18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

eSportowe emocje

twor4ss • 2013-06-20, 18:51
Jak widać po filmiku ludzie przeżywają nie tylko emocje związane z "realnym" sportem, ale także i eSportem który co raz prężniej rozwija się także i w Polsce :->


hujos

2013-06-20, 18:58
Nie umiem uznać napie**alania w LOLa czy CSa za sport ale nieźle to wygląda.

myha

2013-06-20, 19:03
Fajny filmik ale wiedziałem już o tym dość dawno. W krajach Wschodniej Azji już teraz najlepsi gracze mają status gwiazd jak tradycyjni sportowcy. Najlepsi zarabiają tez nie małe pieniądze z turniejów do tego esportem interesują się też sponsorzy którzy swoją kasę wkładają w to. Za kilkanaście lat esport zrówna się ze sportem tradycyjnym zarówno popularnością jak i kasą która w nim będzie. A za lat 30-50 wyprze sport tradycyjny do lamusa.

hujos

2013-06-20, 19:06
myha napisał/a:

Fajny filmik ale wiedziałem już o tym dość dawno. W krajach Wschodniej Azji już teraz najlepsi gracze mają status gwiazd jak tradycyjni sportowcy. Najlepsi zarabiają tez nie małe pieniądze z turniejów do tego esportem interesują się też sponsorzy którzy swoją kasę wkładają w to. Za kilkanaście lat esport zrówna się ze sportem tradycyjnym zarówno popularnością jak i kasą która w nim będzie. A za lat 30-50 wyprze sport tradycyjny do lamusa.




O k***a jakie "postępowe" myślenie.
Nic nigdy nie wyprze prawdziwego sportu.

animalus

2013-06-20, 19:19
rozumiem jeszcze grać.. ale oglądać jak ktoś gra? poj***na strata czasu

Echis

2013-06-20, 20:44
Można trzepać hajs na byciu no-lifem w grach? Można. Inni całe życie się uczą, studiują, praktykują i pracują, robiąc to czego i tak nienawidzą, a azjaty k***a napie**alają całe życie w DOTE i LOLa i mają kasy w ch*j. Trza mieć w życiu farta, żeby NAPRAWDE się zajebiście ustawić.

myha

2013-06-20, 22:38
h*jos: to o czym pisze już się dzieje, na graniu można zarobić coraz więcej i to nie tylko w Azji. Oglądający też jakoś się znajdują turnieje w takiego lola ogląda online multum osób, zresztą nawet zwykłe mecze co lepszych graczy śledzi bardzo dużo osób. Przyciąga to sponsorów z reklamami i coraz większe pieniądze.

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-06-21, 12:01
zawsze chciałem zagrac jakiegoś poważnego LANA w Coda ale za łebka to nie robili takich rzeczy ;/

Nooke

2013-06-21, 12:03
0:20 Fnatic wygrywa z SK Gaming cudownym backdoorem xPeke :)

Cz...........ot

2013-06-21, 12:06
Ja pie**ole, nie rozumiem jak jak można grac w tego cukierkowo-zj***nego lola, juz sam widok mi sie niedobrze robi :rzygi2: , a CS 1.6 podupada :(

Lisuuu

2013-06-21, 12:09
Echis, tyle ze ludzie cale zycie studiuja zeby miec dobra prace a oni nie maja kasy z grania tak o po prostu :homer: musza trenowac i dostac sie na swiatowa scene to nie jest tak ze pierwszy lepszy wojtek z 2 gimnazjum dostaje sie na takie zawody w to tez trzeba wlozyc troche pracy

DrGreen

2013-06-21, 12:13
Za eSport zawsze piwko :)
A te akcje z filmiku to malutki odsetek emocji z tym związanych. Nikt mi nie powie, że mecz reprezentacji Polski w futbol jest ciekawszym widowiskiem niż meczyk Na'vi vs LGD w dotke.

nanowaty

2013-06-21, 12:23
nawet nie włączyłem ale piwo leci :p
eSport zawsze na propsie

Nejm

2013-06-21, 12:29
Cytat:

eSport





W jakim kierunku idzie ten świat...

LikeThis

2013-06-21, 12:29
Porównywanie prawdziwego sportu do eSportu jest jak porównywanie parówki do kiełbasy.

Co prawda w eSporcie są tak samo duże emocje co i w zwykłym sporcie ale jest taka różnica że w sporcie musisz poświęcać się , ćwiczyć mięśnie itd. a eSport nakłania do nie ruszania dupy z przed kompa . Moim zdaniem w całym tym ogóle nadania nazwy "eSport" jest błąd.To z sportem nie ma nic wspólnego , prędzej nazwał bym to eKonkurencja czy coś w tym stylu ...