18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

EKSPERYMENT "przebieg do negocjacji"

valdziu • 2016-08-10, 20:12


Czy dalej lubimy być oszukiwani? A może zbyt łatwo wierzymy na piękne oczy handlarzowi? Krótki eksperyment z ogłoszeniem.

ro...........24

2016-08-10, 20:26
Czemu mam wrażenie że ten typ jest ciepły.
Na bank ssie ch*je

valdziu

2016-08-10, 20:32
robert924 napisał/a:

Czemu mam wrażenie że ten typ jest ciepły.
Na bank ssie ch*je



zmartwię Cię jednak wolę kobiety :)

De...........37

2016-08-10, 20:47
To Ty na tym filmiku? Nie wstydzisz się?

~Velture

2016-08-10, 20:49
Zetnij k***a te włosy bo z tą żydowską łysiną i długimi rzadkimi włosami na łbie wyglądasz jak pajac. Oraz ten żydowski zarost 3 dniowy.
Dosłownie jak gimbus z dziewiczym wąsem gdzie nigdzie nie ma zarostu poza puszkiem nad wargą.

Jesteś żydem i każdy to widzi. Nie musisz podkreślać swojej semickości aby wyglądać jak z plakatu propagandowego hitlera.

Adamko52

2016-08-10, 20:51
Robert924, dziewczyny szukasz?

valdziu

2016-08-10, 21:04
Adamko52 napisał/a:

Robert924, dziewczyny szukasz?



nie już nie potrzebuję szukać :)

mp0011

2016-08-10, 21:35
Jak mnie wk***ia takie pie**olenie, że to klienci przyczyniają się do kręcenia liczników...

To jest tak, jak by stwierdzić, że sklepy zmieniają daty przeterminowanych produktów, bo klienci wolą świeże.
I to wina klientów, nie sklepów :/

Jak klient ma do wybory w tej samej cenie 180k i 480k, to logiczne który wybierze.

_R...........s_

2016-08-10, 21:38
A ch*j tam, jebiecie się z chłopaka, a on przynajmniej wstał od komputera i coś zrobił. Zaraz, ch*ja tam, on dalej siedzi przed kompem.

A że ciepły się wydaje to ch*j, ciekawe ilu p was to jacyś k***a super maczo z większą ilością włosów na klacie niż ten typ ma na głowie.
Pewnie większość co tak komentuje jego wygląd po prostu chciałaby go puknąć, a jakby wysłał im swoje foto na priv, to sralibyście z radości, że w końcu ktoś nawiedzi wasza kakowe jamy. Ja tam pedałem nie jestem, więc zbytnio nie zwracam uwagi na wygląd innych facetów.


Do autora, tak z ciekawości, po ch*j robisz materiał o rzeczach oczywistych? Na początek może i fajnie, ale nie zalewaj jutuba takim samym gównem jak 90 procent innych filmików o problemie przebiegów?

valdziu

2016-08-10, 21:57
BitchPudding napisał/a:

A ch*j tam, jebiecie się z chłopaka, a on przynajmniej wstał od komputera i coś zrobił. Zaraz, ch*ja tam, on dalej siedzi przed kompem.

A że ciepły się wydaje to ch*j, ciekawe ilu p was to jacyś k***a super maczo z większą ilością włosów na klacie niż ten typ ma na głowie.
Pewnie większość co tak komentuje jego wygląd po prostu chciałaby go puknąć, a jakby wysłał im swoje foto na priv, to sralibyście z radości, że w końcu ktoś nawiedzi wasza kakowe jamy. Ja tam pedałem nie jestem, więc zbytnio nie zwracam uwagi na wygląd innych facetów.


Do autora, tak z ciekawości, po ch*j robisz materiał o rzeczach oczywistych? Na początek może i fajnie, ale nie zalewaj jutuba takim samym gównem jak 90 procent innych filmików o problemie przebiegów?



Wiesz po co? Bo codziennie dostaje po 30-40 ogłoszeń do oceny, które śmierdzą na odległość, czy prósb bym przygotował pismo przedsądowe, ludziom trzeba o takich oczywistościach mówić, bo potem pojawia się lament.

tranzystor

2016-08-10, 22:33
Ile można wałkować ten oczywisty temat. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie, to nie da się oszukać na przebiegu. A roczny przebieg 30k km w Niemczech, to chyba w przypadku silnika benzynowego. Żeby się opłacało kupić diesla na zachodzie (znacznie wyższe opłaty i serwis), minimum roczne to 50k km.

~Velture

2016-08-10, 23:05
Ściąłeś te łyse długie włosy i ten zarost żulo-żyda w końcu?

Ja wiem, że moda na chwalenie się żydostwem ale uwierz mi ,że i bez tego każdy widzi jaki koszerny jesteś.

Ogarnij wygląd w końcu.

nelbox

2016-08-10, 23:21
ja pie**ole. sama śmietanka pedziów sadisticowych się zebrała i komentuje wygląd oraz pochodzenie faceta z filmiku.

dawidek111

2016-08-11, 00:15
Dokładnie, jak panowie wyżej. Ciekawy filmik jak zwykle, piona valdziu :)