18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Erupcja wulkanu Madka

sebsossj • 2018-09-09, 16:26
Normalna kobieta nakarmi piersią gówniaka i po sprawie, a co zrobi madka?
Oto kwintesencja tego zj***nego ruchu, który walczy o coś, co każda kobieta ma zagwarantowane, czyli możliwość karmienia piersią w miejscu publicznym, kiedy jest taka potrzeba. To one krzyczą, że są źle traktowane podczas karmienia piersią w miejscach publicznych, to one mówią, że liczy się dziecko, a nie wzrok przechodnia, to one ciągle nie czują swobody podczas tej czynności. A co one same robią? Muszą sobie zrobić zdjęcie, bo trzeba KONIECZNIE wrzucić na FB i trzeba KONIECZNIE zrobić z tego show, przy okazji pokazując brak szacunku do osób trzecich. Już nie wspomnę o tym, że dzieciak jest dość duży i wcale nie musi "tu i teraz".
Żenadometr wyj***ło poza skalę


kr...........un

2018-09-09, 16:47


na 500+ trzeba mieć 2kę dzieci - dla tych co się nie znają chyba że jest się bezrobotnym na utrzymaniu rodziców to i tak utrzymanie gówniaka będzie kosztowało więcej

TB303

2018-09-09, 16:48
Ona już bierze 500+, a wy?

banerr

2018-09-09, 18:16
c**a ją swędzi i to wszystko.

Hoofner

2018-09-09, 18:19
podzieliłby się mały pedofil

DoubleBorger

2018-09-10, 08:54
Wygląda jakby implanta cyckowego aplikował

nowynick

2018-09-10, 09:14
niezależnie od sp***olenia umysłowego akcję umieszczania cycków w internecie trzeba popierać :ok:

Wiewór

2018-09-10, 09:17
Już sam fakt robienia sobie tatuażu to oznaka skrajnego sp***olenia umysłowego.
W słowiańskiej kulturze nie ma tradycji dziarania. Wśród Słowian zawsze dziarał się twardy kryminał, k***y, pedały i marynarze.

do...........ka

2018-09-10, 16:20
Up, więc jest pewnie marynarzem.

Swoją drogą, nie masz racji.

ch...........li

2018-09-10, 16:55
Cytat:

Już sam fakt robienia sobie tatuażu to oznaka skrajnego sp***olenia umysłowego.
W słowiańskiej kulturze nie ma tradycji dziarania. Wśród Słowian zawsze dziarał się twardy kryminał, k***y, pedały i marynarze.



Dziękuje Ci za poprawę humoru, popłakałam się ze śmiechu. Jak ja kocham komentarze na sadolu. :amused:

Nattttsjel

2018-09-10, 19:47
Jestem matką, karmiłam dziecko w pokoju dla matki z dzieckiem albo jak wiedziałam, że idę na dluższy spacer, gdzie takiego pokoju nie będzie to istnieje cos takiego jak laktator i butelka. Nie rozumiem tego *zboczenia*, żeby wywalić cyca i karmić dziecko. Ja wiem, że jak płacze to chce tu i teraz. Ale mozna poświęcić dwie minuty i iść w spokojniejsze miejsce czy właśnie nakarmić butelką.
Po drugie, takie madki drą ryja, że odbiera im się prywatność i bliskość z dzieckiem. Gówno prawda, taka madka odbiera mnie moje poczucie spokoju, etyki. To, co odpie**ala się ostatnio to po prostu przechodzi wszelkie pojęcie. Jakby mogła, to jednym cycem karmiłaby dziecko a niżej z worka na sperme wysrała kolejne dziecko i przystawiła do drugiego cyca.

jednoręki-ujeżdżacz

2018-09-10, 21:18
Japie**ole, nawet tutaj dyskusje czy wyj***ć cyca na weierzch czy nie? Jednych obrusza cyc na wierzchu a innym się odbiera wolność. Zacytuje Waldzia Morawca „wy wszyscy jesteście poj***ni”.

wpr

2018-09-10, 21:31
"Jak czegoś nie można, a się bardzo chce, to można".

Jak masło jest maślane, to znaczy, że zbudowane jest z masła.

korowiow777

2018-09-10, 21:41
mnie bardziej martwi, że ten gówniak ma już ze dwa lata co najmniej....