18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Emigracja Polaków, czyli święta misja Rzeczypospolitej

johnny12325 • 2013-06-11, 23:11
Pewnego dnia siedząc na oczojebnie błyszczącym kiblu, oddałem się rutynowej czynności fizjologicznej. W rękach jak zwykle towarzyszyło mi jakieś czasopismo, jednak po chwili stwierdziłem ze smutkiem, iż wszelka dostępna na wyciągnięcie ręki prasa, została już przeczytana (czyt. wszystkie obrazki zostały obejrzane). Nie zostało mi nic innego, jak pomyśleć nad aktualną sytuacją muzułmaninów. O niczym poważniejszym siedząc na sraczu wolę nie rozważać. Lecz po chwili, mimowolnie spoglądam na gazety zgromadzone w toalecie i kątem oka dostrzegam fragment tekstu "[...] emigracja Polaków, to duży problem dla naszego kraju". I nagle skojarzyłem dwa fakty, zupełnie ze sobą nie powiązane:
-islamizacja Europy
-problem emigracji (szczególnie młodych) Polaków
Po podtarciu tyłka, spuszczeniu wody i umyciu rąk doszedłem do wniosku, że nasi rodacy poświęcają się dla Europy (nie pierwszy raz), opuszczając nasze piękne Polskie Gniazdo i jadą do zachodnich państw w celu obrony kultury europejskiej (jak ch*jowa by nie była). Nasi polscy emigranci to misjonarze, którzy podążają na Zachód by podtrzymywać cywilizowane wartości. Dziesiątki tysięcy "uśpionych agentów'' rozsianych po Europie. Wielu z nich jest nieświadomych swojego zadania, myślą że pojechali do pracy, w poszukiwaniu "lepszego" życia. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez nieocenionej pomocy naszego rządu. Podwyższanie podatków, problematyczny ZUS, r*chanie obywateli na każdym kroku- wspaniała wymówka by wyjechać z kraju, prawda? Uważam, że Sejm odwalił kawał dobrej roboty. Pretekst do wyjazdu jest, odpowiednia edukacja i wychowanie także, obraz dobrze asymilującego się Polaka (co z tego, że czasem trafi się złodziej)- misjonarz gotowy. Wszystko idealnie dopracowane. Teraz tylko czekać do ostatecznej potyczki z ciapatymi, brodatymi małpiszonami! Pozdrawiam serdecznie Sadoli i rodaków, którzy wyjechali by walczyć z islamem ;)

mario7778

2013-06-11, 23:32
dzieki za pozdrowienia-postaram sie nie zawiesc!

Loaloa

2013-06-12, 01:51
Tak, trójka z tych misjonarzy z kraju cebuli, zimioka i papieża - pedofila już dokonała swojego aktu obrony cywilizacji europejskiej. Nazywają się Rafał Nowak, Anna Lagwinowicz i Tadeusz Dmytryszyn i za swoje poświęcenie będą żyli na koszt brytyjskiego podatnika.

Shatter

2013-06-12, 02:36
To uczucie gdy większość emigracji to patologia która jedzie aby pracować w najgorszych zawodach.Bez wykształcenia i znajomości języka, za to z typowo cebulackim chamstwem i złodziejstwem.

kapral

2013-06-12, 03:29
okej, ostatni gasi światło :D

ulifont

2013-06-12, 15:48
Loaloa napisał/a:

Tak, trójka z tych misjonarzy z kraju cebuli, zimioka i papieża - pedofila już dokonała swojego aktu obrony cywilizacji europejskiej. Nazywają się Rafał Nowak, Anna Lagwinowicz i Tadeusz Dmytryszyn i za swoje poświęcenie będą żyli na koszt brytyjskiego podatnika.





co złego, że z kraju cebuli i zimnioka,przynajmniej czymś sie można wyróżnić i nie ma sie czego wstydzić, a od Papieża sie odpie**ol ,co to k***a za moda z tym obrażaniem naszego Ojca Świętego!

szoszana

2013-06-12, 21:46
Daj mi numer do swojego dilera,bo ja zbakana nawet nie wymyśliłam czegoś takiego

yoshi88-88

2013-06-13, 20:19
dobrze , że umyłeś rączki po kupie

MichaU

2013-06-13, 20:20
Ja zawsze układam pasjansa na telefonie, bo nie umiem czytać.

Vercetti77

2013-06-13, 20:28
Jeśli masz mieć takie rozkminy to lepiej nie sraj...

Nexus69

2013-06-13, 20:32
" Nasi polscy emigranci to misjonarze, którzy podążają na Zachód by podtrzymywać cywilizowane wartości."

ty chyba sie gówna za dużo nawdychałeś... Widziałeś kiedyś naszą kochaną polonie jak sie zachowuje zagramanica i jaki procent tych ludzi jakiego jest pokroju ???????

oc...........an

2013-06-13, 20:34
Pozdrawiam towarzyszu! Jestem na miejcu, nawiązałem kontakt z miejscową ludnością i niecierpliwie oczekuję na dalsze rozkazy ;)

necroorcen

2013-06-13, 20:34
Znowu te halucynacje z niedożywienia...

Atreyu

2013-06-13, 20:39
W Anglii Polaków lubią tak jak arabów...