18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Erupcja wulkanu Madka

sebsossj • 2018-09-09, 16:26
Normalna kobieta nakarmi piersią gówniaka i po sprawie, a co zrobi madka?
Oto kwintesencja tego zj***nego ruchu, który walczy o coś, co każda kobieta ma zagwarantowane, czyli możliwość karmienia piersią w miejscu publicznym, kiedy jest taka potrzeba. To one krzyczą, że są źle traktowane podczas karmienia piersią w miejscach publicznych, to one mówią, że liczy się dziecko, a nie wzrok przechodnia, to one ciągle nie czują swobody podczas tej czynności. A co one same robią? Muszą sobie zrobić zdjęcie, bo trzeba KONIECZNIE wrzucić na FB i trzeba KONIECZNIE zrobić z tego show, przy okazji pokazując brak szacunku do osób trzecich. Już nie wspomnę o tym, że dzieciak jest dość duży i wcale nie musi "tu i teraz".
Żenadometr wyj***ło poza skalę


Ti...........ch

2018-09-10, 22:20
W sumie to... ch*j mnie to obchodzi :krejzi:

Bizior4

2018-09-10, 23:56
k***a mózgi na asfalcie oglądacie, a do cycka się przypie**alacie.

Milli

2018-09-11, 00:34
Co macie do tatuaży? Mnie się zawsze podobały.

Clarx

2018-09-11, 01:06
Bo to są prawdziwi słowianie przecież najczystsi a jakby poszukali w korzeniach okazałoby sie ze wszyscy mają geny ukraińskie, rosyjskie albo niemieckie w jakimś stopniu :D

Pewnie dalej mieszkają w domach z drewna i modlą się do Świętowita.

Swoją drogą gratulacje słowianie, że klękacie przed arabskim bogiem Jezusem a swoich korzeni nie pamietacie.

Tfu!

vluq

2018-09-11, 01:17
Z tego co słyszałem w lepszych salonach odmawiaja robienia kobietom karmiącym, tusz z niego wchodzi krwioobieg przy tym gówniak może sie otruć.

Psi Lord

2018-09-11, 02:13
Tatuaże są dobre, pod warunkiem że coś oznaczają, np. pobyt w więzieniu, elitarna jednostka wojskowa. Przy czym według mnie, główną ich rolą jest zakrywanie blizn.
PS. jakiego koloru robią dziary czarnoskórzy?. Kurde, aż nawet sprawdzę w necie.

tesu92

2018-09-11, 02:51
Zawsze mnie bawili obrońcy tatuaży, szczególnie jak dziwią się, że nikt ich nie chce przyjąć do pracy bo są pomazani. Przecież to jest sztuka, wyrażanie samego siebie, ładne, upiększanie swojego ciała itd.. Jak dla mnie kiedyś taki psycholog dobrze stwierdzał, że jest to okaleczanie samego siebie, bo tak na zdrowy rozsądek po jaką cholerę to jest potrzebne? Napisze sobie na ręce "deus dona me vi" czy "never back down" i co w chwilach słabości po patrzę na swoją rękę i pomyśle oo k***a ale mi dodało siły, albo nie wiem może ma to prezentować k***a swoja nadprzyrodzoną moc w trudnych chwilach? Sztuka to na pewno nie jest, rozumiem gdyby ktoś się pomalował na jeden dzień grając w filmie czy teatrze no ok , to można uznać za sztukę ale nie wyj***ć sobie tribale jak k***a pierwotni ludzie z buszu i twierdzić, że jest się inteligentnym człowiekiem na miarę XXI w. Szkoda, że żaden przyjeb nie zdaje sobie sprawy, że mazanie się może znów nie być modne za kilka lat, bo przecież k***a jak malujesz ściane w pokoju to za kilka lat weźmiesz k***a szpachle i wyjebiesz ją z powrotem i pomalujesz sobie na coś innego, czy k***a dasz tapete ch*j wie co, a co zrobisz z dziarą wyjebiesz nożem ? Rozumiem jak ktoś ma np nie wiem w ch*j blizn i zrobi sobie coś nie przesadzonego by nie było widać jego "niedoskonałości" ale jak widzę karyny które chca być fajne i łazą k***a z całą popisana reka jak mój bratanek po 8h zabawy w przedszkolu to naprawdę się nie dziwie skąd się biorą madki itd

Clarx

2018-09-11, 05:44
tesu92 napisał/a:

Zawsze mnie bawili obrońcy tatuaży, szczególnie jak dziwią się, że nikt ich nie chce przyjąć do pracy bo są pomazani. Przecież to jest sztuka, wyrażanie samego siebie, ładne, upiększanie swojego ciała itd.. Jak dla mnie kiedyś taki psycholog dobrze stwierdzał, że jest to okaleczanie samego siebie, bo tak na zdrowy rozsądek po jaką cholerę to jest potrzebne? Napisze sobie na ręce "deus dona me vi" czy "never back down" i co w chwilach słabości po patrzę na swoją rękę i pomyśle oo k***a ale mi dodało siły, albo nie wiem może ma to prezentować k***a swoja nadprzyrodzoną moc w trudnych chwilach? Sztuka to na pewno nie jest, rozumiem gdyby ktoś się pomalował na jeden dzień grając w filmie czy teatrze no ok , to można uznać za sztukę ale nie wyj***ć sobie tribale jak k***a pierwotni ludzie z buszu i twierdzić, że jest się inteligentnym człowiekiem na miarę XXI w. Szkoda, że żaden przyjeb nie zdaje sobie sprawy, że mazanie się może znów nie być modne za kilka lat, bo przecież k***a jak malujesz ściane w pokoju to za kilka lat weźmiesz k***a szpachle i wyjebiesz ją z powrotem i pomalujesz sobie na coś innego, czy k***a dasz tapete ch*j wie co, a co zrobisz z dziarą wyjebiesz nożem ? Rozumiem jak ktoś ma np nie wiem w ch*j blizn i zrobi sobie coś nie przesadzonego by nie było widać jego "niedoskonałości" ale jak widzę karyny które chca być fajne i łazą k***a z całą popisana reka jak mój bratanek po 8h zabawy w przedszkolu to naprawdę się nie dziwie skąd się biorą madki itd



Popłakałeś już? Widocznie obracasz się w ch*jowym towarzystwie ze znasz tylko karyny i sebów z ch*jowymi tatuażami. :idzwch*j:

Wiewór

2018-09-11, 07:11
Clarx napisał/a:



Popłakałeś już? Widocznie obracasz się w ch*jowym towarzystwie ze znasz tylko karyny i sebów z ch*jowymi tatuażami. :idzwch*j:


Prawda ugodziła boleśnie? ;-)

Clarx

2018-09-11, 07:38
a tam ugodziła, nie mam ani jednego tatuażu :D jednak gdy widzę jakiegoś niedorozwoja który gdy czegoś nie rozumie to musi krytykować - od razu mam ochote go zgasić, podczlowieka

MrFalken

2018-09-11, 07:54
nie wpadła na to, że mogłaby jednocześnie jeszcze srać, robić gałę i puszczać cipskiem kółka...

_Myszcz_

2018-09-11, 08:22
A pod kocem pewnie ojciec - minete robi Madce.

dozek

2018-09-11, 09:38
Clarx napisał/a:


Swoją drogą gratulacje słowianie, że klękacie przed arabskim bogiem Jezusem a swoich korzeni nie pamietacie.



eee co? :erniepalm:

Meisu

2018-09-11, 16:35
"Już sam fakt robienia sobie tatuażu to oznaka skrajnego sp***olenia umysłowego.
W słowiańskiej kulturze nie ma tradycji dziarania. Wśród Słowian zawsze dziarał się twardy kryminał, k***y, pedały i marynarze."

Hahahahahaha, co za typek

PhantomMask

2018-09-11, 20:55
Clarx napisał/a:

a tam ugodziła, nie mam ani jednego tatuażu :D jednak gdy widzę jakiegoś niedorozwoja który gdy czegoś nie rozumie to musi krytykować - od razu mam ochote go zgasić, podczlowieka


Brudnopis to nie człowiek.