18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Epicki hejt na Assassin's Creed 3

tylerdurden29 • 2013-02-07, 13:59
Typ hejtuje nowego Asasina. 13 minut piękna


some1else

2013-02-08, 09:37
...Gościu nie ćpaj jak grasz, bo potem gadać nie możesz przestać ...
...a ogólnie to podzielam Twoje zdanie, dlatego gry już są dla dzieciaków...
...think about it...

Kondra

2013-02-08, 12:58
Troszkę ograniczony pan recenzent. Za dużo "Ty!" i "co nie?".
Swoją drogą - jak się nie podoba to zawsze pozostaje multi, które jest zrobione porządnie i z głową.

Grz3chu12

2013-02-08, 13:20
Dotrwałem do 7 minuty i dalej już nie mogę tego słuchać xd

kain444

2013-02-08, 13:56
walić te błędy w grze i bieganine jak pie**olnięty hobbit tam i z powrotem, najbardziej rozj***ło mnie zakończenie, które nic nie wyjaśnia albo tylko tyle żeby poczekać cierpliwie na kolejną część... :homer:

SkoQ

2013-02-08, 14:19
No nie, ale mnie wk***ia ten koleś, Ty. i ten drugi Co nie, co się mu w k***a w zdanie k***a, wpie**ala k***a.

:homer:

Oleander

2013-02-08, 14:40
Dobra, odsłuchałem całe, teraz mogę pobrać z czystym sumieniem ;)

mk1981

2013-02-08, 15:23
grzybek507 napisał/a:

Dam piwo temu kto to całe odsłucha.



Nie słuchałem do końca, ale dawaj piwo!!!

W sumie nie jest mi ono wcale potrzebne, ale wydaje mi się, że to piwo powinno być spożyte przed odsłuchaniem tego nieopanowanego, chłopięcego piania, człowieka, który jest w trakcie mutacji albo gadał tak całą noc i jedzie na resztkach strun głosowych.

Z toksykologicznego punktu widzenia, szukam teraz w pamięci, który środek odurzający powoduje takie skutki, jak gadulstwo, malkontenctwo, bredzenie bez sensu i wszystko, co niby jest "epickie" w tym audiologu.

Jest tylko jedna taka rzecz:... obywatelstwo polskie!

oc...........an

2013-02-08, 16:26
Z tym doktoratem to trochę mi się nie chce wierzyć, że ktoś kto wysławia się w tak ubogi sposób robi doktorat (albo robi w jakiejś Wyższej Szkole Bankowej na temat "Znaczenie kolorów flagi RP"...).

Bierzcie poprawkę, że doktorat doktoratowi nie jest równy.

McSzczery

2013-02-08, 17:14
vedkonner napisał/a:

AC3 jest najbardziej ch*jową częścią ze wszystkich. Kiedy przy KAŻDEJ częsci się ZAJEBIŚCIE bawiłem, trójkę przechodziłem sam tak naprawdę nie wiem czemu, chyba z sentymentu. Główną fabułę przelazłem bez ani jednej misji z abordażem, wiochą, a nawet nie wiem o co biega z tymi karawanami, na podstawowym plastikowym toporku i pistoleciku. Szesnastokrotne powtarzanie misji ze śledzeniem jakiegoś typa i ciągle resetowanie konsoli, bo pan Connor nie może wyleźć z 20-sto centymetrowej dziury, albo wtopił się w ścianę były mistrzostwem. Ta część jest nawet gorsza od jedynki, bo chociaż jedynka była schematyczna i liniowa ( tak, wbrew pozorom ), to cały czas siedziałeś z bananem na ryju. A tutaj tylko przysypiasz i ciśniesz na siłę, żeby nie zmarnować tych swoich 2 stów.



hahaha, na piratebay było z tydzien po premierze ;>

Re...........ms

2013-02-08, 19:59
dobry hate... dajcie ich kanał na jutube

rejzer

2013-02-08, 21:34
kurna ale hejt , przesluchalem dzielnie do konca

Ferben

2013-02-08, 21:57
pie**olicie a jak koleś miał słowotok i chciał się w jakiś tam sposób wypowiedzieć a w tym wypadku zrobili podcast, moim zdaniem mówi z sensem tylko trzeba posłuchać a nie pie**olić i hejtować z marszu jak inni ; )

maciuch2

2013-02-08, 23:40
jak słyszę "co, nie?" to mnie ch*j strzela, co to k***a znaczy - ma być??

piochux

2013-02-09, 18:21
@ grzybek - odsłuchałem, trzymam za słowo.

1408

2013-02-09, 20:51
Rems - wystarczy wpisać tytuł gry i dopisać hejt. Kanał sam się znajdzie, nie przesadzaj już, trochę samodzielności.