18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emigrant ubogaca kulturowo...

Jesse.Pinkman • 2021-10-26, 12:24
...szwabską ulicę swoim drogocennym moczem.

dlwar

2021-10-27, 08:33
ra0mir napisał/a:

nieudaczniku życiowy wygoogluj sobie znaczenie słowa hipokryta





neo001 napisał/a:

Przypominam, krótką masz przerwę w pracy u Hansa, jego kibel sam się nie wyszoruje. Ot życie polaczka na łasce u szwaba, właściwie w Polsce byś pucował kibel innemu Polakowi xD



Skąd wy bierzecie takie informacje? Każdy kto wyemigrował jest nieudacznikiem? Brak argumentów i ślepe wyzywanie ten naród sam się wykończy. Pucowanie kibli? Ty widzisz coś złego w wykonywaniu pracy sprzątacza, kucharza czy innego pracownika fizycznego? Pucować polakowi kible? Mylisz mnie z sobą. Po co płacisz Niemcowi 17 euro za godzinę? Polak przyjdzie do pracy za 9 euro i jeszcze będzie mnie po rękach całował, taki wygląd polskiego narodu.

ra0mir

2021-10-27, 12:09
dlwar napisał/a:

Skąd wy bierzecie takie informacje? Każdy kto wyemigrował jest nieudacznikiem? Brak argumentów i ślepe wyzywanie ten naród sam się wykończy. Pucowanie kibli? Ty widzisz coś złego w wykonywaniu pracy sprzątacza, kucharza czy innego pracownika fizycznego? Pucować polakowi kible? Mylisz mnie z sobą. Po co płacisz Niemcowi 17 euro za godzinę? Polak przyjdzie do pracy za 9 euro i jeszcze będzie mnie po rękach całował, taki wygląd polskiego narodu.



Nie każdy ale ty na pewno.
Prowadzisz firmę i masz czas napie**alać tutaj posty? To chyba za dużo zleceń nie ma? Albo masz tabun pracowników którzy to za ciebie robią...
Od kilku lat nie mieszkasz w Polsce a nadal o niej myślisz? Po co? Chcesz tu wrócić?
Skoro tam ci tak zajebiście to zapomnij o Polsce i polskim języku.
Czytając twoje posty jestem przekonany, że nikt tu po tobie nie płacze.

KrólOrtalionu

2021-10-27, 13:23
Powinni tam pomnik postawić że naukowiec od nauk ścisłych lub jakiś profesur medycyny w tym miejscu pie**olnął szczocha. Albo przynajmniej kwiaty ha ha

neo001

2021-10-27, 22:31
dlwar napisał/a:

Skąd wy bierzecie takie informacje? Każdy kto wyemigrował jest nieudacznikiem? Brak argumentów i ślepe wyzywanie ten naród sam się wykończy. Pucowanie kibli? Ty widzisz coś złego w wykonywaniu pracy sprzątacza, kucharza czy innego pracownika fizycznego? Pucować polakowi kible? Mylisz mnie z sobą. Po co płacisz Niemcowi 17 euro za godzinę? Polak przyjdzie do pracy za 9 euro i jeszcze będzie mnie po rękach całował, taki wygląd polskiego narodu.



Po tym zdaniu wnioskuje, że masz jakiś wielki problem sam ze sobą. Próbujesz tłumaczyć bydło jakie się tam nazjeżdżało nielegalnie, lub legalnie, bo to nie wiadomo jakie to już pokolenie bydła. Jak masz tak często to nagrywaj i wrzuć, porównamy i ocenimy, czy w ogóle ta zbrodnia polaczków na emigracji nada się na ten portal. A jak nie masz, to wracaj do pucowania kibla :lol:

dlwar napisał/a:

Tak się składa że w centrum Hamburga to nie nowość, a po 22 często słychać "niech żyje wolność , wolność i swoboda"


stalowalowa

2021-10-28, 06:46
@Jesse.Pinkman
Co ty pitolisz xD Karma w ch*j, bo murzyn wyciągnął fiflaka. Typowy Niemiec żyje na poziomie nieosiągalnym dla większości ludzi żyjących na wschód od Odry.

Czytam komentarze i aż żałuję że wróciłem na ten portal, to jest jeszcze gorsza wylęgarnia cichopisowców niż kilka lat temu

ra0mir

2021-10-28, 10:14
stalowalowa napisał/a:

@Jesse.Pinkman
Co ty pitolisz xD Karma w ch*j, bo murzyn wyciągnął fiflaka. Typowy Niemiec żyje na poziomie nieosiągalnym dla większości ludzi żyjących na wschód od Odry.
Czytam komentarze i aż żałuję że wróciłem na ten portal, to jest jeszcze gorsza wylęgarnia cichopisowców niż kilka lat temu



Kto pytał?

Garnki_za_zeta

2021-10-28, 23:17
Manii napisał/a:

ha tfu



Minie w końcu moda na to pisanie niczym upośledzony pawian?