18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiochmen

2019-01-05, 13:12
Ktos ma wiecej info w tym temacie?

Zywcem napewno nie splnely, tylko zginely przez uduszenie czadem...

Killerguitar

2019-01-05, 13:17
"Ze wstępnych ustaleń policji oraz straży pożarnej, które wciąż działają na miejscu zdarzenia, wynika iż lokal nie był właściwie przystosowany do organizowania w nim podobnych zabaw. Wskazuje się zbyt bliskie położenie urządzeń grzewczych przy materiałach łatwopalnych, same instalacje elektryczne miały być prowadzone w sposób prowizoryczny, a pomieszczenie zbyt małe dla uczestników zabawy. Udało się także ustalić, iż znajdujące się w pomieszczeniu gaśnice pożarowe nie zostały użyte."

sadolfan

2019-01-05, 15:04
Ciekawe czy gdyby zdazyly rozwiac wszystkie zagadki uniknely by smierci ?

ellsworth

2019-01-05, 15:53
freaky napisał/a:


Mam chociaż nadzieję, że to nie Polki.


A co, to w jakiś sposób umniejszałoby tragedię?!? Ja pie**olę!

blade87

2019-01-05, 16:16
Jak możecie tak się nabijać z tej tragedii? Będziecie się smażyć w escape roomie...

tomianow

2019-01-05, 16:29
Chyba pierwszy nieukończony escape room na świecie :mrgreen: :mrgreen:

marinis

2019-01-05, 17:02
To jest tak strasznie smutne. Po prostu dramat niewyobrażalny.
Niech przynajmniej pokażą ludziom ich sekcje zwłok.
5 nastolatek na raz to rzadko się zdarza.

jehehej

2019-01-05, 17:13
Escape room wersja heroic. No cóż. 5 nastolatek w jednym pomieszczeniu nie wróży niczego dobrego. Dobrze, że nikt więcej nie ucierpiał.

mamurra

2019-01-05, 17:23
Cytat:

Ze wstępnych ustaleń policji oraz straży pożarnej, które wciąż działają na miejscu zdarzenia, wynika iż lokal nie był właściwie przystosowany do organizowania w nim podobnych zabaw.



A to nie jest tak, że zanim taki "lokal" zostanie dopuszczony do publicznego użytku, musi przyjść pan ze straży pożarnej właśnie i wystawić papierek, że normy ppoż są spełnione (np. istnieją wyjścia ewakuacyjne)?

aaaaaaaaaaaaaa

2019-01-05, 18:09
mamurra napisał/a:



A to nie jest tak, że zanim taki "lokal" zostanie dopuszczony do publicznego użytku, musi przyjść pan ze straży pożarnej właśnie i wystawić papierek, że normy ppoż są spełnione (np. istnieją wyjścia ewakuacyjne)?



No niestety to jest Polska.... czasem takie Escape Roomy są otwierane na "zwykłą działalność", a nie jako obiekty publicznego użytku...

Ale znam np przypadek, kiedy mały sklep zielarski musi mieć 3 umywalki i badanie wody (którą przecież dostarczają wodociągi, a one przecież badają wodę i ich obowiązkiem jest dostarczenie wody spełniającej normy).

FieraSS

2019-01-05, 18:57
mamurra napisał/a:



A to nie jest tak, że zanim taki "lokal" zostanie dopuszczony do publicznego użytku, musi przyjść pan ze straży pożarnej właśnie i wystawić papierek, że normy ppoż są spełnione (np. istnieją wyjścia ewakuacyjne)?



Nie jest. Branża nie ma żadnych regulacji prawnych, nie trzeba mieć żadnych zaświadczeń. Otwierałem dwa lokale i nigdy nawet kontroli żadnej nie było. O kolejnych pokojach już nie wspominając. Po tej tragedii pewnie się za to wezmą dopiero :/

Robsouje666

2019-01-05, 21:32
Jakby były mądrzejsze i szybciej rozwiązały zagadkę to by przeżyły, swoją w tą grę to chyba żydzi kiedyś grali w Oświęcimiu :mrgreen:

Wiewór

2019-01-06, 00:23
mamurra napisał/a:



A to nie jest tak, że zanim taki "lokal" zostanie dopuszczony do publicznego użytku, musi przyjść pan ze straży pożarnej właśnie i wystawić papierek, że normy ppoż są spełnione (np. istnieją wyjścia ewakuacyjne)?


W Polsce wszystkie przepisy przeciwpożarowe, BHP, prawo pracy, sanitarne to jest czysta fikcja to w ogóle nie funkcjonuje.
Kary są tak żałośnie niskie że dla firm taniej jest nie przestrzegać przepisów niż przestrzegać A jak już zdarzy się jakiś uczciwy inspektor, który chce zmienić to sprawa w sądzie ciągnie się po 10 lat i dłużej. To jest po prostu taki teoretyczny kraj.
Jedną z przyczyn tego jest że mamy bolszewickie prawo stanowi one. Nie ma nic bardziej ch*jowego.

donvicci

2019-01-06, 00:38
kocham ten portal.... zrobiłem jako pierwszy mema na jebzdzidy (głębszy z nawiązaniem do cube-a) i nic. może był ch*jowy nie wiem ale tutaj widzę przemyślenia ludzi podobne do moich. Ponad to rano szedłem do pracy a zawsze przed nią oglądam polsat. Temat wałkowany tak, że żyg na 1000 metrów. Do tego non stop podkreślane "TZW escape room" jakby to było coś magicznego.
mogę iść spać z usmiechem na ryju.
dziękuję.

Tudeski

2019-01-06, 18:18
miskolargol napisał/a:

Trzeba być turbopie**olcem żeby robić sobie jaja z tego,ze 5 15letnich Polek spłonęło k***a żywcem.
Ja rozumiem ze poziom użytkowników tej strony raczej nigdy zbyt wysoko powyzej dna nie sięgał,ale tak jak kiedyś myślałem ze średnia wieku tutaj to 15 lat to teraz zmieniam zdanie.Nie wyższa niż 10-12.
Mozna wyjść z gimbazy,ale gimbaza z was nie wyjdzie.



To sadistic stary zapierdziany 40 letni dziadzie.