18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eksplozja w stolicy Libanu

floverinho • 2020-08-04, 18:07
Cytat:

A massive explosion shook Lebanon’s capital Beirut on Tuesday and there are reports of multiple injuries.

Videos of the explosion show a huge blast followed by screaming and thick smoke rising over the city.

According to Reuters and the Associated Press, the blast happened in the port area of the city, which contains warehouses.







[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-08-05, 12:38 ]
Kontynuacja tematu z materiałami HARD - https://www.sadistic.pl/eksplozja-w-stolicy-libanu-materialy-hard-vt522375.htm

Wszelkie treści HARD proszę dodawać do tematu w dziale HARD - powyższy link- a nie w tym temacie.

Eknen

2020-08-07, 20:54
Spar1988 napisał/a:

Ktoś powie dlaczego fala zabrała grubą a szczypiorka który stał pół metra obok niej już nie ^^



efekt żagla to był

Krzysztof_Elbląg

2020-08-07, 21:00
aronio napisał/a:

siarka z zapałek dzwonek rowerowy i śruba -wszystko razem do kupy i o ścianę jeb ewentualnie karbid woda(ślina) puszka po farbie i też jeb



Kolega też tych czasów bieda i nic

retromaniek napisał/a:

kabel od prodiża....
wiem, czym to pachnie...



kabel od prodiża głównie służył dla takich co nie wracali z podwórka do godziny 20.00
o tej porze było mycie i kolacja zwykle kanapki z konserwa albo z metką

dyhayne

2020-08-07, 21:00
@up Ja to na bogato, podpie**alałem naboje do syfonów i to dopiero było jeb. Kiedyś jeden jak wystrzelił to o ucho mi się otarł, troszku w lewo i byłby hard. Zazwyczaj jak strzelał to w górę, więc wrzucałem je do ogniska i tak na kilkadziesiąt metrów sp***zielałem i na glebe. A tu franca ewidentnie chciała mnie dojechać :lol: faaajnie było. A dzisiejsza młodzież będzie sobie opowiadać, jaki zajebisty filmik na tiktoku ogladali. Tragedia

bercisko

2020-08-07, 21:03
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

Kolega też tych czasów bieda i nic
kabel od prodiża głównie służył dla takich co nie wracali z podwórka do godziny 20.00
o tej porze było mycie i kolacja zwykle kanapki z konserwa albo z metką



k***a jak ja nienawidziłem tej metki. Za to uwielbiałem galaretkę z konserwy.

Ni...........ny

2020-08-07, 21:05

Fo...........er

2020-08-07, 21:13
Ciapate panienki w białych sukniach do ślubu jak w cywilizowanych krajach? Nie wiedziałem.

Ni...........ny

2020-08-07, 22:55
Forfiter napisał/a:

Ciapate panienki w białych sukniach do ślubu jak w cywilizowanych krajach? Nie wiedziałem.



Bo to prawdopodobnie chrześcijanie :kawa:


Eknen

2020-08-07, 21:16
dodam , że niby taka bieda w tym Libanie i kraj na skraju bankructwa, a gruba mieszka lepiej od 65% polskich rodzin . Pokój współdzielony przez dwie córki , wydaje mi się. Ja to z siostrą żyłam na 6m2 , co za koszmar.

Pralpunkt

2020-08-07, 21:25
bercisko napisał/a:

k***a jak ja nienawidziłem tej metki. Za to uwielbiałem galaretkę z konserwy.



Ja kiedyś też metki nie nawidzilem ale dziś uwielbiam
Z prodiza pamiętam pyszne kurczaki i pierwsza PIZZE

piotrszymek

2020-08-07, 21:39


Eknen napisał/a:

dodam , że niby taka bieda w tym Libanie i kraj na skraju bankructwa, a gruba mieszka lepiej od 65% polskich rodzin . Pokój współdzielony przez dwie córki , wydaje mi się. Ja to z siostrą żyłam na 6m2 , co za koszmar.



Ty ośla łąko,nie potrafisz czytac?
,przeciez napisane jest ze to sklep meblowy

saves

2020-08-07, 21:43
To był ten słynny "podaj harpun". :D

tfujdiler

2020-08-07, 21:52
r061071 napisał/a:

różnica powierzchni tych dwóch ciał



Gruba zamknęła się dosyć szczelnie w pomieszczeniu podejrzewam, że zadziałała tutaj różnica ciśnień na otwartej przestrzeni fala uderzeniowa rozchodzi się równomiernie we wszystkich kierunkach gdy wpada do pomieszczenia przez wielką dziurę szuka ujścia, z drugiej strony mieszkania musiały być małe okna do tego pomieszczenie kumuluje całą akcję :) Chciała ratować swoje tłuste dupsko zamykając szczypiorowi drzwi przed nosem. j***na samolubna sucz :)

Spar1988 napisał/a:

Ktoś powie dlaczego fala zabrała grubą a szczypiorka który stał pół metra obok niej już nie ^^


Odpowiedź masz wyżej poj***łem akcję :)


abadon

2020-08-07, 22:15
gruby kebab

matejkomatejko

2020-08-07, 22:21
piotrszymek napisał/a:

Ty ośla łąko,nie potrafisz czytac?
,przeciez napisane jest ze to sklep meblowy



Nie umie czytać. Tylko ogląda...

Tr...........ty

2020-08-07, 22:41
Ciekawe jak wygląda gruba naszpikowana odłamkami szkła
X