18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eskorta

~Beniu_Beniu • 2011-12-12, 13:54
Ktoś ważny przyleciał :shock:

SamSobieBogiem

2011-12-12, 23:47
Fejk fejkiem. Natomiast jesli ktoś nie wierzy, że we wrzechświecie są inne formy życia niż na Ziemi, a nawet cywilizacje to dla mnie jest kompletnym idiotą. No sorry, ale jesli w tym ogromie jesteśmy sami na marnej Ziemi to jaki sens ma ta cała wolna przestrzeń. Ja już nie mowie, ze obcy tu przylatują, choc tego tez nie mozemy wykluczyć. Jeśli jednak tak jest to dlaczego się z nami nie skontaktowali? Jest masa powodów m.in. jesteśmy zbyt zacofani by zrozumieć ich tok myślenia; być może chcą zbadać jak wyglądał ich rozwój kiedyś; być może to my sami w wechikułach czasu; Jedno jest pewne, jeśli to nie bajka to napewno te istoty są na dużo wyzszym etapie rozwoju niż my.

Dla niekumatych. Odróżniajcie pojęcia cywilizacja pozaziemska od UFO bo UFO to unidentified flying object, czyli po Polsku NOL, niezidentyfikowany obiekt latający, który równie dobrze może być tajnym projektem wojskowym jakiegokolwiek rządu.

farenc

2011-12-13, 00:06
ExterminatoR napisał/a:



I myślisz że teraz jesteś zajebisty? Bo w owczym pędzie podpisujesz się pod ateistycznymi hasłami, bo tak jest modnie na sadolu?
A prawda jest taka że co niedziele zapie**alasz za rączkę z mamusią do kościoła. Jesteś conajmniej żenujący.



kończ waść, wstydu oszczędź. W owczym pędzie to ty do kościoła z babcią zapie**alasz.

PapierowyUmysł

2011-12-13, 00:32
ExterminatoR napisał/a:



I myślisz że teraz jesteś zajebisty? Bo w owczym pędzie podpisujesz się pod ateistycznymi hasłami, bo tak jest modnie na sadolu?
A prawda jest taka że co niedziele zapie**alasz za rączkę z mamusią do kościoła. Jesteś conajmniej żenujący.



odezwał się obrońca uciśnionych katolików... bardzo dobrze, napisał.
to, że nie wierzy w zmartwychwstanie Jezusa to nie znaczy że ty jako gorliwy katolik musisz go negowac ! prędzej uwierze w poza ziemską
cywilizacje, niż w te bajki o bogu, jezusie itp... każdy ma prawo do wlasniej opinii i nie masz prawa tego krytykowac.

Piti1234555 napisał/a:

Fejk fejkiem. Natomiast jesli ktoś nie wierzy, że we wrzechświecie są inne formy życia niż na Ziemi, a nawet cywilizacje to dla mnie jest kompletnym idiotą. No sorry, ale jesli w tym ogromie jesteśmy sami na marnej Ziemi to jaki sens ma ta cała wolna przestrzeń. Ja już nie mowie, ze obcy tu przylatują, choc tego tez nie mozemy wykluczyć. Jeśli jednak tak jest to dlaczego się z nami nie skontaktowali? Jest masa powodów m.in. jesteśmy zbyt zacofani by zrozumieć ich tok myślenia; być może chcą zbadać jak wyglądał ich rozwój kiedyś; być może to my sami w wechikułach czasu; Jedno jest pewne, jeśli to nie bajka to napewno te istoty są na dużo wyzszym etapie rozwoju niż my.

Dla niekumatych. Odróżniajcie pojęcia cywilizacja pozaziemska od UFO bo UFO to unidentified flying object, czyli po Polsku NOL, niezidentyfikowany obiekt latający, który równie dobrze może być tajnym projektem wojskowym jakiegokolwiek rządu.




widzę kolega w temacie, polecam wiele ciekawych artykułów o strefie 51 w stanie nevada... podzielam dokladnie to samo zdanie Co ty, jednak musisz pamietac, że niezależnie od tego Co napiszesz, spotkasz sie z krytką kościoła, oraz ludzi gorliwie wierzących... nauka nigdy nie szła w parze z religia...

borisklinga

2011-12-13, 00:33
stoje sobie przy autostradzie, filmuje smieci a tu nagle...

SamSobieBogiem

2011-12-13, 01:03
Cytat:

widzę kolega w temacie, polecam wiele ciekawych artykułów o strefie 51 w stanie nevada... podzielam dokladnie to samo zdanie Co ty, jednak musisz pamietac, że niezależnie od tego Co napiszesz, spotkasz sie z krytką kościoła, oraz ludzi gorliwie wierzących... nauka nigdy nie szła w parze z religia...



bo wiesz co jest najgorsze? Fanatyzm. Człowiek ktory nie dopuszcza do swojej małej głowki nawet watpliwosc, czlowiek zamkniety na inna mozliwosc niz ta ktora on przyjmuje.[/quote]

MortiCRX

2011-12-13, 02:22
I kiedyś ktoś faktycznie nakręci taki film, a i tak nikt się tym nie przejmie bo filmik zostanie zgnieciony na youtubie jako fake i autor dowie się tylko tyle, że ma wypie**alać.

Łukciu

2011-12-13, 02:42
kozerq1 napisał/a:



odezwał się obrońca uciśnionych katolików... bardzo dobrze, napisał.
to, że nie wierzy w zmartwychwstanie Jezusa to nie znaczy że ty jako gorliwy katolik musisz go negowac ! prędzej uwierze w poza ziemską
cywilizacje, niż w te bajki o bogu, jezusie itp... każdy ma prawo do wlasniej opinii i nie masz prawa tego krytykowac.



Widze ze Ty bronisz pokrzywdzonych ateistów... a no pewnie ze jako katolik musi/moze tępic takiego, bo kiedys tak było i teraz tez tak mogło by byc :D tyle ze nikt pala w dupsko Ci nie wsadzi, a k***a szkoda, by było na co popatrzec :D

voldo_pac

2011-12-13, 02:47
nic dodac nic ujac jak HAUNEBAU kto poczyta o tym to zrozumie czym jest UFO

xiontZ

2011-12-13, 04:46
k***a ludzie, każdy wierzy w to co chce i tak powinno być. Nikomu nic do tego dopóki nie próbujesz swojej wiary narzucać innym. Wtedy jest źle :roll: ja bardzo skłaniam się ku wyjaśnieniu Piti1234555, zawsze tak uważałem i zajebiście to ująłeś. Wszechświat jest ogromny i ludzie twierdząc, ze jesteśmy w nim jedyna forma życia, są po prostu zuchwali. Tak bym to nazwał. Powiem wam coś, nie jesteśmy pępkiem wszechświata :mrgreen:

Be...........ny

2011-12-13, 10:00
nie wierze w boga tylko w jezusa, jezusa spłodzili bóg powstał z niczego

twor4ss

2011-12-13, 10:20
@up:

No w ch*j prawidziwe


tinaijuz

2011-12-13, 11:32
ExterminatoR napisał/a:



I myślisz że teraz jesteś zajebisty? Bo w owczym pędzie podpisujesz się pod ateistycznymi hasłami, bo tak jest modnie na sadolu?
A prawda jest taka że co niedziele zapie**alasz za rączkę z mamusią do kościoła. Jesteś conajmniej żenujący.




Skąd wiesz co robi co niedziele? Jesteś jego matką? o.O

kanapkazesrem

2011-12-13, 12:17
ExterminatoR napisał/a:



I myślisz że teraz jesteś zajebisty? Bo w owczym pędzie podpisujesz się pod ateistycznymi hasłami, bo tak jest modnie na sadolu?
A prawda jest taka że co niedziele zapie**alasz za rączkę z mamusią do kościoła. Jesteś conajmniej żenujący.



Wk***iają mnie ludzie, którzy myślą, że wszystko wiedzą i myślą że są ZAJEBIŚCI.... Teraz mi pewnie napiszesz, że jestem jakimś smarkiem co się codziennie onanizuje do lustra i swoją frustracje wylewają takimi komentarzami na sadolu... Zanim napiszesz o kimś czy nie jest żenujący pomyśl czy sam z siebie nie robisz żenady pajacu... GOOD JOB :lodowka:

KurwaRomantyk

2011-12-13, 12:18
ExterminatoR napisał/a:



I myślisz że teraz jesteś zajebisty? Bo w owczym pędzie podpisujesz się pod ateistycznymi hasłami, bo tak jest modnie na sadolu?
A prawda jest taka że co niedziele zapie**alasz za rączkę z mamusią do kościoła. Jesteś conajmniej żenujący.


O, mamy nawet psychologa na sadolu, który po jednym poście opisze cała twoją osobowość i styl twojego życia!