękne obrazki, ale nasuwa się pytanie:
Czy EURO 2012 nie przyniesie nam wstydu?


sadystycznie bolesny

2012-04-10, 18:38
decode21 napisał/a:



Robster ty masz mentalność niewolnika, przez takich jak ty ten kraj tak wygląda! Wszystko zrobić byleby było i im drożej tym lepiej. Swój dom też byś tak budował czy remontował? Nikt mi łaski nie robi jakimiś drogami czy stadionami. Po to płaci się podatki żeby budowali drogi, boiska czy szkoły. Naprawdę nie rozumiesz tego że za te pieniądze zamiast przykładowo 100km moglibyśmy mieć 150 km autostrady, które nie nadaje się od razu do remontu? Po ch*j mi od razu ubliżasz myślisz że cwaniak jesteś?



A teraz zapie**alaj opłakiwać Smoleńsk. Tylko w drodze do kościoła uważaj na zdradzieckie brzozy, bo jeszcze przyjebiesz głową.

decode21

2012-04-10, 19:01
Ja pie**ole, co za argumenty. Najlepiej wyzwać kogoś od PISowców czy POwców, bez konkretnych argumentów.

Robster

2012-04-10, 19:07
@decode21 jak cię od PiS'owców nie wyzywać, jak masz tą ich pie**oloną mentalność.
"Ja bym zrobił 150km, nie 100 jak Tusk. Za tą kasę co oni ja bym 2 kraje wyżywił i na szczyty gospodarcze wysłał".

No k***a jego mać. Ile lat ty żyjesz, kiedy tyle było budowane? Kryzys w Europie, a my cały czas zapie**alamy, jak nikt inny. Pewnie, że to nie zasługa PO, na pewno nie cała, ale w jakiejś części tak. Chodzi o to, że oni nie przeszkadzają się krajowi rozwijać. A co robili poprzedni "władcy"?

Jak można brać na poważnie człowieka, który twierdzi, że jak dojdzie do władzy to "rozliczy" się z rosjanami i niemcami? Jak można słuchać faceta, który mówi, że cofnie reformę emerytalną, która już teraz kosztowała setki milionów?

Ludzie weźcie ściśnijcie dupę na kilka lat i k***a nie przeszkadzajcie, nie szczujcie, nie pie**olcie j***nego gówna na każdym kroku, tylko patrzcie, jak się do ch*ja to wszystko buduje.

decode21

2012-04-10, 19:49
Wiesz na czym polega wstępowanie do UE? Sprawdź ile budowało się w Hiszpanii czy Grecji po wejściu do UE, jakie mają autostrady itp. i dlaczego taki kryzys tam jest Głupi cieszysz się że ci Tusk buduje autostrady, bo nikt inny by nie zbudował. To sprawdź co który rząd zrobił a nie kto przecina wstęgi! Lepiej byś powiedział jak spłacić te długi które narosły przez ostatnie lata, bo ja też mogę sobie wziąć kredyt na nowe mieszkanie, samochód, na wakacje tylko ciekawe czym to wszystko będą ludzie spłacać. Zapamiętaj sam będziesz na tego Tuska pluł jak zobaczysz co będzie za rok bo będzie jeszcze gorzej. Mogę się założyć że podatki niedługo jeszcze raz podniosą. O mnie się nie martw ja sobie poradzę.

Poza tym Grecy to dopiero pie**olnęli sobie całą olimpiadę nie jakieś 4 stadiony. Jakoś nie widzę żeby nosili na rękach tych co wtedy rządzili. I taka mała różnica tam jest kryzys ludzie mówią: zarabiam: 1500euro jak ja mam żyć. W Polsce 1500zł i cieszą się ze maja prace.

Cytat:

że cofnie reformę emerytalną, która już teraz kosztowała setki milionów?



Możesz mi powiedzieć gdzie jest ta reforma emerytalna Tuska? Bo na na razie jej jeszcze nie ma, ale według ciebie już kosztowała setki milionów. Jak kogoś się cytuje to przytacza się słowa dokładnie literka po literce. Nie mów mi że mam wypie**alać z tego kraju bo to mój jak i twój kraj. Slogan pod komentarzami masz fajny tylko to ty jesteś tym debilem, któremu trzeba pisać wszystko wprost.

hart

2012-04-10, 20:01
5 pięknych Polskich miast... :)

edek_5

2012-04-10, 23:16
Panowie, teksty w stylu "po co nam to" są trochę denne bo sam fakt, że przez organizowanie takiej imprezy zobaczy nas cała europa już jest dużo. Dużo kasy w to wpakowali i bez tego byłoby jeszcze gorzej. Pomijamy oczywiście fakt, że jest to takie "sztuczne pompowanie kasy" no ale i tak jest nieźle. Czy oglądając EURO 2008 zwracaliście uwagę na minusy tych miast? No chyba nie bardzo bo to nie są nasze problemy. Tak samo będzie z ludkami oglądającymi Euro 2012. Zobaczą tylko te dobre strony. A Ci którzy przyjadą tutaj, też raczej nie pożałują bo w tych większych miastach nie jest źle. Także trochę optymizmu, nawet jak nie dokończą nam A2 to i tak dobrze że ona wogóle powstała :-) No to tyle.

Prokurator napisał/a:

Wszystko pięknie i ładnie, tylko co się stanie z obiektami po euro...


We wrocławiu i poznaniu stadiony będą funkcjonowały (teraz we wrocławiu co chwile coś jest na stadionie, jakieś koncerty, mecze (nie tylko WKS) itp. ale to co będzie w stolicy to nie wiem :-P

Robster

2012-04-11, 15:12
@decode21 k***a szkoda czasu na ciebie człowieku. Wszystko do ch*ja jest robione źle, niedobrze, pakują ci ch*ja na każdym kroku, a ty k***a dalej w tym j***nym kraju siedzisz. Taki zajebisty z ciebie patriota.

A ten j***ny Tusk przez te 5 lat długów na narobił, że ja pie**ole. Wszystko sk***iel przeżarł i przepił z ch*jami z PO. Jarek przyjdzie, to zrobi porządek. Za jago panowania stadiony narodowe, które w każdym j***nym kraju przynoszą straty, u nas zaczną zarabiać miliardy.

Reforma emerytalna. Każdy k***a wrzeszczy, krzyczy jaka to ona zła (to samo ty), a tu nagle ciśniesz argumentem "gdzie ona jest". No k***a kula w stopę i dildo w dupę.

Jebie mnie zdanie takich pedałów jak Ty. Załóż j***ną partię i zacznij rządzić skoro na wszystko masz zajebistą receptę. W domu pewnie też w luksusach opływasz.
1,5k euro w PL, to jakiś k***a luksus? Tyle zarabia na tydzień każdy wykształcony i znający się na robocie specjalista. Ale rzecz jasna nie ty bo humanistów, filozofów i kadry zarządzającej mamy k***a na 100 j***nych lat wykształconych, a dalej pedały się cisną na te kierunki, a później po studiach j***ne zdziwienie czemu pracy nie ma. Przecież tyle j***nego wysiłku włożyli w opie**alanie się, tyle kserowania j***nych notatek, a tu ni ch*ja nie ma dla nowego menagera pracy.

j***ni nieudacznicy.

decode21

2012-04-11, 16:54
Robster napisał/a:

@decode21 k***a szkoda czasu na ciebie człowieku. Wszystko do ch*ja jest robione źle, niedobrze, pakują ci ch*ja na każdym kroku, a ty k***a dalej w tym j***nym kraju siedzisz. Taki zajebisty z ciebie patriota.

A ten j***ny Tusk przez te 5 lat długów na narobił, że ja pie**ole. Wszystko sk***iel przeżarł i przepił z ch*jami z PO. Jarek przyjdzie, to zrobi porządek. Za jago panowania stadiony narodowe, które w każdym j***nym kraju przynoszą straty, u nas zaczną zarabiać miliardy.

Reforma emerytalna. Każdy k***a wrzeszczy, krzyczy jaka to ona zła (to samo ty), a tu nagle ciśniesz argumentem "gdzie ona jest". No k***a kula w stopę i dildo w dupę.

Jebie mnie zdanie takich pedałów jak Ty. Załóż j***ną partię i zacznij rządzić skoro na wszystko masz zajebistą receptę. W domu pewnie też w luksusach opływasz.
1,5k euro w PL, to jakiś k***a luksus? Tyle zarabia na tydzień każdy wykształcony i znający się na robocie specjalista. Ale rzecz jasna nie ty bo humanistów, filozofów i kadry zarządzającej mamy k***a na 100 j***nych lat wykształconych, a dalej pedały się cisną na te kierunki, a później po studiach j***ne zdziwienie czemu pracy nie ma. Przecież tyle j***nego wysiłku włożyli w opie**alanie się, tyle kserowania j***nych notatek, a tu ni ch*ja nie ma dla nowego menagera pracy.

j***ni nieudacznicy.



Masz wielki problem z czytaniem ze zrozumieniem! Ty napisałeś że reforma emerytalna kosztowała setki milionów. Ja napisałem że jeszcze jej nie ma nawet na papierze co nie zmienia faktu że trzeba będzie pracować do 67lat. Nie wiedziałem że jesteś takim lamusem że tego nie zrozumiesz. Tak, mam wieli problem bo uważam że Polską powinni rządzić przede wszystkim uczciwi i dobrze wykształceni ludzie. Cóż inni studiowali, a tobie teraz żal że po zawodówce nie możesz iść na studia. Jesteś zwykłym debilem któremu wszystko trzeba tłumaczyć jak dziecku.

Robster

2012-04-12, 19:49
@decode21 ch*ja o mnie wiesz pedale. A po wykształceniu ludzi oceniają j***ni impotenci i k***y bez przyszłości.