18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Elektro zagrożenie...

Halman • 2020-08-20, 17:03

samochody stoją to ja zapie**alam... bo mogę...

qubavip

2020-08-20, 17:08
Jak przechodzisz w miejscu gdzie nie ma przejścia, to nie dziw się k***a, że ktoś ci robi z dupy garaż!

ziu

2020-08-20, 18:05
Ja jeszcze rozumiem, że dzieci nie ogarniają takiego "wyskakiwania" zza samochodu, ale k***a dorośli?
To jest na poziomie jest 2-pasmówka w mieście i zatrzymuje się na jednym pasie samochód przed przejściem, a typ na drugim pasie atakuje pieszego.
Plusem są materiały na sadolu.

Mar90

2020-08-20, 20:59
@Halman zdaje się jest na nagraniu bo nie rozumie podstawowych zasad poruszania się po mieście... a może nigdy nie poruszał się po mieście? W jego wsi tylko jedna jednokierunkowa. I wszyscy na świniach jeżdżo... xD
Rzadko przyznaję rację rowerzystom ale w tym wypadku ten jeden miał rację. Bardzo dobrze że wjechał w tego czło.... debila. Mam nadzieję że przy okazji utrącił mu jaja żeby się nie rozmnażał.

DzidaZawodnik

2020-08-20, 21:41
qubavip napisał/a:

Jak przechodzisz w miejscu gdzie nie ma przejścia, to nie dziw się k***a, że ktoś ci robi z dupy garaż!



A mi się wydaje, że miejsce przejścia nie ma znaczenia jeśli jesteś lekkomyślny.

Mar90 napisał/a:

@Halman zdaje się jest na nagraniu bo nie rozumie podstawowych zasad poruszania się po mieście... a może nigdy nie poruszał się po mieście? W jego wsi tylko jedna jednokierunkowa. I wszyscy na świniach jeżdżo... xD
Rzadko przyznaję rację rowerzystom ale w tym wypadku ten jeden miał rację. Bardzo dobrze że wjechał w tego czło.... debila. Mam nadzieję że przy okazji utrącił mu jaja żeby się nie rozmnażał.



k***a lamusie. Każdemu może się zdarzyć brak uwagi, a szczególnie w tej sytuacji, gdzie hulajarz był schowany za ciężarówką/autobusem. Może sobie sam jaja utniesz kiedy na kogoś wpadniesz na ulicy?

piterrulez

2020-08-20, 21:49
Nie wydaje mi się, żeby tam było przejście dla pieszych... nie widać go nawet pod koniec nagrania kiedy podjeżdża auto. Hulajnogarz miał pełne prawo tak jechać, gdyż jest to droga rowerowa (chyba, że tam jest taki ciemnogród jak w PL i elektryczna hulajnoga powinna zapalać po chodniku) . Widać to po tym, że ścieżka jest oddzielona nie tylko linią ciągłą od jezdni ale i obszarem wyłączonym z ruchu. Pieszy z dzieckiem porażka...

wusi77

2020-08-20, 22:22
Jak ty na matkę mówisz

Mar90

2020-08-20, 22:41
DzidaZawodnik napisał/a:

A mi się wydaje, że miejsce przejścia nie ma znaczenia jeśli jesteś lekkomyślny.
k***a lamusie. Każdemu może się zdarzyć brak uwagi, a szczególnie w tej sytuacji, gdzie hulajarz był schowany za ciężarówką/autobusem. Może sobie sam jaja utniesz kiedy na kogoś wpadniesz na ulicy?



A Ty wiesz co znaczy słowo "lamus"? Widzę że nie masz o tym bpojęcia biedny człowieczku. Tam na podlasiu musicie mieć ciężko, jak to jest być jedynym z dostępem do internetu?

Insaner

2020-08-20, 22:55
Tutaj wina leży po stronie przechodzącego z gówniakiem przez ulicę - hulajnoga niestety, ale w tym przypadku miała prawo jechać tak jak jechała.

DzidaZawodnik

2020-08-20, 23:39
Mar90 napisał/a:

A Ty wiesz co znaczy słowo "lamus"? Widzę że nie masz o tym bpojęcia biedny człowieczku. Tam na podlasiu musicie mieć ciężko, jak to jest być jedynym z dostępem do internetu?



Pewnie u ciebie we wsiowej warszafce to znaczy fajny chłopaczek z ciasnym garażem.

Tryper

2020-08-20, 23:40
Jeden ch*j drugiego warty.

Gone

2020-08-20, 23:47
qubavip napisał/a:

Jak przechodzisz w miejscu gdzie nie ma przejścia, to nie dziw się k***a, że ktoś ci robi z dupy garaż!



Z dupy to Ci ksiądz na plebanii garaż robił. Sam wiesz że elektrop*zdeczki też mają mózg no chyba że sobie chińską h*jajnoge czy inne spedalone gówno,kupiłeś za 50 dolarów na chińskim olx i do odcięcia sobie wora wkręcasz. Jakbyś miał mózg a nie plemniki plebanii w tym pustym łbie to byś ogarnął że się tak nie zapie**ala, zwłaszcza że masz widoczność pokroju tego ułomnego pleminka, którego chyba cudem zassało tam gdzie nie powinno. do matki łona. Jak chcesz zapie**alać to trzeba mieć orient, a nie jechać jak cygan do UG po zasiłek. pie**olony debilu.

Kaprys

2020-08-21, 00:28
Hulajdupa a nie hulajnoga gamonie. Gość jechał na monocyklu. I takie nie kosztują 50 dołków, ale ciut więcej, sensowne modele z 2 kafle $

Justynka99

2020-08-21, 02:54
Gone napisał/a:

Z dupy to Ci ksiądz na plebanii garaż robił. Sam wiesz że elektrop*zdeczki też mają mózg no chyba że sobie chińską h*jajnoge czy inne spedalone gówno,kupiłeś za 50 dolarów na chińskim olx i do odcięcia sobie wora wkręcasz. Jakbyś miał mózg a nie plemniki plebanii w tym pustym łbie to byś ogarnął że się tak nie zapie**ala, zwłaszcza że masz widoczność pokroju tego ułomnego pleminka, którego chyba cudem zassało tam gdzie nie powinno. do matki łona. Jak chcesz zapie**alać to trzeba mieć orient, a nie jechać jak cygan do UG po zasiłek. pie**olony debilu.



Nie, pie**olony debilu. Orient to musisz mieć jak chcesz przechodzić poza przejściem dla pieszych. A najlepiej mieć go nawet na przejściu.

Mar0

2020-08-21, 05:51
qubavip napisał/a:

Jak przechodzisz w miejscu gdzie nie ma przejścia, to nie dziw się k***a, że ktoś ci robi z dupy garaż!



Spoko. Ale jak nie myślisz co robisz to takie są efekty, oczywiście z obu stron.