18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

EKSPERYMENT "przebieg do negocjacji"

valdziu • 2016-08-10, 20:12


Czy dalej lubimy być oszukiwani? A może zbyt łatwo wierzymy na piękne oczy handlarzowi? Krótki eksperyment z ogłoszeniem.

PabloEskobar

2016-08-11, 14:46
Proponuję co poniektórym zmienić sobie znaczek płci w ustawieniach. Komentowanie przez faceta wyglądu innego faceta jest tak samo pedalskie jak ku*as w dupie, także ogarnijcie się krypto-cioty.

PS. Waldek spoko gość, oglądam i polecam bo chłop mówi do rzeczy i sam jako kierowca zawodowy mogę się czasami czegoś nowego dowiedzieć. Nawet nie wiedziałem, że ma tu konto, także pozdrawiam i szerokości ;-)

waloos

2016-08-11, 14:53
Ci wyzywający autora od pedalow itd to chyba handlarze :D

A swoją drogą, Ci którzy się przypie**alają, że gościa gada to co wszyscy wiedzą, że zasmieca YouTube....Spójrzcie ile ten gość ma subskrypcji na kanale.
Dojść do takiego poziomu, nie będąc let's playerem, prankowcem czy innym podśmiech*jkiem, którego targetem jest gimbaza, to spory wyczyn. Dlatego ode mnie serdeczne gratulacje.

Sam nie oglądam regularnie, ale widziałem już kilka filmów wcześniej. Zawsze czegoś się tam można dowiedzieć, szkoda, że takie kanały toną pod masą minecraftowego gówna.

Halibut

2016-08-11, 14:59
tranzystor napisał/a:

Ile można wałkować ten oczywisty temat. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie, to nie da się oszukać na przebiegu. A roczny przebieg 30k km w Niemczech, to chyba w przypadku silnika benzynowego. Żeby się opłacało kupić diesla na zachodzie (znacznie wyższe opłaty i serwis), minimum roczne to 50k km.



Co ty pie**olisz? Mało kto jeździ benzyniakami w Niemczech więcej niż 15 000km rocznie a co dopiero 30 000...

Maek

2016-08-11, 15:37
djted napisał/a:

A gdzie ty tam "hej" widziałeś. Tak cię irytuje , że pie**olisz bo on powiedział "cześć"



Może gdybyś cymbale obejrzał do końca to byś z siebie idioty nie zrobił

LaChupacabra

2016-08-11, 19:36
Trzeba być debilem żeby myśleć że 15 letnie auto z zagranicy ma przebieg 130k-150k km. Wystarczy wejść na zagraniczne portale, żeby się zorientować co i z jakim przebiegiem sprzedają w Holandii (autoscout24.nl) lub niemczech (http://www.mobile.de/).

Miki6830

2016-08-11, 19:46
Spikeel napisał/a:

Mój dziadek kupił w 99 roku w salonie pasiaka b5, po 15 latach na liczniku 70 000 przebiegu, było kilka prób sprzedania tego samochodu ale nikt nie wierzył (chociaż pełna dokumentacja i jedyny właściciel). Samochód do dziś w rodzinie od czasu do czasu jak ktoś potrzebuje awaryjnie samochód to jest używany.


To mój ma Fabie rocznik 2000, przebieg 54000km :lol:

xpl1337

2016-08-11, 20:53
Ja mam auto z 2006 i na liczniku 40tys. Taki ch*j. Oczywiscie z niemiec ciagniete i pod kocem trzymane

~Velture

2016-08-11, 22:07
To kiedy się umyjesz, zgolisz i ogarniesz wygląd?

Loaloa

2016-08-11, 22:12
Koleś powiedział jedną ważną rzecz - oczekujecie zajebistych samochodów z małym przebiegiem za niewielkie pieniądze, to handlarze takie wam dostarczają. A że licznik kręcony, papiery lewe, a fura spawana z trzech innych? A co tam. Ma być, jak klient chce.

A prowadzący to na 100% gej, swój zawsze pozna swego;-)

Chędogi_Rzułf

2016-08-11, 22:24
Bo typowy k***a janusz jak zobaczy takiego passata to ciężki oddech i krew odpływa z mózgu do ku*asa. Banda k***a debili, nieuczciwe handlarskie k***y i sp***oleni janusze, którzy u nich kupują. Jednych i drugich zaj***ć, do dołu i zasypać wapnem.

tranzystor

2016-08-11, 22:55
Halibut napisał/a:

Co ty pie**olisz? Mało kto jeździ benzyniakami w Niemczech więcej niż 15 000km rocznie a co dopiero 30 000...




Jesteś ładnie doj***ny umysłowo. Dla rocznego przebiegu 15k km w Niemczech nikt nie kupuje samochodu, bo się najzwyczajniej nie opłaca. Chyba byłeś w tych Niemczech i piszesz o tych realiach.

ska

2016-08-11, 23:06
Nie wierze..
Motoryzacja ma ponad 100 lat, a ludzie nadal wierzą w okazje od niemca. Takie okazje nigdy nie miały miejsca, a Ci którzy tak uważają kupując paska za 12 tyś z licznikiem 170 tyś muszą się liczyć z tym, że będzie tam +/- pół miliona. Myślałem, że nasze społeczeństwo będzie potrzebować tak z rok do dwóch lat, odkąd głośno się o tym mówi, żeby przyjąć to do wiadomości ten fakt. Ale po 15 latach odkąd zaczął spływać do nas ten szrot to nic się nie zmieniło..

kylomen

2016-08-12, 23:10
tranzystor napisał/a:




Jesteś ładnie doj***ny umysłowo. Dla rocznego przebiegu 15k km w Niemczech nikt nie kupuje samochodu, bo się najzwyczajniej nie opłaca. Chyba byłeś w tych Niemczech i piszesz o tych realiach.



A wypraszam sobie, tutaj też robimy więcej km. ;)

Maek

2016-08-13, 17:23
Sprawa jest prosta - są 15 letnie samochody z przebiegiem nawet 30 tyś km - to oczywiste, nie ma ich dużo ale trafiają się, rzecz w tym za takie egzemplarze i liczą sobie odpowiednio więcej.

tranzystor

2016-08-13, 21:35
Maek napisał/a:

Sprawa jest prosta - są 15 letnie samochody z przebiegiem nawet 30 tyś km - to oczywiste, nie ma ich dużo ale trafiają się,




Już łatwiej trafić k***ę dziewicę, niż 15 letni samochód z przebiegiem 30k km. Takie perełki najczęściej rozchodzą się wśród znajomych lub rodziny. W samochodzie normalnie eksploatowanym, przebieg poniżej 300-400k km jest niezauważalny. Te wszystkie okazyjne diesle z powycieranymi siedzeniami, kierownicami, dźwigniami zmiany biegów i pedałami, mają w kołach koło mln km.