18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ego

~_Yarko_ • 2021-06-20, 22:43
Autor nagrania twierdzi, że próbowano go z premedytacją zabić na drodze.


Proszę komentować, ja polewam :wodka:

Zakapturzony_Nalesnik

2021-06-20, 23:06
Prawie się udało. Zamiast zajeżdżać drogę mógł wj***ć hebla na maxa i zrobić z osobówki konserwę turystyczna.

P.s kierowca ciężarówki to kretyn.

Dedec

2021-06-20, 23:19
Zakapturzony_Nalesnik napisał/a:

Prawie się udało. Zamiast zajeżdżać drogę mógł wj***ć hebla na maxa i zrobić z osobówki konserwę turystyczna.
P.s kierowca ciężarówki to kretyn.



Wjebac to jedynie można w twój pusty łeb

KaprysLosu

2021-06-21, 00:26
_Yarko_ napisał/a:

Autor nagrania twierdzi, że próbowano go z premedytacją zabić na drodze.
Proszę komentować, ja polewam



przecież nagrane, nie trzeba wierzyć na słowo.... no i owszem, próbowali zrobić mu jakąś krzywdę... a wyprzedzał raczej prawidłowo, a o co chodziło temu z ciężarówki, to już nie wiem

hdposter

2021-06-21, 00:29
Dedec napisał/a:

Wjebac to jedynie można w twój pusty łeb



W twój pusty łeb już jak widać stary wyj***ł i nie pomogło dalej jesteś głupi.

fikuswdoniczce

2021-06-21, 00:30
Powinien im długimi migać. Niech widzą, że nie są jedyni na drodze.

Manolito666

2021-06-21, 00:34
Słów brak, by opisać kretynizm kierowcy ciężarówki. Zaj***ł bym gnoja. Jechałbym za nim, aż mu się skończy paliwo, a wtedy bym go zaj***ł.

Liton

2021-06-21, 00:45
Manolito666 napisał/a:

Słów brak, by opisać kretynizm kierowcy ciężarówki. Zaj***ł bym gnoja. Jechałbym za nim, aż mu się skończy paliwo, a wtedy bym go zaj***ł.



Podejrzewam, że na miejscu byś prędzej dostał wpie**ol od obu kierowców tych wywrotek.. :amused:

rybsony

2021-06-21, 01:17
Manolito666 napisał/a:

Słów brak, by opisać kretynizm kierowcy ciężarówki. Zaj***ł bym gnoja. Jechałbym za nim, aż mu się skończy paliwo, a wtedy bym go zaj***ł.



Czy ty masz samochód napędzany głupotą? Jechałbyś za nim do np. Włoch? Grecji? Póki mu sie paliwo nie skonczy

Manolito666 napisał/a:

Słów brak, by opisać kretynizm kierowcy ciężarówki. Zaj***ł bym gnoja. Jechałbym za nim, aż mu się skończy paliwo, a wtedy bym go zaj***ł.




Czy ty masz samochód napędzany głupotą? Jechałbyś za nim do np. Włoch? Grecji? Póki mu sie paliwo nie skonczy? Widzę że masz spory zapas

mazga50

2021-06-21, 04:22
KaprysLosu napisał/a:

przecież nagrane, nie trzeba wierzyć na słowo.... no i owszem, próbowali zrobić mu jakąś krzywdę... a wyprzedzał raczej prawidłowo, a o co chodziło temu z ciężarówki, to już nie wiem



Debil z ciężarówki urażony, że osobówka wyprzedziła jego kolegę z tyłu. Ew. wziął klakson wyprzedzonej ciężarówki za trąbienie wyprzedzanej osobówki.
Tak czy siak była to próba zepchnięcia osobówki, czyli: woditiel etovo gruzownika w mieszok, a mieszok w ozjero.

notak

2021-06-21, 05:19
jak już wyprzedził mógł rzucić jakąś butelką, apteczką, gaśnicą , butem.........

CASSIUSmay

2021-06-21, 06:13
Liton napisał/a:

Podejrzewam, że na miejscu byś prędzej dostał wpie**ol od obu kierowców tych wywrotek..

Ty byś sp***olił zanim by się zatrzymali. I cyk , kolejny wpie**ol uniknięty. Jak w gimnazjum co?



:lol:

Erqti

2021-06-21, 07:07
ch*jowe, nie oglądać, nic sie nie dzieje

Riben

2021-06-21, 07:40
mazga50 napisał/a:

Debil z ciężarówki urażony, że osobówka wyprzedziła jego kolegę z tyłu. Ew. wziął klakson wyprzedzonej ciężarówki za trąbienie wyprzedzanej osobówki.
Tak czy siak była to próba zepchnięcia osobówki, czyli: woditiel etovo gruzownika w mieszok, a mieszok w ozjero.



Raczej trąbią żeby nie wyprzedzał, bo z naprzeciwka zapie**alają auta a potem zajeżdża trochę drogę żeby sobie odpuścił i goście z naprzeciwka to widza po czym zwalniają jeden nawet sp***olil całkiem na pobocze i pan rusek z osobowki dzieki temu pewnie zyje przynajmniej ja to tak widzę.

Ray2000

2021-06-21, 09:27
Manolito666 napisał/a:

Słów brak, by opisać kretynizm kierowcy ciężarówki. Zaj***ł bym gnoja. Jechałbym za nim, aż mu się skończy paliwo, a wtedy bym go zaj***ł.



Rozumiem że na co dzień ciągasz za sobą mini cysternę z paliwem , że chcesz gonić dużego aż mu się paliwo skończy? Czy może któraś marka osobówek wprowadziła do swojej oferty zbiornik na paliwo o pojemności 1200l? :p