18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

EURO 2012 - prezentacja miast

delmonte1 • 2012-04-09, 18:27
Piękne obrazki, ale nasuwa się pytanie:
Czy EURO 2012 nie przyniesie nam wstydu?


DjKloPS

2012-04-10, 16:09
wstyd podczas Euro prawdopodobnie przyniosą niestety dwie rzeczy:
1) komunikacja
2) całe masy związkowców szykujących się do masowych protestów

szponiasty

2012-04-10, 16:13
Świat płonie, ale igrzyska są....

Pleso93

2012-04-10, 16:16
Dominiev napisał/a:

jedną z głównych 'atrakcji' są nasze piękne kobietki.



Mówisz, że nie przeszkadzałoby Ci jakby niemiec r*chał Twoje koleżanki? :roll:

danielk309

2012-04-10, 16:16
troche dziwne ze skopiowali patent na maskotki z mistrzostw w austrii i szwajcarii , bądź też tą samą melodie w intrze.. brak twórczości ze strony polakow i ukrainców, plagiatorzy jedni. w dodatku nie wiadomo jak na ukrainie, ale w polsce jest pewne ze drogi nie będą w 100% bezpieczne ;d tak więc niemcom i innym obcokrajowcą zaczną działać pieski z kiwającymi się głowami ;)

decode21

2012-04-10, 16:46
Za rządów Kaczyńskich skakałem z radości przed telewizorem kiedy zobaczyłem że Polska będzie współorganizować Euro. Dzisiaj za rządów Tuska myślę sobie i poco nam to? Nic na tym nie zarobimy, bo Donek nawet z płacenia podatku zwolnił UEFA'ę, cały zysk idzie dla nich i PZPN. Bilety są ale dla rodzin ludzi z PZPN. Przecież zostaną wspaniałe stadiony - tak ale jak się dowiesz że pieniądze z podatków idą na utrzymanie tych stadionów bo oczywiście nikt nie pomyślał żeby na takim obiekcie zarabiać, to już nie jest tak fajnie. Drogi,dworce itp. -ludzie nie wiecie że z UE mamy pieniądze do wykorzystania i musimy je wydać! Tylko jak te pieniądze się wydaje za rządów Donka. Wszystko budujemy najdrożej na świecie, płacąc najniższe pensje pracownikom. Jak już coś wybudują to zaraz się sypie i trzeba robić od nowa. No k***a żeby nowa jeszcze nie otwarta autostrada już pękała? Wybudowanie Wembley kosztowało podobne pieniądze co nasz stadion z tym wyjątkiem że tam jeszcze wykupili cholernie drogą ziemie w centrum Londynu wiec nie ma porównania. Najlepsze w tym jest to że za Tuska skończyły się korupcyjne afery, przynajmniej "wolne media" nic nie mówią o tym. Młodzi, piękni, inteligentni, wykształceni wybrali to teraz płaćcie wyższe podatki, 6zł za benzynę, jajka po 1zł, pracujcie na umowach "śmiecowych" do 67 i cieszcie się. Tylko nie piszcie że benzynę mamy najtańsza w UE, bo to nie prawda, tylko powiedzcie co takiego się stało że nagle tak wzrosła cena paliw bo niedawno Tusk ostrzegał że jak inni wygrają wybory to ceny paliwa wzrosną do 5zł, a teraz jest blisko 6zł?

.v1nK

2012-04-10, 17:10
Polskie miasta gorzej się prezentują od ukraińskich...

Grzesuaff

2012-04-10, 17:22
Muzyka potwornie tandetna i jej głównie się wstydzę w takim filmiku promującym, bo pogarsza całość... zwłaszcza, że w Polsce jest trochę zaje*istych muzyków i nagranie jednego prostego kawałka nie powinno być problemem, a tu takie coś... ble.

a ja wiem???

2012-04-10, 17:28
sadystycznie bolesny napisał/a:



Bzdura.



A2 swoją drogą, ale mamy za to jedną z najbardziej rozbudowanych sieci dróg szybkiego ruchu, dostanie się gdziekolwiek nie będzie dla zagranicznych kibiców żadnym problemem. Na Euro już zyskaliśmy, myślisz, że gdyby nie ta impreza, to miałbyś w Polsce choćby 1% tego co masz teraz? Drogi, dworce, lotniska, stadiony, bazy noclegowe, renowacje i rewitalizacje ulic czy całych miast? Kolejna rzecz to samo Euro, aż 13 z 16 drużyn będzie mieszkało w trakcie turnieju w naszym kraju, tam też będzie większość kibiców (strefy kibica, kontakt z ulubieńcami itd). Naprawdę, z zachodnimi zarobkami zostawią oni u nas niesamowitą ilość pieniędzy. Nie ma co narzekać, nie udało się zrobić wszystkiego co było zakładane, ale i tak wykonaliśmy przez te kilka lat ogromny krok naprzód. To będzie piękne, piłkarskie święto. Niektórzy powinni otworzyć oczy, bo na zachodzie się śmieją z nas przez to ciągłe narzekanie, nareszcie mamy się czym chwalić, a i tak ludzie szukają dziury w całym. Turyści wyjadą po turnieju zauroczeni naszą kuchnią, kulturą, historią, a wódkę to będą przemycać. Kibice nie poznają naszej szarej rzeczywistości, starych blokowisk czy obskurnych dzielnic. Będą zwiedzać największe atrakcje, rzeczy, które fascynują nawet Polaków, którzy mają to na co dzień! Głowa do góry, Polsko...

Raisa Misztela i Mirek Lazarek - Polska i Ukraina - Ty i ja (EURO 2O12)


Poczujcie ten klimat, ciepłe letnie wieczory, ogrody piwne na starówkach, pełno kibiców i nieskrępowanej piłkarskiej radości. Trochę optymizmu! ;)


co ty k***a bierzesz weź przestań będą zauroczeni ciekawe czym ? biedą która nas ogarnia chyba że ty tuskowi gałgana opie**alasz no to chyba że :shock:

Robster

2012-04-10, 17:28
@decode21 masz rację Donek powinien się postawić UEFA i powiedzieć, żeby wypie**alali, bo będzie jak chcemy. A miesiąc później dowiedzielibyśmy się, że EURO odbędzie się w innym kraju.

Weź debilu pomyśl choć raz logicznie i przemyśl, jak się załatwia sprawy, a nie pie**olić jak niedoj***ny gimbus. ch*ja mnie obchodzi, że dokładamy do EURO i ch*ja mnie obchodzi, kto na tym zyska. Z prostej przyczyny, bo ja już do ch*ja zyskałem. Mamy nowiutkie stadiony, nowe autostrady, które nie zostaną oddane przed euro, ale są do ch*ja pana na ukończeniu. Mało tego mamy nową infrastrukturę i każdy k***a w miarę ogarnięty fan piłki nożnej na świecie, wie od teraz gdzie ta Polska na mapie się znajduje.

Więc weź tą swoją pie**oloną dupę i wyk***iaj z nią gdzieś za granicę, gdzie wszyscy są piękni, pachnący, szczęśliwi i gdzie będziesz zarabiał wielkie miliony, a mnie pozwól żyć w tym j***nym kraju, bez takiego śmiecia jak ty.

sadystycznie bolesny

2012-04-10, 17:40
Cytat:

co ty k***a bierzesz weź przestań będą zauroczeni ciekawe czym ? biedą która nas ogarnia chyba że ty tuskowi gałgana opie**alasz no to chyba że



Przykro mi, że bieda cię ogarnia. Weź się do roboty.

Earth

2012-04-10, 17:45
Niech drogi pokażą, niech turyści wiedzą, że muszą awaryjnie zawieszenie kupić.

decode21

2012-04-10, 18:34
Robster napisał/a:

@decode21 masz rację Donek powinien się postawić UEFA i powiedzieć, żeby wypie**alali, bo będzie jak chcemy. A miesiąc później dowiedzielibyśmy się, że EURO odbędzie się w innym kraju.

Weź debilu pomyśl choć raz logicznie i przemyśl, jak się załatwia sprawy, a nie pie**olić jak niedoj***ny gimbus. ch*ja mnie obchodzi, że dokładamy do EURO i ch*ja mnie obchodzi, kto na tym zyska. Z prostej przyczyny, bo ja już do ch*ja zyskałem. Mamy nowiutkie stadiony, nowe autostrady, które nie zostaną oddane przed euro, ale są do ch*ja pana na ukończeniu. Mało tego mamy nową infrastrukturę i każdy k***a w miarę ogarnięty fan piłki nożnej na świecie, wie od teraz gdzie ta Polska na mapie się znajduje.

Więc weź tą swoją pie**oloną dupę i wyk***iaj z nią gdzieś za granicę, gdzie wszyscy są piękni, pachnący, szczęśliwi i gdzie będziesz zarabiał wielkie miliony, a mnie pozwól żyć w tym j***nym kraju, bez takiego śmiecia jak ty.



Robster ty masz mentalność niewolnika, przez takich jak ty ten kraj tak wygląda! Wszystko zrobić byleby było i im drożej tym lepiej. Swój dom też byś tak budował czy remontował? Nikt mi łaski nie robi jakimiś drogami czy stadionami. Po to płaci się podatki żeby budowali drogi, boiska czy szkoły. Naprawdę nie rozumiesz tego że za te pieniądze zamiast przykładowo 100km moglibyśmy mieć 150 km autostrady, które nie nadaje się od razu do remontu? Po ch*j mi od razu ubliżasz myślisz że cwaniak jesteś?

Mateusz_stg

2012-04-10, 18:35
Bardziej bym się bał że Ukraina zrobi wstyd na całą europe