18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efekty specjalne

~Beny • 2018-03-28, 11:30
W filmie z 1937 roku.



spoiler

jadowity

2018-03-28, 19:00
A co Wy tam wiecie o zmuszaniu do oglądania filmów. W latach 80-tych, gdy chodziłem do podstawówki, film Krzyżacy oglądaliśmy co najmniej 2 x w roku szkolnym, od 4 klasy. Bywało iż w jednym półroczu Krzyżaków obejrzałem 2 x. Więc o czym tu mowa o zmuszaniu? O wymiganiu się nie było mowy, seans za free, robiony znienacka w trakcie godzin lekcyjnych w MDK Łódź.

Ba...........yk

2018-03-28, 19:59
~Velture I tak właśnie żydy robiły/robią szwindel w Polsce. Stwarzają jakieś gówniane, wyimaginowane "coś" i mają od razu na to "coś" antidotum...



Ludzie na całym świecie powinni wieszać te syjonistyczne ścierwa na płotach. To najlepsze antidotum na tą zarazę.

Jedyni w miarę porządni żydzi to Chasydzi.

mazin

2018-03-28, 20:06
Prawdziwy gniot to jest "Pokłosie". Naprawdę. Głupi, tendencyjny, zakłamany.
"Pianista" jest na podstawie książki Szpilmana, która ani antypolska ani zakłamana nie jest, w przeciwieństwie do filmu. Przeczytajcie, przekonajcie się. Polański to koniunkturalistyczna k***a i tyle.
Mnie nikt nie zmuszał do chodzenia do kina ani do czytania książek. Moje dzieci chodzą do kina na jakieś gówniane produkcje, ale to są mądre dzieci i potrafią ocenić, czy film jest warty obejrzenia, czy gówniany. W zeszłym roku były na "Azylu" (Zookeeper's wife) - historii małżeństwa Żabińskich, którzy ratowali Żydów. Jak się okazało, można zrobić w tych zj***nych czasach film wzruszający, traktujący historię jako źródło, natchnienie i podstawę, nie zaś jako rynsztok, k***ę i żydowski ściek kłamstw.
Pani reżyser jest z Nowej Zelandii i trochę ch*joza, że to ona zrobiła film o Polakach, którzy naprawdę byli bohaterami. Ale dobrze, że taki film powstał.

Wiewór

2018-03-28, 20:19
Basia_Stańczyk napisał/a:

~Velture I tak właśnie żydy robiły/robią szwindel w Polsce. Stwarzają jakieś gówniane, wyimaginowane "coś" i mają od razu na to "coś" antidotum...

Obrazek

Ludzie na całym świecie powinni wieszać te syjonistyczne ścierwa na płotach. To najlepsze antidotum na tą zarazę.
Obrazek
Jedyni w miarę porządni żydzi to Chasydzi.


O strategia PIS

goldroger1234

2018-03-28, 22:45
temat: Efekty specjalne a na koncu w komentarzach czytam strategia PIS :P ktos tu chyba ma bol dupy

edek.bajzel

2018-03-29, 01:03
Abraxus
Basia_Stańczyk
uważaj aby ci żyłka w dupie nie pękła,
za moich czasów dosłownie zmuszano dzieci do pójścia na film ,, Lista Schindlera,, byłem w szoku, że można tak manipulować, ponieważ tam też są antypolskie wątki i oczywiście pranie mózgu oglądającym na skalę światową

~Velture

2018-03-29, 01:58
Abraxus napisał/a:


O strategia PIS


Strategia każdej możliwej rządzącej partii politycznej w każdym kraju.
No ale nie byłbyś sobą jakbyś nie podał tylko pisu :wyj***ne: