18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Elektro zagrożenie...

Halman • 2020-08-20, 17:03

samochody stoją to ja zapie**alam... bo mogę...

MrFalken

2020-08-21, 08:30
piterrulez napisał/a:

Nie wydaje mi się, żeby tam było przejście dla pieszych... nie widać go nawet pod koniec nagrania kiedy podjeżdża auto. Hulajnogarz miał pełne prawo tak jechać, gdyż jest to droga rowerowa (chyba, że tam jest taki ciemnogród jak w PL i elektryczna hulajnoga powinna zapalać po chodniku) . Widać to po tym, że ścieżka jest oddzielona nie tylko linią ciągłą od jezdni ale i obszarem wyłączonym z ruchu. Pieszy z dzieckiem porażka...



Tam też jest ciemnota w tym zakresie i nie uregulowali jeszcze tematu tak samo jak u nas. Ale czy to oznacza, że tak samo jak u nas hulajer jest pieszym, to pojęcia nie mam - rosyjskich przepisów studiować nie będę.

nestii1227

2020-08-21, 10:21
I dobrze że go jebnął

Perhydrol

2020-08-21, 16:50
MrFalken napisał/a:

Tam też jest ciemnota w tym zakresie i nie uregulowali jeszcze tematu tak samo jak u nas. Ale czy to oznacza, że tak samo jak u nas hulajer jest pieszym, to pojęcia nie mam - rosyjskich przepisów studiować nie będę.



Ogólnie nie mam nic do hulajnóg na ścieżkach ale w dużej mierze poruszają się nią ciemniaki które nigdy nie jeździły na rowerze bo trzeba się wielce namęczyć. Potem wpada taki pod koła bo nie ma żadnych odruchów, żadnego rozglądania, nic. Klapki na oczach i do przodu.

polakwrocek

2020-08-22, 03:57
Wygląda że elektronózka miała prawo tam zapie**alać. Pieszy niekoniecznie.
Choć przepisy o ruchu stanowią że jak widzisz ludzi koło jezdni to trzeba zachować szczególną ostrożność...
No chyba że w Rosji mają zapis "j***ć pieszych"

qubavip

2020-09-03, 01:06
Gone napisał/a:

Z dupy to Ci ksiądz na plebanii garaż robił. Sam wiesz że elektrop*zdeczki też mają mózg no chyba że sobie chińską h*jajnoge czy inne spedalone gówno,kupiłeś za 50 dolarów na chińskim olx i do odcięcia sobie wora wkręcasz. Jakbyś miał mózg a nie plemniki plebanii w tym pustym łbie to byś ogarnął że się tak nie zapie**ala, zwłaszcza że masz widoczność pokroju tego ułomnego pleminka, którego chyba cudem zassało tam gdzie nie powinno. do matki łona. Jak chcesz zapie**alać to trzeba mieć orient, a nie jechać jak cygan do UG po zasiłek. pie**olony debilu.


Dobra weź na wstrzymanie, bo się spocisz...