18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eugen Sandow

NiedźwiedzioGłowy • 2011-04-27, 17:39
Sandow to pierwszy siłacz uchwycony okiem kamery. Miło zobaczyć kogoś, kto na swoją budowę pracował solidnie, a nie wpie**alał roket fjułel jak dzisiejsi "bohaterowie".

Lepszej jakości niestety w sieci nie ma.


Robster

2011-04-27, 20:06
I pewnie tylko nieco lepsze mięśnie można zrobić samymi ćwiczeniami i odpowiednio dobraną dietą. A teraz dresu kupuje zestaw małego chemika i za 3 miechy jest dwa razy taki i kuśka już więcej nie staje.

brylant1412

2011-04-27, 20:10
on ma badejki czy pampersa..

Xenomorph08

2011-04-27, 21:02
Jak to pierwszy:? ch*ja tam... Herkulesa chyba wszyscy oglądali za dzieciaka.

LuKaS__

2011-04-27, 21:25
a skąd wiesz że nic nie brał przecież od zawsze były chemikalia nawet "naturalne " wspomagacze i takie tam

poteflon

2011-04-27, 21:35
@ stejki wpie**alał i to wystarczyło

barszczzuszkami

2011-04-28, 00:39
Gość wygląda w miarę jak normalny facet, i to właśnie jest ładnie zbudowane męskie ciało, a nie typki pokroju hardkorowego koksa co wyglądają jak dwudrzwiowa szafa (nie mówię, że koksu nie musi zapie**alać równie ciężko, ale na koksach efekty są widoczne szybciej).

lohan

2011-04-28, 00:40
silacz? chyba kulturysta...

jsx90

2011-04-28, 00:50
@LuKaS__
jeżeli przez "wspomagacze" masz na myśli rzeczy pokroju odżywek z allegro to są NICZYM w porównaniu z nawet najsłabszymi anabolikami, które zostały wyizolowane dopiero w 1930 roku (5 lat po śmierci Sandowa). Sandow chwile swojej świetności przeżywał u schyłku XIX w. kiedy ludzie mieli nikłe pojęcie o budowaniu muskulatury/siły. Był przy tym istnym wybrykiem natury, niektórzy twierdzą, że "cierpiał" na niedobór miostatyny co było źródłem jego nadludzkiej siły, o której krążą legendy. Jego popisowym numerem w cyrku było wyciśnięcie nad głowę ze zgięciem tułowia (bent-press) dwojga ludzi w wiklinowych koszach przymocowanych do sztangi. Jedną ręką. Mimo to, to właśnie estetyczna sylwetka przyniosła mu największą sławę - do dziś statuetka Sandowa jest główną nagrodą w Mr Olympia.

czwm

2011-04-28, 03:16
A widzieliście Perepeczka w "Janosiku " ?

oroboros

2011-04-28, 10:37
umięśniony gość... no sadistic w ch*j

butlonosy

2011-04-28, 10:49
jako że niemoge wstawić filmiku z youtube to sami sobie wpiszcie

Sosai Masutatsu Oyama 10.DAN
nie będziecie żałować

walczył z bykami, pokonał 100ludzi jednego dnia, wymyślił sztukę walki kyokushin karate, zdobył 10dan... jeszcze nikt do dzisiaj, przez ponad 80lat mu nie dorównał, mimo że wynaleźli koxy

rozrewolwerowany

2011-04-28, 11:01
Robster - a wiesz co to k***a jest odblok ? Fakt faktem są głupi ludzie, którzy nie wiedzą jak sterydów używać, ale jeżeli masz łeb na karku, duże doświadczenie i pojęcie o specyfikach, to dlaczego koksy mają być złe ? A co z innymi suplementami i lekami ?

sam pewnie masz 30 w bicepsie i w ch*j pryszczy na twarzy.

Robster

2011-04-28, 11:22
rozrewolwerowany napisał/a:

Robster - a wiesz co to k***a jest odblok ? Fakt faktem są głupi ludzie, którzy nie wiedzą jak sterydów używać, ale jeżeli masz łeb na karku, duże doświadczenie i pojęcie o specyfikach, to dlaczego koksy mają być złe ? A co z innymi suplementami i lekami ?

sam pewnie masz 30 w bicepsie i w ch*j pryszczy na twarzy.



Jesteś popie**olony, albo masz rozdwojenie jaźni. Chcesz zobaczyć ile mam w bicu, to poproszę adres na PW pokażę ci osobiście. Ja muskulaturę zrobiłem bez supli, tylko trochę odżywek na starcie. Jak koksu nie wyglądam, ale myślę, że nie powiedziałbyś mi w oczy to co napisałeś tutaj. Dlatego jeśli jesteś pewien swego instrukcja co zrobić jest powyżej.

rozrewolwerowany

2011-04-28, 11:34
Jak zaczynasz trening to rośniesz jak na drożdżach bez odżywek, bo powinno się je zarzucać po okresie suchego treningu, nie na starcie. Odżywki = suplementy, więc nie mogłeś zrobić muskulatury biorąc coś czego nie brałeś. Do tego wierzysz stereotypom padniętej kuśki, nie wiedząc o odbloku. Sam sterydów nigdy nie brałem, ale chodzi mi głównie o twoje pojęcie, którego nie masz ;)