18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksplozja w stolicy Libanu

floverinho • 2020-08-04, 18:07
Cytat:

A massive explosion shook Lebanon’s capital Beirut on Tuesday and there are reports of multiple injuries.

Videos of the explosion show a huge blast followed by screaming and thick smoke rising over the city.

According to Reuters and the Associated Press, the blast happened in the port area of the city, which contains warehouses.







[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-08-05, 12:38 ]
Kontynuacja tematu z materiałami HARD - https://www.sadistic.pl/eksplozja-w-stolicy-libanu-materialy-hard-vt522375.htm

Wszelkie treści HARD proszę dodawać do tematu w dziale HARD - powyższy link- a nie w tym temacie.

emperorzbigniew

2020-08-04, 20:13
Aftermath tego wydarzenia


wertuqq

2020-08-04, 20:15
Haylash napisał/a:

Jakiś sadolowy ekspert wie, wybuch CZEGO tworzy tak dynamiczną chmurę? Była ogromna, i znikła tak szybko jak się pojawiła.



Jeżeli chodzi ci o to białe, to jest to kondensacja pary wodnej zawartej w powietrzu.

~mg_schutze

2020-08-04, 20:23
Haylash napisał/a:

Jakiś sadolowy ekspert wie, wybuch CZEGO tworzy tak dynamiczną chmurę? Była ogromna, i znikła tak szybko jak się pojawiła.



Dokładnie to sprężenie wilgoci przed przed falą uderzeniową, nic nadzwyczajnego.
Jednak po kolorze dymu spalanego MW można wywnioskować co się wybuchło.
Przy czerwonym dymie, to silnie trujące i korodujące pary pochodnych kwasu azotowego, czyli w przybliżeniu nawozów sztucznych azotynu/azotanu amonu.

Tobiahus96

2020-08-04, 20:40
Ten moment jak to jebło to myślałem że bede oczy z gleby zbierał. 10/10 Jebło jak menel pod blokiem :mrgreen: :mrgreen:

pro_avenger

2020-08-04, 20:54
Haylash napisał/a:

Jakiś sadolowy ekspert wie, wybuch CZEGO tworzy tak dynamiczną chmurę? Była ogromna, i znikła tak szybko jak się pojawiła.



Fajerwerki, dziękuję jestem ekspertem.

dzikiefryty

2020-08-04, 21:08
Jackowski mowil ze to brudna bomba byla i skutki beda odczuwalne jeszcze dlugi czas i za pare godzin do paru dni cos jeszcze sie stanie...

Tupajew15

2020-08-04, 21:31
dzikiefryty napisał/a:

Jackowski mowil ze to brudna bomba byla i skutki beda odczuwalne jeszcze dlugi czas i za pare godzin do paru dni cos jeszcze sie stanie...



Lol, szkoda, że Jackowski nie zadzwonił do nich godzinę wcześniej, że jebnie. h*j nie jasnowidz, jak do niego ostatnio pukałem, to się pytał kto tam.

dzikiefryty

2020-08-04, 21:35
Tupajew15 napisał/a:

Lol, szkoda, że Jackowski nie zadzwonił do nich godzinę wcześniej, że jebnie. h*j nie jasnowidz, jak do niego ostatnio pukałem, to się pytał kto tam.


no to akurat przewidział. Niedawno mowil o eksplozji blisko izraela. Teraz mowi ze to zbliza sie do centrum czegos co nazwal swoja konswekwencja. Pewnie mial na mysli III WŚ i to o czym mowi od dawna. W tym porcie bylo trzymane uzbrojenie dla hezbollah ktore wojuje z izraelem. Hmmm ciekawe kto podpalił porcik xD

wertuqq

2020-08-04, 21:37
dzikiefryty napisał/a:

Jackowski mowil ze to brudna bomba byla i skutki beda odczuwalne jeszcze dlugi czas i za pare godzin do paru dni cos jeszcze sie stanie...



Powinien raczej przewidzieć, kiedy wreszcie przestanie pić nałogowo.

Noside

2020-08-04, 21:37
Jebło, to jebło. Na ch*j drążyć temat.

ritu4l

2020-08-04, 21:41
Haylash napisał/a:

Jakiś sadolowy ekspert wie, wybuch CZEGO tworzy tak dynamiczną chmurę? Była ogromna, i znikła tak szybko jak się pojawiła.



ch*j wie ale wyglądało zajebiscie. Sonic boom jak talala.
Tak jestem ekspertem.

picolo

2020-08-04, 21:49
Wybuchło coś, czego tam rzekomo nie było.

Tupajew15

2020-08-04, 21:51
dzikiefryty napisał/a:

no to akurat przewidział. Niedawno mowil o eksplozji blisko izraela. Teraz mowi ze to zbliza sie do centrum czegos co nazwal swoja konswekwencja. Pewnie mial na mysli III WŚ i to o czym mowi od dawna. W tym porcie bylo trzymane uzbrojenie dla hezbollah ktore wojuje z izraelem. Hmmm ciekawe kto podpalił porcik xD



A ja Ci mówię, że to jest paranoik i menel, a nie jasnowidz. Nie trzeba być k***a sherlockiem, żeby stwierdzić, że w rejonie objętym konfliktem zbrojnym coś wybuchnie... poważnie? loooooooooooooooooooooooool. Uwaga, przewiduję, że jutro zrobisz kupę! zobaczysz!

Vindir

2020-08-04, 21:51
Kilka godzin temu stolicą Libanu Bejrutem wstrząsnęła potężna eksplozja. W chwili obecnej nie wiadomo co dokładnie było jej przyczyną.

Z informacji napływających z miasta wynika, że szyby w oknach wypadały nawet 20 km od epicentrum wybuchu, niepotwierdzone źródła mówią o ponad 400 ofiarach śmiertelnych.

Udało mi się znaleźć kilka filmów przedstawiających moment wybuchu, który poprzedzony był pożarem w porcie. Sami zobaczcie.


X