18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efekt domina...

krzyks • 2018-02-06, 12:59
...w Krężnicy Jarej



Robi się coraz bardziej gorąco 8-)

ponuryklecha78

2018-02-06, 18:37
jeden z nich to zapalony rajdowiec...

werther

2018-02-06, 19:25
głest napisał/a:



Kolego... to taka sypialnia dla miastowych z Lublina - tak samo jak Pruszków, Piaseczno, Otwock czy Józefów dla Warszawki... Jaka 100lica - takie peryferia :beka:



Chciałbyś, za daleko. Sypialnia kończy się w Zemborzycach, dalej jest już tylko zwykła wiocha.

Budrys2000

2018-02-06, 19:41
Człowiek jak chce, to i w Pierdziszewie Wielkim karambol zrobi.

Al...........rt

2018-02-06, 19:57
werther napisał/a:



Chciałbyś, za daleko. Sypialnia kończy się w Zemborzycach, dalej jest już tylko zwykła wiocha.

Europa kończy się na Wiśle, dalej już Syberia.

Enough

2018-02-06, 20:00
ellsworth napisał/a:

Ja pie**olę, ledwo się puknęli a ten się pali! k***a, no nie. Auta >10 lat powinny mieć zakaz poruszania się po drogach publicznych.



Nie byłoby ci szkoda przesiadać się z seicento rodziców na autobus?

ellsworth

2018-02-06, 20:53
Enough napisał/a:



Nie byłoby ci szkoda przesiadać się z seicento rodziców na autobus?


Nie mam takich problemów jak ty. Rozumiem - 21 lat, ale to zapie**alaj rowerem jak cię nie stać na samochód, a nie jakimś starym trupem!

edek.bajzel

2018-02-06, 21:10
to wschód, trzecia anielska rzeczpospolita, a faktem jest że tam nie ma prądu, tym bardziej kamer, nie to w cywilizowanej Polsce kategorii A

Milli

2018-02-06, 22:24
Wschód pozdrawia :krejzi:

głest

2018-02-07, 00:00
werther napisał/a:


Chciałbyś, za daleko. Sypialnia kończy się w Zemborzycach, dalej jest już tylko zwykła wiocha.



Jako szczur miejski śmiem twierdzić, że śmierdzi od Ciebie gnojem - masz jakieś kompleksy czy gumiaków nie domyłeś?... :krejzi:


Alart napisał/a:

Europa kończy się na Wiśle, dalej już Syberia.



Miałem wątpliwą przyjemność poznać lat temu około dziesięciu - pewną parę żabojadów, mieszkających w Paryżu. On - wykształciuch (rozmawialiśmy po angielsku, choć rodowici Francuzi mają awersję do tego języka), ona - francuska kura domowa. Gadka, szmatka, "to skąd pochodzicie?" - padło pytanie od kobiety - żeby jej było łatwiej, palnęliśmy "Warszawa" - ta wzięła mapę z jakiegoś atlasu i jedzie paluchem po Europie. aż na Ural. k***a, umarłem... Oczami wyobraźni widziałem białe niedźwiedzie popie**alające w podskokach po ulicach mojego rodzinnego miasta...

I dlatego nie dziwię się wszystkim pedałom i k***om, opowiadającym o Polsce do i za Wisłą. Jesteście równie wyedukowani jak ten niedokształcony garkotłuk. :idzwch*j:



edekbajzel napisał/a:

to wschód, trzecia anielska rzeczpospolita, a faktem jest że tam nie ma prądu, tym bardziej kamer, nie to w cywilizowanej Polsce kategorii A



To ja już wolę zostać tam, gdzie jestem. :szczerbaty:


kreatywnakrowa

2018-02-07, 00:10
Alart napisał/a:

Europa kończy się na Wiśle, dalej już Syberia.


Na Odrze. Na wschód od Odry zaczyna się nowe państwo CPW - Cebulandia Patriotów Wyklętych z rządem w Moskwie.

głest napisał/a:

To ja już wolę zostać tam, gdzie jestem.


Wszyscy popieramy to postanowienie i dziękujemy ci za to. Nie zapomnij wietrzyć swojej lepianki, od braku tlenu można majaczyć.

krzyks

2018-02-07, 00:17
kreatywnakrowa napisał/a:


Na Odrze. Na wschód od Odry zaczyna się nowe państwo CPW - Cebulandia Patriotów Wyklętych z rządem w Moskwie.


Wszyscy ci za to dziękujemy. Nie zapomnij wietrzyć lepianki.



Nie ma to jak się samemu zaorać :homer:

kreatywnakrowa

2018-02-07, 00:21
krzyks napisał/a:



Nie ma to jak się samemu zaorać :homer:
Obrazek


Fakt. Kup sobie globus bo się ładnie zaorałeś.

głest

2018-02-07, 00:24
kreatywnakrowa napisał/a:


Fakt. Kup sobie globus.



Nie załapałeś... :plzdie:

Ale w sumie... nic dziwnego. Autoagresja to forma reakcji na uczulenie, najwyraźniej doskwiera Ci ten sam bakcyl co Loaloa. Uważaj podczas kichania.


kreatywnakrowa

2018-02-07, 00:25
głest napisał/a:



Nie załapałeś... :plzdie:


Nie ja.

głest

2018-02-07, 00:35
kreatywnakrowa napisał/a:


Nie ja.




Jak to mówiła moja ŚP Babcia... Pluj świni w gębę a powie ci, że deszcz pada...