18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ego

~_Yarko_ • 2021-06-20, 22:43
Autor nagrania twierdzi, że próbowano go z premedytacją zabić na drodze.


Proszę komentować, ja polewam :wodka:

PeteN88

2021-06-21, 09:30
Jak już kiedyś wspominałem, wszyscy ci krulowie szos z ciężarówek nadają się do uśpienia. Robią co im się podoba na drogach, ale jak ktoś im zawini to piana z ryja jak wściekły knur. Ale jak się ma IQ poniżej 80 to można zostać tylko policjantem albo kierowcą ciężarówki. Ewentualnie strażnikiem miejskim.

mazga50

2021-06-21, 15:57
Riben napisał/a:

Raczej trąbią żeby nie wyprzedzał, bo z naprzeciwka zapie**alają auta a potem zajeżdża trochę drogę żeby sobie odpuścił i goście z naprzeciwka to widza po czym zwalniają jeden nawet sp***olil całkiem na pobocze i pan rusek z osobowki dzieki temu pewnie zyje przynajmniej ja to tak widzę.



Na miłość boską napisz, że nie masz prawa jazdy i jesteś jeszcze uczniem podstawówki. I nigdy w taki sposób nie powstrzymuj kogoś przed wyprzedzaniem. Nigdy nie ratuj nikogo - błagam!
Chciał pomóc, mógł przyhamować, a nie spychać z drogi i jechać na czołówkę.

koniskooooo

2021-06-21, 15:59
Co wy tu wogule pie**olicie himby? Ićcie nadal jeździć na chulajkach Gupota lucka nie zna granic :roll:

ellsworth

2021-06-21, 20:17
k***a, jak ja nienawidzę takich debili. Jedzie sobie człowiek trzymając bezpieczny dystans od poprzednika, a tu taki sk***ysyn wjebie się pomiędzy w lukę niemal harując tylnym zderzakiem o przód auta. Debile!

korowiow777

2021-06-21, 20:52
ellsworth napisał/a:

k***a, jak ja nienawidzę takich debili. Jedzie sobie człowiek trzymając bezpieczny dystans od poprzednika, a tu taki sk***ysyn wjebie się pomiędzy w lukę niemal harując tylnym zderzakiem o przód auta. Debile!



Mam nadzieję że albo trollujesz albo nie masz prawa jazdy.

vect0

2021-06-21, 22:42
ellsworth napisał/a:

k***a, jak ja nienawidzę takich debili. Jedzie sobie człowiek trzymając bezpieczny dystans od poprzednika, a tu taki sk***ysyn wjebie się pomiędzy w lukę niemal harując tylnym zderzakiem o przód auta. Debile!



widać ze jestes tym typem tirowca co szcza pod siebie w kabinie

djpyza

2021-06-21, 22:49
hdposter napisał/a:

W twój pusty łeb już jak widać stary wyj***ł i nie pomogło dalej jesteś głupi.



stary to cię pewnie codziennie rano i wieczorem kijem trąca co nie ? xD

Liton

2021-06-22, 22:12
CASSIUSmay napisał/a:

Ty byś sp***olił zanim by się zatrzymali. I cyk , kolejny wpie**ol uniknięty. Jak w gimnazjum co?



Wiekowo z nas dwóch tylko jeden był gimnazjalną p*zdą - to po pierwsze.
Po drugie - jedyne czym mi podpadają kierowcy TIR to zapie**alaniem 80/h przez miasta i wioski. Nie wyprzedzam jak ten kretyn na filmiku a i mam więcej kucy pod maską, gdy to robię.

mycek_90

2021-06-23, 01:49
Dedec napisał/a:

Wjebac to jedynie można w twój pusty łeb



ale mu doj***łeś. odpisujesz na każdy komentarz w ten sposób?
a kierowcy ciężarówek to faktycznie zjeby