18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

eSportowe emocje

twor4ss • 2013-06-20, 18:51
Jak widać po filmiku ludzie przeżywają nie tylko emocje związane z "realnym" sportem, ale także i eSportem który co raz prężniej rozwija się także i w Polsce :->


fejzez

2013-06-21, 15:05
animalus napisał/a:

rozumiem jeszcze grać.. ale oglądać jak ktoś gra? poj***na strata czasu



oglądać jak 22 pedałów biega za piłką ? poj***na strata czasu

noiL

2013-06-21, 15:14
Nie rozumiem tych wszystkich WIESNIAKOW hejtujacych pro gamerow, ze siedza tylko przed kompami i graja. A wy k***a co robicie? j***ny brudasy siedza na sadolu i ogladaja caly dzien dzieci potracone przez samochod czy rozjechanego kota... ja pie**ole bol dupy ograniczonych umyslowo wiesniakow nie zna granic...

Za Esport zawsze wielkie piwo! siedze w grach od lat i jest to poniekad moja pasja.

twor4ss

2013-06-21, 15:17
Polacy stoją dobrze w wielu rzeczach, ale zj***ne społeczeństwo patrzy na tych patałachów kaleczących w piłkę nożna - a ta dumna nazwa "sport narodowy"? Taki ch*j!
I tak pie**olą niektórzy -
Cytat:

eSport nie to nie sport...

Cytat:

e-sport to chyba jedyny sport gdzie lamagi i frajerzy maja szanse zaistniec :]

Cytat:

eSport w dzisiejszych czasach to banda debili ktora gra w gry



Co k***a, dupa boli, bo ktoś jest w coś lepszy od was? Bo gracie w CODa, Fife, LOLa i ch*ja z tego macie - najwyżej słuchanie mamy, która wam każe coś robić, a wy k***a napie**alacie dalej? :roll:


W Polsce i reszcie Europy jest wzrost zainteresowania sportami elektronicznymi - przykład IEM w Katowicach
I mamy ogarów takich, którzy młócą równo wszystkich kitajców czy ch*j wie kogo jeszcze - nic tylko się cieszyć i propagować to bardziej. Ale gdzie by tam, przecież j***ni hejterzy zawsze do beczki miodu dojebią drugą beczkę dziegdźiu, a potem od święta słychać mała wzmiankę że jest złoto czy srebro na WCG, że esportowa impreza w Katowicach została nazwana jedną z najlepszych na świecie... Ech..

JA pie**olE, przez takich k***a ludzi Polska teraz wygląda tak jak wygląda - jak się komuś coś uda, to k***a 10 innych będzie życzyło źle.

Wszystkim hejterom - :idzwch*j: i wypie**alać do roboty, a nie beczeć w grze...

Gl0BaL

2013-06-21, 15:25
Po jakiego ch*ja mieszacie sport z e-Sportem? To są dwa różne terminy inaczej definiowane. To tak jak porównywać ser do twaroga...

Zaethrael

2013-06-21, 15:26
To nie emocje związane z e-Sportem tylko z real-Czekiem :> :D

krakowiak69

2013-06-21, 16:18
Warto dodać, że na ten IEM w Katowicach to od ch*ja ludzie NIE WESZŁO, w sumie grube kilkadziesiąt tysięcy ludzi przyjechało, tyle ile w sumie chodzi... na 10 zespółów od doła tabeli w ekstraklasie razem wziętych.

Corey_09

2013-06-21, 16:24
Komentatorzy dra mordę jak opętani, a na ekranie nic się nie dzieje, tylko jakieś mrugające kolorki, jak oni coś w tej pedalskiej tęczy zobaczyli?

twor4ss

2013-06-21, 16:42
Rivalez napisał/a:

stanął mi



Leć się pochwalić rodzinie - pierwsza erekcja dla nastolatka to sukces!

zehFTW

2013-06-22, 01:13
Najlepsze 5k zonica old time :D

myha

2013-06-23, 17:35
Nejm napisał/a:



Obrazek

W jakim kierunku idzie ten świat...



Świat idzie we właściwym kierunku, w kierunku którym ty i wielu tobie podobnych się z pewnością nie odnajdziesz. I bardzo dobrze fizyczni zawsze się przydadzą.