18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emerytki pobicie na zapleczu sklepu

fantastico • 2017-07-27, 14:34
Na nagraniu doskonale widać, jak przerażona staruszka jest bita i szarpana przez stróżów prawa. Najpierw widzimy funkcjonariusza, po chwili dołącza do niego policjantka. Zakłada na ręce rękawiczki i nagle - bez żadnego powodu - zaczyna bić emerytkę!


Dżizas_kurde

2017-07-27, 22:39
I tak powinno sie traktować każdego kto k***a jego zaj***na w dupę mac wyciąga łapę po to co nie jego !

Brawo policja !
Się stara k***a nauczyła "że z pracy przyniesie"
Nie k***a !
nie twoje ?
Nie ruszaj bez pozwolenia !

Sosen9

2017-07-27, 22:39
Super expres. Pewnie to przebrani za policjantów reporterzy nagrywają prowokacyjny materiał a "emerytka" to tylko stażysta a wszystko to bo j***ny tabloid się słabo sprzedaje. :mrgreen:

Adae

2017-07-27, 23:27
Polskie gownomedia probuja zrobic to samo co sie robi na zachodzie. Dindunofin byl dobrym chlopakiem chcial edukacji i chodzil do kosciola, a zly policjant mu przeszkodzil w niewinnym napadzie z bronia w reku.

Gdyby material nie byl pociety, to wiedzieli bysmy tylko, ze poprzedni ruch lewicowy, to jest pchanie kobiet do pracy przeznaczonej dla mezczyzn jest ch*jowym pomyslem i zawsze sie zle konczy. Bo w tak ekstremalnych sytuacjach kobiety zachowuja sie znacznie agresywniej od mezczyzn.

floostar

2017-07-27, 23:30
Powiem tak. Od razu widać mimo zamazanego gówienka że to biedronka. Pracuję tam od miecha na ochronie, mam zamiar jeszcze miesiąc po prostu chcę dorobić. Nie uważam się za przygłupa ze względu na to, że kończę za pół roku mechatronikę i idzie mi dobrze lecz w zawodzie mógłbym dostać darmowy staż lub minimalną krajową jako że świeżak a na inżynierkę potrzebuję około 6000 zł. To co mnie zdziwiło to właśnie sam fakt osób które kradną. Zaskoczę Was :) Nie żulki, nie studenci, nie biedni ludzie kradną. W większości przypadków to popie**olone babcie. Nie zapie**olą flachy ale jakieś masełko, kawy a jak weźmiecie pod uwagę że jedna kosztuje 20 zł a k***a schowa sobie do wózeczka takie 3 to już się robią pieniądze. Te stare k***y są w szoku, że ktoś śmie w ogóle na nie patrzeć i im zwracać uwagę. Ostatnio zgarnęliśmy jedną do biura bo do wózka schowała sobie rzeczy za jakieś 200 zł a do kasy podeszła i kupuje tylko colę no ale przecież zakupki zrobione. Bierzemy ją do biura a że to stare tępe c**y są to myślała, że nikt jej nie widzi i zaczęła rzucać wszystkim co jej wpadło w ręce. Rękawiczki są zakładane przez policję bo kto by takie stare brudne prukwy i meneli chciał dotykać dłońmi. Rzeczy wysypywane z torebki też nie bez powodu. Te torebki mają tyle kieszeni że by tam pół sklepu wyniosły. Nagranie jest bez dźwięki, policjantka widać że oberwała. Przeraża was fakt, że została uderzona? Ja mam to szczerze w dupie. Niektóre potrafią kraść codziennie lub co parę dni. Ja nie mówię tu o babciach z wredną miną o kompletnym braku higieny. Wchodzą babcie, uśmiechnięte z wózeczkami. Zapytają Cię jeszcze gdzie jest kawa bo samej się nie chce szukać żeby zapie**olić. Pójdźcie Pany pracować w ochronie to się sami przekonacie. Żulki naprawdę z tego całego zj***nego społeczeństwa najmniej kradną i nawet podpici nie zachowują się tak tragicznie jak te stare k***y którym nic nie pasuje. Pozderki i miłego dalszego scrollowania.

Pracuję na innym obiekcie w innym mieście ale strzelam, że wszędzie wygląda to tak samo :)

Emt1

2017-07-27, 23:44
Ale na tej stronie jest psów że ojej, tak tak brońcie ich jeszcze, nawet jak kradła (w tym złodziejskim państwie które nie troszczy się o starszych ludzi) to nie powód żeby napie**alać babcie. Jakim jest zagrożeniem, znokautuje sierpem dorosłego faceta (czy nawet te kobiete)? Zlitujcie sie i te psiarsko kurewskie zapędy zostawcie na służbe wy k***y j***ne AAAAAAAAAAAAAA haha

floostar

2017-07-27, 23:51
Tu nie chodzi o to że ukradła. Ostatnia zrobiła szkód na 1000zł w biurze bo rzucała wszystkim. Napluje Ci w ryj, nie dość, że ukradnie to narobi szkód. Do tego słownictwo mają gorsze od niejednego Sebixa. Dalej według Ciebie takie osoby są bezkarne? Policja powinna przyjechać i powiedzieć coś w stylu "hehe babcia znowu ukradła. O rzuciła Pani monitorem w kolegę. Nieźle! Nastepnym razem proszę tego nie robić. Do zobaczenia!"? To że są to starsze osoby to nie znaczy, że wszystko im wolno. Nie jestem za przemocą ale w skuciu takiej starej k***y według mnie nie ma nic złego.

voidinfinity

2017-07-28, 00:01
Zdaniem niektórych, jak masz p*zdę i jesteś w wieku emerytalnym to wszystko ci wolno. No spoko, nie powiem. Macie jeszcze jakieś genialne pomysły? :amused:

Nie chce zwalać wszystkiego na komunę, ale ludzie mają k***a taką mentalność, że potrafią ukraść najtańszą plastikową deskę od sracza z przychodni lekarskiej. I pewnie powiecie, że to z biedy :krejzi:

metyl1777

2017-07-28, 00:23
tb303 na jakiej komendzie robisz?

pedrilu j***ny!

TB303

2017-07-28, 01:04
metyl1777 napisał/a:

tb303 na jakiej komendzie robisz?

pedrilu j***ny!


A na żadnej seba. A co u ciebie, jak bardzo wzrosło u ciebie JP? Dalej trzyma równy poziom 100 procent? :amused:

tarcer123

2017-07-28, 07:48
To teraz z innej beczki. Nic nie ukradliście w stonce ale ochroniarz miał omamy wzrokowe i twierdzi inaczej. Przyjeżdża policja i zaczyna się trzepanie. Jako że jesteście trochę podminowani bo w łóżku czeka na Was naga panna/facet dostajecie od nich wpie**ol za mądrowanie się oraz głupi ryj. Na dodatek kanciapa w której zgarnęliście wpierdy nie ma kamer i na skargę możecie iść do Pana Boga.

Jeżeli tak ma działać policja to ja dziękuję. A babcie fakt potrafią być agresywne i bardzo wulgarne. Ale mimo wszystko to nie jest powód do takiego zachowania policjanta.

~Velture

2017-07-28, 08:04
Już mają przej***ne policjanci bo na tvn24 i Polsat news od rana napie**alają tym filmikiem.
Media wydały wyrok a 'niezawisły' sąd tylko przyklepie.

pierdolnik

2017-07-28, 09:06
k***a w tym poj***nym kraju cały czas źle, policja nie może sobie poradzić żeby kogoś zakuć: "to j***ne nieudaczniki", stara babka za złodziejstwo dostanie lepę na ryj też źle bo policja zła. Weźcie się zdecydujcie

idymy

2017-07-28, 09:54
Mówcie co chcecie ale hipokryzją jest mowa o manipulowaniu w tym przypadku, ta staruszka ma ponad 80 lat, przeżyła wojnę a za zaj***nie bułki i ogórka potraktowali ją ja bandytę, tą samą sytuację można było załatwić inaczej, bez przemocy tym bardziej, że żadnego zagrożenia dla nich ona nie stanowiła. Niestety Policja w naszym Kraju musi przejść reformę, od doboru kandydatów po szkolenia. Gdyby tam był łepek po 20stce to zachowanie Policji ok, ale nie wobec osoby, która jest już jedną noga na tamtym świecie, przemoc zbędna i tyle. Po tej blondynie od razu widać, że ma nie równo pod sufitem.

voidinfinity

2017-07-28, 10:19
@up

Jeżeli uważasz, że można kopać policjanta który próbuje dokonać rewizji osobistej to gratuluje. Jeżeli to nie jest napaść na funkcjonariusza dokonującego czynności to ja nie wiem czym ona jest.



Jak według ciebie powinna wyglądać interwencja w stosunku do takiej starej k***y, która się nie chce poddać procedurom?

Ogólnie co mogę powiedzieć - idiotów charakteryzuje to że się poddają emocjom, zamiast analizować fakty.

A fakty wyglądają tak:

1. stara k***a ukradła
2. stara k***a przemocą chciała uniknąć rewizji
3. starą k***ę skuli
4. se robi materiał dla sebixów i innych jednokomórkowców i kręci tanią sensację.

Ale spoko - według was starej k***ie wolno wszystko bo ona stara jest. I ma p*zdę oczywiście.

ch*j z wami. Naplułbym wam w ryj najchętniej polaczki (nie obrażając Polaków - ale tych jest garstka). To jesteście k***a właśnie wy. To jest kwintesencja tego sp***olenia umysłowego typowego dla potomków czerwonej hołoty.

MIhau_

2017-07-28, 10:30
masonski-cyklista napisał/a:

ha ha ha atak babci na policjantów pewnie babcia była na cyklu wiadomo siła plus 50. Nie wiem którym jesteś z tych policjantów na filmie ale przynosisz wstyd policji. Niestety drogi kolego jeżeli ktoś cię szturchnie nie masz prawa go skatować nawet jak jesteś na służbie.


Po pierwsze babci nikt nie skatował, dostała kilka razy, policjantów poniosło, ale ewidentnie to były "otrzeźwiacze", a nie "bomby na ryj". Po drugie jak jesteś taki cwany to daj się podrapać brudnymi pazurami pierwszemu lepszemu bezdomnemu. Wcale nie potrzeba siły, żeby komuś zrobić krzywdę. Od zółtaczki też się umiera. I na koniec, w celu odparcia bezpośredniego ataku na życie i zdrowie policjanta może on zadawać uderzenia. Tyle.