18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Erica Steinbach i plany napaści Polski na Niemcy

Shadow • 2010-09-11, 21:26
Oglądam sobie dziś wiadomości w TVP1 i naglę widzę ten materiał... słucham i włosy mi się jeżą na głowie, a pięści same się zaciskają. Wypowiedz niemieckiego dziadka przepełniła czarę... Posłuchajcie sami.

Chupacabra

2010-09-11, 21:58
Oglądałem to. I boję się pomyśleć, że ta cała Erica może być w przyszłości naśladowcą Hitlera. A ten dziadek.. czemu tyle Polaków, Żydów zagazowali i powystrzelali, a ten k***a cymbał się uchował?! Bo był niemcem? Miejmy nadzieję, że szybko umrze. Ciekaw jestem tylko, po jakim czasie urośnie między narodowa wrzawa o to, że ten próchniak tak bezczelnie mówił o tym, że to Polska w `39r. ( o ironio, pokazano to o 19:39)zaatakowała niemcy i chciała im zagarnąć terytorium do Łaby. Cóż. Miejmy nadzieję, że żadna większa wojna nie wybuchnie w Europie, a przynajmniej Polska nie będzie się w to mieszać.

trolzxcvbnm

2010-09-11, 22:57
No tak, bo wojna z Rosja i niemcami to raczej niewykonalne....

xMEEHOWx

2010-09-11, 23:24
Zbierajcie jak najwięcej dowodów, bo kiedyś przyjdzie jakiś ch*j i powie, że to się nigdy nie wydarzyło - D. Eisenhower

teken

2010-09-11, 23:43




A na poważnie - ta suka może być niebezpieczna.

szefooo

2010-09-12, 04:05
A niech se wygra wybory.
Nie trzeba będzie instalować CoD żeby...

shyshkebar

2010-09-12, 08:27
Ja pie**ole jeszcze troche i Polacy będą musieli przeprosić za to że nas hitler zaatakował...

Wa...........is

2010-09-12, 08:51
Ja myśle że ma racje

tranzystor

2010-09-12, 08:53
xMEEHOWx napisał/a:

Zbierajcie jak najwięcej dowodów, bo kiedyś przyjdzie jakiś ch*j i powie, że to się nigdy nie wydarzyło - D. Eisenhower



Zacytowałeś największego ch*ja, dzięki któremu przez tyle lat byliśmy podlegli ZSRR!

Nie lubią nas na zachodzie, dzięki byłemu prezydentowi (ciekawe, czy obecny będzie lepszy) i naszym rodakom, którzy rozp***zielili gospodarkę UK, a od maja zabiorą się za niemiecką gospodarkę.

wrqe

2010-09-12, 09:09
Steinbach była nikim, w Niemczech nikt o niej nie słyszał. To nasz rząd wybrał ją jako kozła ofiarnego dla tłuszczy. Miała się stać wspólnym wrogiem i tematem zastępczym.

dsn

2010-09-12, 09:11
szkoda tylko że Franca w 1934 nie dała się przekonać do prewencyjnego ataku na Niemcy. Nie byłoby dzisiaj tego wszystkiego.

Złowroga Pralka !

2010-09-12, 09:13
WaterJetPenis napisał/a:

Ja myśle że ma racje



a ja mysle że powinieneś się się zacząć uczyć :?


co do dziadka tak oni zawsze widzą wiecej myślą wiecej i są takimi pie**olonymi medium " ja widziałam gdzie wy na rocznicy byliście moje pieniądze mój las " tak tak ...


lakusjo

2010-09-12, 09:14
niech tusk dalej dupe niemcom lize...

daymaker

2010-09-12, 09:36
W naszym kraju jest więcej takich "historiogrzebalców" niż tam. Przez to kraj zamiast się rozwijać i myśleć o przyszłości to ciągle wsadza kij w śmierdzącą kupę z II wojny światowej i rozpomina jej przykrą woń dozując ją jak choinkę Wunder Baum - żeby czasem nie wyśmierdziała się cała naraz.