18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eliminacja Szkodnika

T3RMINATOR • 2018-02-02, 16:59
Trzy psy rozszarpują (borsuka tak wiem były cztery) ale szpadel jest przyczyną zgonu :dead:





P.S właścicielom tych psów życzę podobnego losu, jak mieli go wyeliminować to powinni już dawno szpadlem go ubić a te mendy ludzkie się śmieją jak się zwierzak meczy :idzwch*j:


A jak z mocne tutaj to proszę wcisnąć do harda choć widziałem to już jakieś nagrania jak giną szkodniki.

poligon6

2018-02-02, 17:08
Ojojoj biedny borsuczek, w naturze wilki zabijaja humanitarnie strzałem w głowę, czasami nawet wpie**alają jelenia żywcem.

krakowiak69

2018-02-02, 17:15
dokładnie, życzysz ludziom śmierci przez to że jego psy zagryzły sierściucha, no naprawdę typowa lewacka ideologia gdzie zwierze traktowane jest na równi z człowiekiem.
Zagryzły to zagryzły, po co ten borsuk się tam wpierdałał?

T3RMINATOR

2018-02-02, 17:15
poligon6 napisał/a:

Ojojoj biedny borsuczek, w naturze wilki zabijaja humanitarnie strzałem w głowę, czasami nawet wpie**alają jelenia żywcem.



Polowanie żeby przeżyć to co innego, tutaj typowo się znęcają dla rozrywki.

GlassEdi

2018-02-02, 17:20
Baldwin29 napisał/a:

Trzy psy rozszarpują (borsuka tak wiem były cztery) ale efektem zgonu jest szpadel :dead:





P.S właścicielom tych psów życzę podobnego losu, jak mieli go wyeliminować to powinni już dawno szpadlem go ubić a te mendy ludzkie się śmieją jak się zwierzak meczy :idzwch*j:


A jak z mocne tutaj to proszę wcisnąć do harda choć widziałem to już jakieś nagrania jak giną szkodniki.


Chyba przyczyną zgonu, nie efektem. No bo jak? Umarł i powstał szpadel czy jaki ch*j?

T3RMINATOR

2018-02-02, 17:23
GlassEdi napisał/a:


Chyba przyczyną zgonu, nie efektem. No bo jak? Umarł i powstał szpadel czy jaki ch*j?



Już poprawiłem ten niezamierzony błąd przyczynowo skutkowy

poligon6

2018-02-02, 17:28
Baldwin29 napisał/a:



Polowanie żeby przeżyć to co innego, tutaj typowo się znęcają dla rozrywki.



Tia moze jeszcze wogóle polowanie to samo zło. Ale wracjaac do sprawy. Borsuki to szkodniki, cos jak u nas lisy. A jedyna skuteczna metoda to właśnie pies. Psy zachowują się naturalnie, eliminuja szkodnika, zagryzają go ani szybciej ani wolniej niz by to robiły w przyrodzie, wiec żadnego znęcania nie ma.

Co do postawy redneków, walka w swiecie zwierząt zawsze wzbudzała emocje, zwłaszcza jak było się widzem a nie ofiarą. Jak w takim przypadku powinni zachować się ludzie? Płaczemy jak kot rozszarpuje mysz? Raczej się cieszymy że mały k*** zarobił na whiskas. Tak samo w tym przypadku, jednego sierściucha wyjadającego kury mniej.

krasnal_hałabała

2018-02-02, 18:38
@up, A mój kot nie chce łapać myszy, mówię mu Majtek! szczur biega po pokoju, zajeb go! a on się tylko patrzy i nic, kiedyś sam złapałem szczura (do takiej klatko- pułapki bo przecież nie będę za szczurem ganiał, jeszcze mnie ugryzie i potem do szpitala na pięćdziesiąt zastrzyków w jaja), zakładam takie rękawice robotnicze i biorę szczura w łapy i przykładam Majtkowi do mordy i mu mówię: "Zagryź szczura!" a on zamiast go zagryźć to się porzygał, powąchałem sk***iela i teraz już nie mam pretensji do kota że szczura nie chciał do mordy wziąć, ale spokojnie, jeszcze dam im popalić a kotek i tak kochany bo na działce krety łapie, szczura nie tknie jednak i od tamtego czasu mu się nie dziwię.

ToPrzeciezJa

2018-02-02, 19:00
ja się nie mogę za ch*j nadziwić ile na tym sadisticu jest obrońców zwierząt. Jestem już dłuższą chwilę tutaj, nie potępiam znęcania się nad zwierzętami, nad ludźmi też tylko niektórymi, ale no k***a, w naturze dzieją się dużo gorsze i bardziej hardkorowe rzeczy. Greenpeace na sadisticu k***a :D Trzeba wymyślić jakiś specjalny kolor dla takich użytkowników, zeby od razu było wiadomo, z kim mamy do czynienia, kto w przypadku, kiedy człowiek i jakieś zwierze miało by zagrożone życie uratowałby zwierze, a nie człowieka.


Tco

2018-02-02, 21:22
Dorosly (a nie mlody) nie przymraczany lopata borsuk, rozj***l by te pieski w drobny pyl w max. 5 minut.

poligon6

2018-02-02, 22:05
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, A mój kot nie chce łapać myszy, mówię mu Majtek! szczur biega po pokoju, zajeb go! a on się tylko patrzy i nic, kiedyś sam złapałem szczura (do takiej klatko- pułapki bo przecież nie będę za szczurem ganiał, jeszcze mnie ugryzie i potem do szpitala na pięćdziesiąt zastrzyków w jaja), zakładam takie rękawice robotnicze i biorę szczura w łapy i przykładam Majtkowi do mordy i mu mówię: "Zagryź szczura!" a on zamiast go zagryźć to się porzygał, powąchałem sk***iela i teraz już nie mam pretensji do kota że szczura nie chciał do mordy wziąć, ale spokojnie, jeszcze dam im popalić a kotek i tak kochany bo na działce krety łapie, szczura nie tknie jednak i od tamtego czasu mu się nie dziwię.



Musiałem do Majdana zadzwonić i powiedział że twój kot to pedał .

Loaloa

2018-02-02, 22:47
To był polski borsuk, sprzedawał sąsiadów na gestapo i się doigrał.

kuternoga

2018-02-03, 01:23
czekam na część 2 w głównej roli właściciele psów :)

domat1

2018-02-03, 12:24
a mogli łopatą albo trzonkiem zaj***ć

moje małe sadolki tak działa świat, jak nie chcecie tego oglądać to idźcie na pomponik, bo to jest poziom, który wam odpowiada

Mors_Nigra

2018-02-03, 13:58
"właścicielom tych psów życzę podobnego losu" Ja natomiast, chciałbym zobaczyć jak takie pieski rozszarpują Baldwin'a29. I też bym się tak śmiał, jak tamci panowie, o tam, na filmie!