18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efekty ignorowania poleceń policjanta

Hermes34 • 2016-01-14, 21:58
Opis zaczerpnięty z katoica:
    Spokane Police released body cam video of a November 7th, 2015 incident in which officers shot and wounded a knife-wielding man at a gas station.

    Officers responded to numerous calls of a man with a knife attempting to break into cars and encountered 22-year old Tyler Randant standing in the middle of Division Street near Cataldo. When Randant ran towards a gas station and tried to open the door of a SUV with a child inside, officers shot him multiple times.

    Police then proceeded to cuff Randant while treating his wounds. After being treated at the hospital, Randant was charged with first-degree robbery and second-degree assault.

    The incident was also caught on multiple cell phone cameras, as well as surveillance video from the gas station. All of the footage comes from the Spokane PD's news conference about the incident that occurred earlier today.


maderfakermen

2016-01-14, 22:03
Glock w akcji - coś pięknego. Moje marzenie :mikolaj:

TesterPizzy

2016-01-14, 22:09
No i tak powinno być bez zbędnego pie**olenia. A u nas do nawet jak bronisz się we własnym domu to możesz pójść siedzieć za przekroczenie obrony koniecznej. Smutne

Pietia82

2016-01-14, 22:14
Nie dość że postrzelili skutecznie to pierwszej pomocy na miejscu udzielili. Szacunek :D

jonaona

2016-01-14, 22:54
jestem w szoku, że go dogonił

sorra18

2016-01-15, 09:15
You are ok. O k***a dowcipni sa. Swoja droga kolo ma noz nie lepiej go w nogi postrzelic czy cos.

IOI

2016-01-15, 11:44
@sorra18 - strzelajac w nogi jest duza szansa ze sie nie trafi, pozatym nie rozumiem bagatelizowania noza, jesli ktos stoi w odleglosci 2-3 metrow to jest tak samo niebezpieczny jak ten z pistoletem, ile zajmie mu skrocenie dystansu? jedna? dwie sekundy? i po zawodach.

Siberian_Meat_Grinder

2016-01-15, 12:23
IOI napisał/a:

@sorra18 - strzelajac w nogi jest duza szansa ze sie nie trafi, pozatym nie rozumiem bagatelizowania noza, jesli ktos stoi w odleglosci 2-3 metrow to jest tak samo niebezpieczny jak ten z pistoletem, ile zajmie mu skrocenie dystansu? jedna? dwie sekundy? i po zawodach.



otóż to - ale każdy myśli, że strzela się tak jak w Battlefield - celowanie zajmuje pół sekundy a pocisk leci zawsze tam, gdzie chcemy ...

sidian

2016-01-16, 01:44
Maderfakermen napisał/a:

Glock w akcji - coś pięknego. Moje marzenie :mikolaj:



Nie widzę nic fajnego w Glocku. Z plastikowych zabawek wolę już XDM (Springfield XD). Precyzyjniejszy, o dwa bezpieczniki więcej i single step na spuście. Dwufazowy spust nigdy mi nie pasował.

sorra18 napisał/a:

You are ok. O k***a dowcipni sa. Swoja droga kolo ma noz nie lepiej go w nogi postrzelic czy cos.



Strzelałeś Ty kiedy z broni? Postrzał może być równie groźny jak w cokolwiek innego i trudno w nie trafić, bo się ruszają. Strzał w dół daje duże ryzyko rykoszetów, które mogą poranić postronnych. Dlatego strzela się w centrum masy, czyli w korpus. Sylwetkowe tarcze policyjne nie mają nawet nóg...

Ostry802

2016-01-16, 02:04
Koleś dostał kulkę razy kilka po czym zostały powiadomione odpowiednie służby, a w międzyczasie udzielenie pomocy. Niektórych dziwi, że policjant zmienia podejście i zapodaje coś w stylu "you're ok buddy"? Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, tak to ma właśnie k***a wyglądać. Nie słucha - strzał - pomoc - do pierdla (oczywiście tylko w takich przypadkach). U nas zupełnie inaczej to by się potoczyło. Nie twierdzę, że teraz należy napie**alać z kałacha do każdego, kto nie stosuje się do poleceń policjanta. Chodzi o sytuację, ale nie będę mówił o rzeczach oczywistych.

krechaman

2016-01-16, 03:08
Jestem pod wrażeniem pomocy

Gruszek83

2016-01-16, 05:43
i to mi sie podoba, hamerykańskie psy sie nie pie....ą

zieli88

2016-01-16, 08:37
Gdyby był czarny to by już nie żył :p

tl...........01

2016-01-16, 09:58
Myślałem, że strzelili mu w kręgosłup krzycząc przy tym "u r ok". :D

Siberian_Meat_Grinder

2016-01-16, 10:34
sidian napisał/a:

Nie widzę nic fajnego w Glocku.



to spraw sobie G26 - sk***iela można praktycznie w kieszeni w dżinsach schować :) osobiście lubię Glocka za wymienność magazynków - zachowując kaliber broni, magazynek z jednego modelu będzie pasował do każdego innego. Super rzecz - a i śmiesznie wygląda np. taki wspomniany przeze mnie G26 ze standardowym magazynkiem od G17 (17 sztuk). Natomiast ja na stanie mam G19 ze standardowym 15 nabojowym magazynkiem i powiem, ze jest bardziej poręczny od G17 - poręcznie mieści się zarówno w kaburze udowej jak i na kamizelce taktycznej. Cóż - taki mnie Ojczyzna wyposażyła - gdybym miał osobiście wybrać broń osobistą, byłby to SIG-Sauer P226 albo FN Five-seveN Tactical (z twardszym spustem) - ten drugi: cudo - jeżeli ktoś ma możliwość skorzystać na strzelnicy, to jak najbardziej polecam.