18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

werewolfer

2015-11-09, 23:32
ten ciemnogród to jakby nie patrzec ponad tysiac lat historii tych ziem, jesli ktos nie ma za grosz do tego szacunku niech nie gada ze szanuje ten kraj

$omator

2015-11-09, 23:32
@Ptoon jakie prywatne, media od początku obecne a trabia dwa dni wstecz przed faktem. kpina i cyrk się zaczyna.

mam_racje

2015-11-09, 23:43
rai87 napisał/a:

Dzisiaj wybór jest prosty: Jezus vs. Mahomet, Bóg vs. Allah. Mimo, iż nie jestem wiary katolickiej to jednak wolę chrześcijaństwo, a polski katolicyzm jest ostatnią twierdzą przed ciapakami, homosiami itp. W tych materiach nawet Watykan klęknął.
Nie wiem czy wiecie, ale na sztandarach wojskowych od zawsze było napisane "Bóg, honor, ojczyzna", a wiecie, że za naszymi plecami, potajemnie usunięto co, nie co? Teraz jest "Honor i ojczyzna". Patrząc na co niektórych postuluję za usunięciem słowa "Honor", a słowo "Ojczyzna" na sztandarach jest już tylko formalnością.

ps. Pozdrawiam mieszkańców Słupska. Dupka boli?



Na polskich szablach widniał napis "Honor i Ojczyzna" - celowo pomijano w tym haśle "Bóg" na ostrzu broni.

emd

2015-11-09, 23:55
Paweł Kowal cały czas w sejmie?!

biglog

2015-11-10, 00:11
Ale zaściankowy motłoch, o boshe.

VabankO

2015-11-10, 09:15
PiS prawica? hahaha

defcon1

2015-11-10, 10:14
Przede wszystkim "rozdział kościoła od państwa" to wymysł lewaków, tak naprawdę chodzi o "rozdział władzy świeckiej i duchowej" - czyli, że władca świecki nie może narzucić swoim poddanym wiary (a takie rzeczy się zdarzały w historii Europy i zazwyczaj kończyło się to straszliwym terrorem), natomiast biskup czy proboszcz nie może powiedzieć: od dzisiaj ja jestem panem świeckim w swojej parafii.
Natomiast wg lewaków "rozdział władzy duchowej od władzy świeckiej" to jest właśnie "rozdział kościoła od państwa", rozumiany w ten sposób, że katolik generalnie nie może ust otwierać poza kościołem, a sama instytucja kościoła, jeżeli już jej się nie udało całkowicie, fizycznie unicestwić, to ma zostać ograniczona do roli takiej organizacji charytatywnej z elementami przemysłu rozrywkowego. I nie, sam nie jestem wyborcą PiS, ale skoro sami się odwołują do katolicyzmu i katolicy na nich głosują, to jest ich prawo. Tak samo jak niewierzący mogą głosować na SLD czy tam jakąkolwiek inną partię, tak samo wierzący mogą głosować na wierzących, basta.

pawmak

2015-11-10, 13:53
Lewackie ryje sprowadziły tam szatana to i trzeba go teraz wypędzić co w tym dziwnego.

raskolnikov74

2015-11-10, 20:41
pie**olcie się. Katolik to prawie to samo co muzułmanin - jeden i drugi z nienawiści urżnie łeb każdemu, kto nie jest katolikiem/muzułmaninem. pie**olona prymitywna dzicz.

I co k***a jakieś zabobony robią w Sejmie RP???? Nie mam czasu, bo bym tych świętojebliwych sk***ysynów zaprosił na rozprawę sądową za znieważenie Polskiego Sejmu. Niedługo k***y dzieci zaczną wsadzać do gorącego pieca, żeby wyleczyć anginę, bezmózgie pojeby.

defcon1@ Używasz argumentacji zaczerpniętej z Dzierżyńskiego. Rozdział Kościoła od Państwa znaczy tylko i wyłącznie to, że Państwo chroni zamieszkującą je ludność przed pie**olonymi fanatykami w rodzaju ciebie i innych katolickich zjebów, jak również waszych braci - zjebów z ISIS.

Zrozum w końcu barbarzyńco, że narzucanie swojej wiary innym, to najprymitywniejsza i najbardziej karygodna rzecz na świecie. Ale co ja będę tłumaczył religijnemu analfabecie. Który w żywe oczy manipuluje pojęciem rozdziału władzy świeckiej i duchownej. Ty jesteś chrześcijaninem, będąc jednocześnie tak wyrafinowanym kłamcą? Szatan już po ciebie idzie, czubku.

Toolpa

2015-11-12, 23:06
^^up

O k***a, jedna tubka nie pomoże.