18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emerytki pobicie na zapleczu sklepu

fantastico • 2017-07-27, 14:34
Na nagraniu doskonale widać, jak przerażona staruszka jest bita i szarpana przez stróżów prawa. Najpierw widzimy funkcjonariusza, po chwili dołącza do niego policjantka. Zakłada na ręce rękawiczki i nagle - bez żadnego powodu - zaczyna bić emerytkę!


nsa

2017-07-28, 11:14
krzyks napisał/a:



Do okulisty idź. Są co najmniej dwa cięcia. :kawa:


Poszedłem, dziękuję, masz rację :)

Klusekcs

2017-07-28, 11:21
Jeżeli chcecie się pośmiać to zapraszam na sekcję komentarzy pod filmem na youtubie :D

sumka

2017-07-28, 14:43
Zabójcza babcia dobrze ze nie zabiła tych cudownych i miłych policjantów myślę że powinni ją paralizatorem przez 20 minut nak***iać bo nadal mogła ich pozabijać

tarcer123

2017-07-28, 19:37
Ok może i babcia naruszyła nietykalność policjantów i ich znieważyła. Ale to nie jest żaden powód żeby policjant wdawał się w bójkę. Obezwładnienie, kajdanki i na komisariat. Tyle w temacie.

voidinfinity

2017-07-28, 21:28
@up

Ale gdzie ta bójka? Poważnie pytam, bo oglądam i nie widzę. Widzę wyrywanie torby z łupem, widzę że potem próbuje wstać po czym znowu się szarpią i zakładają kajdanki.

Powiedziałbym, że siły użyli absolutne minimum (zresztą jakby mocniej szarpnęli to by ją połamali).

tarcer123

2017-07-28, 22:27
Naprawde nie widzisz jak ladowala jej salwy?

Tarab85

2017-07-28, 23:55
Kradzież trzeba tępić z pełną stanowczością i niezależnie od tego, kto jest winny, bo potem za te kradzieże płacą normalni ludzie (sklepy to muszą wkalkulować w poziom cenowy). Dlatego też jestem przeciwny tej kwocie poniżej której to wykroczenie, a nie przestępstwo i należy się tylko mandat, którego i tak taka babcia nie zapłaci, bo emerytura jest pewnie mniejsza, niż średnia krajowa. Więc w praktyce jest bezkarna. Niemniej jednak od karania jest sąd, a nie krawężniki, a oni dość często o tym zapominają. Moim zdaniem na filmie nie widać, czy faktycznie byli zaatakowani przez staruszkę. Sorry, ale zdecydowanie wolę, żeby sprawiedliwość była egzekwowana przez wykształconego sędziego, niż takiego matołka z samym liceum.

tarcer123

2017-07-29, 00:43
Cytat:

wolę, żeby sprawiedliwość była egzekwowana przez wykształconego sędziego



Ja już wyrosłem z bajek...

voidinfinity

2017-07-29, 01:44
tarcer123 napisał/a:

Naprawde nie widzisz jak ladowala jej salwy?



No właśnie nie. Gdzie ten epicki wpie**ol?

Jedyny moment gdzie faktycznie blondyna macha łapami to moment w którym babka wyjeżdża z kopyta. Mnie to wygląda na płaskie na uspokojenie, albo zasłanie się przed łapami babki.

Zielonek92

2017-08-11, 00:38
@TB303 Aleś ty durny ciul jesteś. Widać że nie doinformowany. Baba zaj***ła bułkę i k***a ogórka a ochroniarz zamiast zapłacić za babke ile 90 gr. ? To wolał wezwać Policje i starszej sie oberwało

voidinfinity

2017-08-11, 09:15
Zielonek92 napisał/a:

@TB303 Aleś ty durny ciul jesteś. Widać że nie doinformowany. Baba zaj***ła bułkę i k***a ogórka a ochroniarz zamiast zapłacić za babke ile 90 gr. ? To wolał wezwać Policje i starszej sie oberwało



Babka nie dostała za darmo - tylko za stawianie się. A jak jesteś taki chętny płacenia za "babki" to nie ma problemu - podaj dane osobowe, przyczepię do tablicy ogłoszeniowej i sponsoruj, ale z własnej kieszeni ty socjalistyczna k***o.