18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Erica Steinbach i plany napaści Polski na Niemcy

Shadow • 2010-09-11, 21:26
Oglądam sobie dziś wiadomości w TVP1 i naglę widzę ten materiał... słucham i włosy mi się jeżą na głowie, a pięści same się zaciskają. Wypowiedz niemieckiego dziadka przepełniła czarę... Posłuchajcie sami.

teken

2010-09-12, 12:05
Śmiesza mnie ludzie wyznający nienawiść do Niemców za to, że jeden polityk coś powiedział. To takie dziecinne, niedorozwinięte i fanatyczne.

Ale fakt, tego dziadka bym rozj***ł, a Erika długo nie pociągnie, może i ma zwolenników, ale myślę, że Unia na nią wpłynie, poza tym teraźniejsze Niemcy to nie naziole i psychopai jak kiedyś.

Black Snake

2010-09-12, 12:25
Widzę mamy szwaba w szeregach moderatorów: ~blackhunter6

Osman2

2010-09-12, 12:28
Większość materiału odbywa się o godzinie 19:39...

Znak?

YeeZooS

2010-09-12, 12:34
Oddajmy im bomby i pociski z taką samą prędkością jaką szły w naszą stronę.

szmeger

2010-09-12, 13:52
niemcy i rosjanie od zawsze chcieli nas zniszyc nie udawało im się to siłą, to teraz próbują podstępem... najpierw samolocik, teraz ta insynuacja, zaczyna sie robić ciekawie...

nashir

2010-09-12, 14:10
k***e do wora a wór do jeziora :fuck-off:

777

2010-09-12, 14:38
adekk napisał/a:

broń w dłoń, i porozpie**alać szwabów!


W Niemczech też istnieje podział na "Normalnych ludzi" i buraków (niekoniecznie bogatych), których nazywa się "Szwabami" - są to ludzie niemili i wk***iający.

alorkar

2010-09-12, 14:40
Poloki niech sie wytłumaczą z okupacji Śląska a potem dopiero czepiają Niemców!

777 napisał/a:


W Niemczech też istnieje podział na "Normalnych ludzi" i buraków (niekoniecznie bogatych), których nazywa się "Szwabami" - są to ludzie niemili i wk***iający.



Szwabami nazywa się miszkańców Szwabii - krainy historycznej miedzy Bawarią a Badenią.

miszczu81

2010-09-12, 16:08
:chainsaw: Pozwać suke o pró//ORTbe zmiany toku historii :wisielec:

tranzystor

2010-09-12, 16:51
szmeger napisał/a:

niemcy i rosjanie od zawsze chcieli nas zniszyc nie udawało im się to siłą, to teraz próbują podstępem... najpierw samolocik, teraz ta insynuacja, zaczyna sie robić ciekawie...



Antoś nas zaszczycił swoją obecnością !!

Mi...........on

2010-09-12, 16:57
Pojechać im na Oktoberfest i wydudlać całe piwo.

Złowroga Pralka !

2010-09-12, 18:25
miszczu81 napisał/a:

:chainsaw: Pozwać suke o prube zmiany toku historii :wisielec:


Magik2501

2010-09-12, 19:02
Dlatego jestem nacjonalistą i marzy mi się silny kraj z silnym rządem, który by szybko zareagował "pie**olił kretynko, a zamiast politykować bierz się za mycie garów"

Wraith

2010-09-12, 20:00
Niemcy od praktycznie od zawsze byli naszymi wrogami i ostatnie 20 lat przyjazni oraz wczesniejsze krotkie epizody pokoju tego nie zmienia.
Najzabawniejsze, ze sami skazali siebie na zaglade wpuszczajac do kraju miliony turkow i innych brudasow, za 30 lat beda kolejnym arabskim kalifatem.

Jakuś

2010-09-12, 21:05
Mastertoon napisał/a:

Jakuś skoro nikt się nie przejmuje to dlaczego w wiadomościach mówią że wokół niej zbierają się ludzie z którymi może stworzyć nowe ugrupowanie polityczne?
PiS? Proszęęęę, nikt na nich nie głosował tylko się zastanawiam jak to się stało że jeden PiSowiec był prezydentem a drugi premierem ;)


Po 1 te cudne wiadomości na tvp to propagandowy bastion pisu
po 2 ty też możesz sobie zrobić ugrupowanie tak samo ja pojeby z pod krzyża
Po 3 Kaczor prezydent to efekt poparcia lecha przez rm+ leppera + ludzie w tym okresie mieli w dupie głosowania, Kaczor premier to tez efekt nie głosowania + oszukania Polaków+ dla większości polaków PO i PIS to były takie same partej i miały stworzyć koalicje