18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eugen Sandow

NiedźwiedzioGłowy • 2011-04-27, 17:39
Sandow to pierwszy siłacz uchwycony okiem kamery. Miło zobaczyć kogoś, kto na swoją budowę pracował solidnie, a nie wpie**alał roket fjułel jak dzisiejsi "bohaterowie".

Lepszej jakości niestety w sieci nie ma.


Abhorsen

2011-04-28, 13:21
Heh, dresiki się rozkłóciły kto ma lepsze mięśnie i jest bardziej zajebisty.
No ale cóż, pigułek na porost mózgu niestety chyba jeszcze nie wynaleźli.

Daman-99

2011-04-28, 13:47
pie**olicie jak goopie kootazy, sami eksperci wszędzie są co ch*ja się znają na sterydach czy budowaniu masy, a pie**olą, po jakiego siejecie herezje?
co do tego koksika Sandowa, może i silny był jak na swoje czasy, ale takie ćwiczenia co wtedy wykonywano to śmiech na sali. Dopiero bracia Weider wnieśli do kulturystyki "zasady" uznawane teraz za podstawy (ofc nie wszystkie), a było to w ch*j po tym śmiesznym koksiku. Teraz byle chuderlak przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach jest w stanie 2x lepiej wyglądać niż Sandow, wiec nie pie**olcie głupot, bo jest masa takich ludzi, którzy nie przyjmują suplementów w pełni legalnych, które nie zostawiają uszczerbku na zdrowiu, a zajebiście wyglądają.

reasumując, jeśli nie masz podstawowych informacji na dany temat to się nie wypowiadaj publicznie bo to jest śmieszne i żałosne.

Robster

2011-04-28, 14:12
rozrewolwerowany napisał/a:

Jak zaczynasz trening to rośniesz jak na drożdżach bez odżywek, bo powinno się je zarzucać po okresie suchego treningu, nie na starcie. Odżywki = suplementy, więc nie mogłeś zrobić muskulatury biorąc coś czego nie brałeś. Do tego wierzysz stereotypom padniętej kuśki, nie wiedząc o odbloku. Sam sterydów nigdy nie brałem, ale chodzi mi głównie o twoje pojęcie, którego nie masz ;)



Odżywka węglowodanowa to nie suple. Jest to suplement diety, ale nie są to suple w tym słowa znaczeniu, jakim określają je osoby będące w temacie. Suplem jest i jabłko, jakby na to spojrzeć z tej strony, o której mówisz.
A bez odżywek rośniesz jeśli jesteś w stanie utrzymać odpowiednią dietę, a jeśli nie to wcinasz odżywki i już.

Co do kuśki, to osobiście nikogo po sterydach nie znam, ale kolega kolegi kolegi kolegi ma kolegę, który zna kolegę kolegi, który nie może por*chać bo fiuta ma małego a uda jak sekwoje, więc coś w tym jest.

Eth

2011-04-28, 16:43
Prawda jest taka by miec ladna i wystarczajaca sylwetke nie trzeba niczego lykac, jest ciezej ale przynajmniej czlowiek sie hartuje, a nie pompuje.
Uzupelnienie diety jeszcze moze byc.

Z wypowiedzi Damana mozna wysnuc jedno - obecnie byle szczur moze sie nawpie**alac i byc "koksikiem", lecz nadal pozostanie zerem tyle ze w wiekszym opakowaniu ;)

lohan

2011-04-28, 18:14
ale pie**olicie smuty...to czy brac czy nie brac to zalezy od danego organizmu, jeden przybiera szybko bez "wspomagaczy" a drugi juz duzo wolniej, jest jeden taki kulturysta, ktory jedzie tylko na diecie i wyglada przekozacko jak na kulturyste, ale ma taki organizm i to chyba jedyny mi znany przypadek

Hunter95

2011-04-28, 19:44
Jakby ktoś dostał w ryj od hardkorowego koksa, to by go zabolało, a od tego typka to by głowa odpadła :)

pila24

2011-04-28, 19:52
Nikt nie dodał że nasz bohater regularnie odwiedzal burdele i meskimi dupami też nie pogardzał w konsekwencji umarł na kiłę - oczywiście oficjalne źródła mówią co innego.

WhatsUpMan

2011-04-29, 02:49
Oczywiście wąsik musi być :-D Haha