18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emigrant ubogaca kulturowo...

Jesse.Pinkman • 2021-10-26, 12:24
...szwabską ulicę swoim drogocennym moczem.

Silverface

2021-10-26, 17:40
Moim zdaniem, przez to że w szpitalach tak jest tłoczno z powodu cova, to Pan anestezjolog/chirurg/ordynator,etc. Po prostu, pilnie musiał skorzystać, bo pewnie mam otwartego człowieka na łóżku operacyjnym i mu śpieszno było. :)

Adam_WKLADAM

2021-10-26, 17:41
dlwar napisał/a:

Ile razy widziałem polaków oddających mocz, pijanych i wykrzykujących obraźliwe treści. Tak się składa że w centrum Hamburga to nie nowość, a po 22 często słychać "niech żyje wolność , wolność i swoboda" Zachowania rasistowskie i te obraźliwe komentarze pod tym filmikiem dowodzą tylko temu jak ten naród jest zaściankow, ale dotacje z unii to dajcie passat swoje pali xD



jak ci tak przeszkadza bycie Polakiem to wysmaruj sie czarnym szuwaksem, wydrukuj sobie paszport somaill badz polsatu i tez bedziesz mogl dumnie szczac na srodku miasta bez kompleksow jak ta inzynierska malpa z filmiku

dlwar

2021-10-26, 17:41
Manii napisał/a:

Haha, klasyk
Tego ze go Makrela zaprosila
Gowno widziales cwe*u. Tyle razy widziales i nie nagrales? Bogactwo takich materialow o czarnych i ich deficit o Polakach daje mi do zrozumienia ze jestes falszywa parowa i sygalizatorem lewackich cnot.
Edyt: Rzucielem okiem na ostatnie posty tego ^cwe*a^. Co drugi post to napie**ala na "polaczkow"...zakompleksiony insekt na emigracji w Niemczech...ha tfu



Takimi rzeczami to twój stary się zajmuje po czteropaku harnasia xD pewnie że nagrałem, ale przecież taki materiał zniknąłby zaraz po zamieszczeniu. Możesz tam utkać swój wulgarny pysk. Boland strong first to fight xD Jakbyś chciał dorobić to zapraszam serdecznie mam firmę budowlaną będziesz tyrał za mniej niż 10 e na godzinę jak inni "fachowcy" wprost z wschodniej granicy.

spyyd3r

2021-10-26, 17:49
k***a jak bym tak w PL zobaczyl . Jak bym mu lapete z nienacka zapie**olil zeby sie nogami zakryl. j***ny Syfy Ciapackie

ra0mir

2021-10-26, 17:53
dlwar napisał/a:

Takimi rzeczami to twój stary się zajmuje po czteropaku harnasia xD pewnie że nagrałem, ale przecież taki materiał zniknąłby zaraz po zamieszczeniu. Możesz tam utkać swój wulgarny pysk. Boland strong first to fight xD Jakbyś chciał dorobić to zapraszam serdecznie mam firmę budowlaną będziesz tyrał za mniej niż 10 e na godzinę jak inni "fachowcy" wprost z wschodniej granicy.



Masz firmę... :lol:
Nadajesz się ale na kucharza w barze. Za granicę wyjeżdżają tylko nieudacznicy życiowi :-D

dlwar

2021-10-26, 18:21
ra0mir napisał/a:

Masz firmę...
Nadajesz się ale na kucharza w barze. Za granicę wyjeżdżają tylko nieudacznicy życiowi



A co takiego złego jest w pracy kucharza? Skąd wiesz że jestem nieudacznikiem życiowym? Sporo informacji wyciągasz z jednego wpisu, może zostań śledczym albo detektywem. Znam sporo osób którzy tak jak ja wyemigrowali z polski zaraz po studiach i świetnie sobie radzą. Muszę przyznać że studia w polsce oprócz medycyny są nic nie warte. Jeśli nazywasz osoby z tytułem inżyniera nieudacznikiem to kim Ty jesteś? Premierem czy małym trybikiem w fabryce smrodu? Każdego dnia dziękuje Panu Bogu za szanse którą dostałem. Będę się za ciebie modlił mały słaby zakompleksiony człowieczku.

Manii

2021-10-26, 19:14
dlwar napisał/a:

Takimi rzeczami to twój stary się zajmuje po czteropaku harnasia xD pewnie że nagrałem, ale przecież taki materiał zniknąłby zaraz po zamieszczeniu. Możesz tam utkać swój wulgarny pysk. Boland strong first to fight xD Jakbyś chciał dorobić to zapraszam serdecznie mam firmę budowlaną będziesz tyrał za mniej niż 10 e na godzinę jak inni "fachowcy" wprost z wschodniej granicy.



Nie boj dupy. Nic nie zniknie. Wrzucaj to jeszcze dzisiaj insekcie. Albo dolacz do posta.

Podaj tez nazwe "swojej firmy", moze zloze CV.

Oring

2021-10-26, 19:29
Jesse.Pinkman napisał/a:

Rodowity aryjczyk. Tak sobie myślę czasami, że to kara dla szwabków za rozj***nie Polski podczas wojny - karma po wielu latach ale wraca.



To pomyśl sobie jeszcze raz. Gdyby nie szwaby, mielibyśmy w swoim państwie nie mały procent żydowskiego społeczeństwa, zresztą do dzisiaj mamy niedobitki, które nazywają się elitą i rozkradają do resztki już rozkradzione państwo. Co jak co ,stało się źle, bo wiadomo rozkradli nas, zabijali polaków prawdziwych - słowian i ogólnie wojna to nie zbyt dobra sprawa, ale mogło być o wiele gorzej. O wiele wiele gorzej.

dlwar

2021-10-26, 19:29
Manii napisał/a:

Nie boj dupy. Nic nie zniknie. Wrzucaj to jeszcze dzisiaj insekcie. Albo dolacz do posta.
Podaj tez nazwe "swojej firmy", moze zloze CV.



Nic nie muszę Ci udowadniać żebyś sobie swój brudny pysk wycierał nazwą mojej firmy. Siedź i dalej pluj jadem w kraju mlekiem i miodem płynącym xD

Manii

2021-10-26, 19:44
dlwar napisał/a:

Nic nie muszę Ci udowadniać żebyś sobie swój brudny pysk wycierał nazwą mojej firmy. Siedź i dalej pluj jadem w kraju mlekiem i miodem płynącym xD



Hahaha,

Wiedzialem....pracujesz na zmywaku zalosny insekcie i gowno masz a nie video "polaczkow" robiacych chlew.

Ja tez mieszkam poza krajem, w ch*j dalej i egzotyczniej niz jakies zj***ne szwaby wiec pozdro z kraju gdzie jest teraz wiosna mizerny, depresyjny niedojebku.

Jedno czego nie moge zrozumiec to takich zalosnych Januszy co wyjada za granice i po roku "Bolaczki to dno a on je pan i szystko co nie Polskie to dobre". Wytlumacz mi to obslizgla kreaturo. Jestes Polakiem czy Folksdojczem badz Zydem?

notak

2021-10-26, 20:22
jakiś szwed, albo norweg ubogaca kulturowo,
i jakieś zdziwienie,
merkel i podobni przy władzy, głośno przyklaskują

sirmlcs

2021-10-26, 20:54
Jesse.Pinkman napisał/a:

Rodowity aryjczyk. Tak sobie myślę czasami, że to kara dla szwabków za rozj***nie Polski podczas wojny - karma po wielu latach ale wraca.



Już się nie zesraj z tą Polską... Za wszystko dostali

dlwar

2021-10-26, 21:15
Manii napisał/a:

Hahaha,
Wiedzialem....pracujesz na zmywaku zalosny insekcie i gowno masz a nie video "polaczkow" robiacych chlew.
Ja tez mieszkam poza krajem, w ch*j dalej i egzotyczniej niz jakies zj***ne szwaby wiec pozdro z kraju gdzie jest teraz wiosna mizerny, depresyjny niedojebku.
Jedno czego nie moge zrozumiec to takich zalosnych Januszy co wyjada za granice i po roku "Bolaczki to dno a on je pan i szystko co nie Polskie to dobre". Wytlumacz mi to obslizgla kreaturo. Jestes Polakiem czy Folksdojczem badz Zydem?



I po co mnie obrażasz? Po co te wyzwiska masz dysfunkcje czy dysplazje mózgu? Nie podam Ci nazwy firmy by uniknąć oczerniania mojej pracy czy pracowników. Do osób pracujących na "zmywaku" czy w szpitalu bądź cyrku mam taki sam szacunek, żadna praca nie hańbi. Możesz mnie nazwać jak chcesz czy to farbowanym Niemcem Żydem czy Afrykańczykiem ale nie nazywaj mnie polakiem. Jak chesz zobaczyć kreaturę to spójrz w lustro i popatrz na swoje uzębienie.

ra0mir

2021-10-26, 21:34
dlwar napisał/a:

I po co mnie obrażasz? Po co te wyzwiska masz dysfunkcje czy dysplazje mózgu? Nie podam Ci nazwy firmy by uniknąć oczerniania mojej pracy czy pracowników. Do osób pracujących na "zmywaku" czy w szpitalu bądź cyrku mam taki sam szacunek, żadna praca nie hańbi. Możesz mnie nazwać jak chcesz czy to farbowanym Niemcem Żydem czy Afrykańczykiem ale nie nazywaj mnie polakiem. Jak chesz zobaczyć kreaturę to spójrz w lustro i popatrz na swoje uzębienie.





:lol: nieudaczniku życiowy wygoogluj sobie znaczenie słowa hipokryta

neo001

2021-10-26, 22:04
dlwar napisał/a:

Ile razy widziałem polaków oddających mocz, pijanych i wykrzykujących obraźliwe treści. Tak się składa że w centrum Hamburga to nie nowość, a po 22 często słychać "niech żyje wolność , wolność i swoboda" Zachowania rasistowskie i te obraźliwe komentarze pod tym filmikiem dowodzą tylko temu jak ten naród jest zaściankow, ale dotacje z unii to dajcie passat swoje pali xD



Przypominam, krótką masz przerwę w pracy u Hansa, jego kibel sam się nie wyszoruje. Ot życie polaczka na łasce u szwaba, właściwie w Polsce byś pucował kibel innemu Polakowi xD