18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekoterroryzm

freaky • 2020-01-09, 22:32
O tym, że ekologia to rentowny biznes, a ekolodzy to prawdziwi sadole w owczej skórze, nie trzeba już nikogo przekonywać.
We Francji. Eko-fanatyk wykorzystując chwilę nieuwagi, napadł na bezdomnego i ukradł mu psa. Zdezorientowany psiak piszczy i nie chce rozstawać się ze swoim panem. Bezdomny mężczyzna również ma łzy w oczach.
Mimo to, nie zainterweniował żaden z przechodniów, a eko-złodzieja nie pochwyciła policja. Co więcej, organizacja, do której należy wariat zyskała na rabunku. Psiaka wystawiono bowiem do „adopcji” za „jedyne” 195 euro.



Źródło: https://france3-regions.francetvinfo.fr/hauts-de-france/node/814683/amp?__twitter_impression=true

Cephelion

2020-01-10, 03:23
freaky napisał/a:

@kuczi, @Matix1982 Nawet gdyby zsumować tematy was obu, to i tak wasz wkład w rozwój tej strony jest zerowy. Więc zamknąć ryje i spać.



Czyli mam rozumieć, że startujemy w jakimś pie**olonym konkursie piękności na liczbę tematów przy profilu ? Może mnie ocenisz ? Założyłem profil niedawno, a na sadolu siedzę już bodaj 10 lat. Ale idąc tym tokiem myślenia to Cie przepraszam... WINCYJ PISKÓW k***A bo freaky tak rzecze .


Zajebisty k***a jesteś , oficjalnie dostajesz laurkę i order uśmiechu.

Tulkas

2020-01-10, 07:11
sensualna napisał/a:

ostatnio typ z Wwf mnie zwyzywał bo nie chciałam porozmawiać z nim o ratowaniu pand



Mnie zapytał czy lubię zwierzęta, odpowiedziałem mu że tak z dodatkiem ziemniaków i surówki.
Stracił chęć na dalszą rozmowę.

Biancaaaa

2020-01-10, 08:07
szczeniak mial zapewne posłuzyc za wabik podczas żebrania

poligon6

2020-01-10, 08:56
Mogę eksportowac kundla do takiej adopcji. Pełno tego gówna lata w Kieleckim, i Podlasiu.

Kupuje busa i cyk na linke lapię kundle. 20 kundli liczny hurtem po 110 euro, zysk nawet po odjęciu kosztów transportu.

Tyle kasy sie do tej pory zmarnowało jakies 1500 euro!

wins89

2020-01-10, 09:32
ach ta nasza postępowa europa (gejland)

Wiewór

2020-01-10, 10:27
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Skąd wiadomo, że bezdomny nie jest ch*jem gdy zarabia przez litość do małego psiaka a jak ten podrośnie to rzuca go do rzeki i bierze nowego, żeby dalej zarabiać?
Cyganeria i lumpy zrobią wszystko, żeby zwiększyć swoje dochody z sępienia.

Nie wiadomo jest było naprawdę więc po ch*j wklejasz niepotwierdzone informacje?
Zwykłe trolowanie i robienie sztucznej sensacji i afery z niczego.

kulawiec

2020-01-10, 10:33
Dziwna sprawa.Jacyś ci ludzie spedaleni. Normalnie tacy eko dostają po mordzie i po temacie. Zwykli złodzieje. Jak chcieli pomóc to powinni zabrać kolesia z psem do weterynarza i opłacić szczepienia, ewentualnie dostarczać karmę.

TiGo

2020-01-10, 11:48
Szkoda, że jakiegoś pitbulla nie chciano mu odebrać materiał byłby ciekawszy

sars_80

2020-01-10, 16:01
sensualna napisał/a:

was serio obchodzi czy pies został za tyle sprzedany? mnie raczej szokuje że te eko p*zdy za daleko sobie pozwalają ... ostatnio typ z Wwf mnie zwyzywał bo nie chciałam porozmawiać z nim o ratowaniu pand



Skieruj to do poligon6

Je...........ik

2020-01-10, 18:04
poligon6 napisał/a:

Mogę eksportowac kundla do takiej adopcji. Pełno tego gówna lata w Kieleckim, i Podlasiu.
Kupuje busa i cyk na linke lapię kundle. 20 kundli liczny hurtem po 110 euro, zysk nawet po odjęciu kosztów transportu.
Tyle kasy sie do tej pory zmarnowało jakies 1500 euro!



Wiecej bys na smalcu z nich zarobil

poligon6

2020-01-10, 18:35
muflonpl napisał/a:

Wiecej bys na smalcu z nich zarobil



Kiedyś tak, ludzie płacili po 70-120 zł za litr psiego smalcu. Teraz wol żreć chemie niż leczyć się naturalnymi metodami.