18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efekt domina...

krzyks • 2018-02-06, 12:59
...w Krężnicy Jarej



Robi się coraz bardziej gorąco 8-)

kreatywnakrowa

2018-02-07, 00:40
głest napisał/a:




Jak to mówiła moja ŚP Babcia... Pluj świni w gębę a powie ci, że deszcz pada...

Obrazek


No i co? Gdybyś urodził się w stajni to byłbyś koniem? Wiem gdzie żyję i napisałem to świadomie na podstawie obcowania z imbecylami waszego pokroju. Właśnie takie oszołomstwo tworzy cebulandię o której napisałem. Kraj zalewają Ukraiñcy, Białorusini, itp. Publiczną służbę zdrowia wykończył PiSlam a cebulaki trzepią konia nad gejami, Polską wstającą z kolan i żrą się wzajemnie.

karoldeicide

2018-02-07, 02:45
k***a muppet siedział w aucie i już pewnie w ch*ja walił że kręgi szyjne doj***ne ale jak tylko auto zaczęło się jarać to od razu wyj***ł z furmanki haha

Wiewór

2018-02-07, 10:02
czeczen-00 napisał/a:


Faktycznie ponaddźwiękowa prędkość :|


Jak widać za duża do warunków drogowych...

OrokorokO

2018-02-07, 15:42
Piwo za zajebistą akcję gaśniczą. :D

werther

2018-02-07, 18:27
głest napisał/a:



Jako szczur miejski śmiem twierdzić, że śmierdzi od Ciebie gnojem - masz jakieś kompleksy czy gumiaków nie domyłeś?... :krejzi:



Widzę, że jesteś zakompleksionym szczurem z jakiejś wiochy, co spytany o pochodzenie mówi Warszawa.
Nie ode mnie śmierdzi tylko rodzinnym kanałem ci zapachniało.

LolVader

2018-02-07, 20:39
I za to właśnie kocham ten kraj na co dzień każdy sobie wilkiem, wredne zachowania, agresja na drogach, wyśmiewanie cudzych błędów. Ale w momencie gdy przychodzi sytuacja zagrożenia wszyscy się solidaryzują zapominają o złości odstawiają agresję na bok wzajemna pomoc itd. A wywodzi się to z tego że w naszym kraju o wszystko trzeba walczyć zawsze nas inni dymali co dobrze znamy z historii, słabe zarobki, kiepska wizja przyszłości, walka o dobrą firmę czy posadę. Dużo jeździłem po europie w Szwajcarii, Austrii ludzie których mija się na chodniku są uśmiechnięci od ucha do ucha 80 letnia babcia z usmiechem na buzi pierwsza mówi do Ciebie morgen chociaż nigdy nie widziała Cię na oczy. Zyje im się poprostu dobrze nawet kasjerka w lidlu z mężem pracownikiem fizycznym jest w stanie 2 razy do roku polecieć na piękne wczasy, kupić sobie nowe audi z salonu w lizing i żyć godnie i dobrze. Ale jeżeli przychodzi sytuacja zagrożenia martwią się tylko o własne dupy nie ma tego ducha walki i solidarności trochę nas to zahartowało. Dlatego Polska jest zajebista

głest

2018-02-09, 10:57
werther napisał/a:



Widzę, że jesteś zakompleksionym szczurem z jakiejś wiochy, co spytany o pochodzenie mówi Warszawa.
Nie ode mnie śmierdzi tylko rodzinnym kanałem ci zapachniało.



No i widzisz... wyszła słoma z moich butów :szczerbaty: A Ty dalej stoisz w gumiakach uj***nych gównem...

Proponuję czytać komiksy (głównie) bo zlepek więcej niż pięciu zdań przekracza Twoje możliwości interpretacji/rozumienia tekstu.

Polecam - wydawnictwo MEN dla siedmiolatków :kawa:

Gwarantowana radocha na długie zimowe wieczory... ;-)