18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eliminacja Szkodnika

T3RMINATOR • 2018-02-02, 16:59
Trzy psy rozszarpują (borsuka tak wiem były cztery) ale szpadel jest przyczyną zgonu :dead:





P.S właścicielom tych psów życzę podobnego losu, jak mieli go wyeliminować to powinni już dawno szpadlem go ubić a te mendy ludzkie się śmieją jak się zwierzak meczy :idzwch*j:


A jak z mocne tutaj to proszę wcisnąć do harda choć widziałem to już jakieś nagrania jak giną szkodniki.

elfis

2018-02-03, 15:02
szkoda borsuka, ale z tego co widziałem to się odgrażał psom
film nie ma końca więc wcale nie wiadomo czy i nagrywający nie dostał wpie**ol

krasnal_hałabała

2018-02-03, 16:14
poligon6 napisał/a:



Musiałem do Majdana zadzwonić i powiedział że twój kot to pedał .




Pedał bo zagryza krety zamiast szczurów? hmm... raczej nie sądzę bo r*cha więcej ode mnie, ja nie z tych co kastrują, to ma być pupil a nie nadzorca w haremie.

poligon6

2018-02-03, 16:54
krasnal_hałabała napisał/a:




Pedał bo zagryza krety zamiast szczurów? hmm... raczej nie sądzę bo r*cha więcej ode mnie, ja nie z tych co kastrują, to ma być pupil a nie nadzorca w haremie.



Niestety przerabiałem wiele niekastrowanych zwierząt, średnia zycia 18 miesięcy, oczeywiscie to nie wina zwierząt że się r*chaja po kątach, a stare dziadki na progu smierci podrzucaja im makrele z pestycydami bo kot czy pies jak się jebie to hałasuje.

Wtedy bierze sie pałe i napie**ala siersciuchy, ale nie truje.

Wykastrowane zwierze żyje o wiele dłużej, tylko co to za zycie.

Reichsmarschall

2018-02-03, 18:38
Eliminacja eliminacją ale te cztery psy ważące po 5-10 kilo nie mogły tego borsuka nawet szybko zagryźć.

I męczył się z tyloma ranami szarpanymi, na video nie ma nawet momentu jego śmierci.

zbysio

2018-02-03, 20:10
Tak samo życzę właścicielowi tych psów. Nie ma czegoś takiego jak tradycja myśliwska (kiedyś była ) teraz to legalne zabijanie/znęcanie się nad zwierzętami, a przede wszystkim okazja do napicia się z innymi patolami w lesie.
Jak czytam/słyszę informację że jakiś myśliwy (kłusownik, patol) został zabity, utopił się - to raduję się cały dzień!

ginx2666

2018-02-04, 01:19
Baldwin29 napisał/a:



Polowanie żeby przeżyć to co innego, tutaj typowo się znęcają dla rozrywki.



Niekoniecznie dla rozrywki. Drapieżniki stadne czasem polują dla treningu (by pokazać młodym członkom stada jak powinno się polować), lub by umocnić więzi społeczne w stadzie - jedno i drugie służy przetrwaniu. By czerpać radość z czyjegoś cierpienia trzeba bardziej rozwiniętego mózgu. Delfiny butlonose gwałcą i zabijają dla przyjemności. Szympansy zabijają dla przyjemności. Nie wspominam nawet o murzynach, kozojebcach, kobietach, czy ludziach. Psy są użyteczne, ale głupie w ch*j. Pies może się cieszyć gdy pan go głaszcze, albo zabawka fajnie piszczy, ale nie ma zdolności umysłowych i wystarczającej empatii by pojąć że jego ofiara może "cierpieć" i jednocześnie sam czerpać z tego faktu przyjemność - to zbyt skomplikowane.