18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emigracja Polaków, czyli święta misja Rzeczypospolitej

johnny12325 • 2013-06-11, 23:11
Pewnego dnia siedząc na oczojebnie błyszczącym kiblu, oddałem się rutynowej czynności fizjologicznej. W rękach jak zwykle towarzyszyło mi jakieś czasopismo, jednak po chwili stwierdziłem ze smutkiem, iż wszelka dostępna na wyciągnięcie ręki prasa, została już przeczytana (czyt. wszystkie obrazki zostały obejrzane). Nie zostało mi nic innego, jak pomyśleć nad aktualną sytuacją muzułmaninów. O niczym poważniejszym siedząc na sraczu wolę nie rozważać. Lecz po chwili, mimowolnie spoglądam na gazety zgromadzone w toalecie i kątem oka dostrzegam fragment tekstu "[...] emigracja Polaków, to duży problem dla naszego kraju". I nagle skojarzyłem dwa fakty, zupełnie ze sobą nie powiązane:
-islamizacja Europy
-problem emigracji (szczególnie młodych) Polaków
Po podtarciu tyłka, spuszczeniu wody i umyciu rąk doszedłem do wniosku, że nasi rodacy poświęcają się dla Europy (nie pierwszy raz), opuszczając nasze piękne Polskie Gniazdo i jadą do zachodnich państw w celu obrony kultury europejskiej (jak ch*jowa by nie była). Nasi polscy emigranci to misjonarze, którzy podążają na Zachód by podtrzymywać cywilizowane wartości. Dziesiątki tysięcy "uśpionych agentów'' rozsianych po Europie. Wielu z nich jest nieświadomych swojego zadania, myślą że pojechali do pracy, w poszukiwaniu "lepszego" życia. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez nieocenionej pomocy naszego rządu. Podwyższanie podatków, problematyczny ZUS, r*chanie obywateli na każdym kroku- wspaniała wymówka by wyjechać z kraju, prawda? Uważam, że Sejm odwalił kawał dobrej roboty. Pretekst do wyjazdu jest, odpowiednia edukacja i wychowanie także, obraz dobrze asymilującego się Polaka (co z tego, że czasem trafi się złodziej)- misjonarz gotowy. Wszystko idealnie dopracowane. Teraz tylko czekać do ostatecznej potyczki z ciapatymi, brodatymi małpiszonami! Pozdrawiam serdecznie Sadoli i rodaków, którzy wyjechali by walczyć z islamem ;)

ni...........¼a

2013-06-13, 20:49
ulifont napisał/a:





co złego, że z kraju cebuli i zimnioka,przynajmniej czymś sie można wyróżnić i nie ma sie czego wstydzić, a od Papieża sie odpie**ol ,co to k***a za moda z tym obrażaniem naszego Ojca Świętego!



Od kiedy mówienie prawdy to obrażanie? Wojtyła krył pedofilię w kościele i to jest PRAWDA, czy tego chcesz czy nie.

nevon

2013-06-13, 20:53
Nie pie**ol że ręce umyłeś to sadistic możesz się przyznać :)

scofi16

2013-06-13, 20:57
Patrząc na te dwa problemy można wyciągnąć również inne wnioski.
Ciapaci wiedzą, że w Polsce nie dadzą rady się zadomowić z powodu naszej łagodnie mówiąc nietolerancji wobec nich zwłaszcza wśród młodych ludzi. Postanawiają więc wprowadzić w życie swój plan polegający na przekupieniu polskiego rządu czy to kebabami czy to kozami w zamian za stworzenie w kraju takich warunków, że po prostu młodzi ludzie będą musieli emigrować do innych państw przez co ułatwią ciapatym opanowanie kraju.

rew123321

2013-06-13, 21:00
Atreyu napisał/a:

W Anglii Polaków lubią tak jak arabów...


arabusów bardziej cenią...

ulifont napisał/a:

naszego Ojca Świętego!


twojego, i jeszcze nie świętego...

oc...........an

2013-06-13, 21:09
ulifont napisał/a:





co złego, że z kraju cebuli i zimnioka,przynajmniej czymś sie można wyróżnić i nie ma sie czego wstydzić, a od Papieża sie odpie**ol ,co to k***a za moda z tym obrażaniem naszego Ojca Świętego!




Papjesz JP2 (Jestę Pedałę 2?) gówno zrobił w kluczowych sprawach jak pedofilia i reforma banku watykańskiego i za to zasługuje na zapomnienie. Komuny też nie obalił, bo za to trzeba dziękować gospodarce planowej Związku Radzieckiego i Gorbaczowowi, który nie wykorzystał 2 milionów żołnierzy do "tłumienia" zamieszek.

Wielki to może być JP1, który chciał zreformować bank Watykański i go za to zamordowali 33 dni po objęciu stanowiska lub Jana XXIII, który zwołał II Sobór Wat. i uzdrowił KK.

I powiem jeszcze, że B16 zajebisty papjesz był, w ch*j lepszy od poprzedniego :P




BTW: W UK jest 1,5 miliona Arabów na zasiłku i 2 miliony Polaków :samoboj:

maq2012

2013-06-13, 22:56
Atreyu napisał/a:

W Anglii Polaków lubią tak jak arabów...



Wybacz im Panie, oni nie wiedza co czynia.

Lepszy Polak - zlodziej niz arab - fundamentalista.
Bylem wczoraj w parku w dobrej dzielicy Berlina. Ludzmi ktorzy zostawliali kompletny syf byli arabi - Niemcy, Polacy posprzatali po sobie i poszli do domu. Tyle do kultury.

yoyoyo

2013-06-13, 23:23
Cytat:

Po podtarciu tyłka, spuszczeniu wody i umyciu rąk doszedłem do wniosku, że nasi rodacy poświęcają się dla Europy (nie pierwszy raz), opuszczając nasze piękne Polskie Gniazdo i jadą do zachodnich państw w celu obrony kultury europejskiej (jak ch*jowa by nie była). Nasi polscy emigranci to misjonarze, którzy podążają na Zachód by podtrzymywać cywilizowane wartości. Dziesiątki tysięcy "uśpionych agentów'' rozsianych po Europie.



Polska Winkelriedem narodów!

kylo3000

2013-06-13, 23:30
ta wyjechali..misja k***a...tylko ze polki pie**ola sie z ciapatymi jak bure kotki

gruch

2013-06-14, 00:55
[video]
[/video]