18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

E-urna - głosowanie w przyszłości

~zsakuł • 2014-11-16, 23:50
Wyobraźcie sobie wybory bez oszukiwania :krejzi: Absolwent PWr, wizjoner, naukowiec - stworzył urnę, która robi praktycznie wszystko, co robić powinno urządzenie potrzebne do głosowania.

Więcej info, filmików i inne projety Patryka Arłamowskiego pod linkiem - KLIK

źródło PWr na fb, wp.pl

Peter-Norivotset

2014-11-17, 00:09
Czegos tunie rozumiem. Po ch*j to sie nazywa e jak i tak trzeba isc do lokalu wyborczego?

~zsakuł

2014-11-17, 00:12
grzechu5444 napisał/a:

Czegos tunie rozumiem. Po ch*j to sie nazywa e jak i tak trzeba isc do lokalu wyborczego?



To tak samo jak patrzysz teraz w e-kran, a tak naprawdę rzeczywisty kran masz w kuchni i łazience :krejzi:

RockyWood

2014-11-17, 00:29
i ch*j z tym wszystkim jak ktoś/coś (program) może korygować w "locie" wyniki tak jak dzisiaj to się robi "ręcznie". Np. dzisiaj z całej Polski dochodziły sygnały o przekrętach w komisjach wyborczych. Wzywano policję która sporządzała notatki i ....tyle :D

Tak samo będzie za rok. Nie ważne kto głosuje i na kogo - ważne KTO LICZY GŁOSY. To tyle o "wyborach" i całej tej zj***nej dzisiejszej "demokracji", gdzie nawet referendum paru tys. ludzi można przegłosować w sejmie - NO k***A! :facepalm:

zonk

2014-11-17, 00:33
Ktoś mi wytłumaczy o ch*j chodzi z tymi okręgami wyborczymi odnośnie kandydatów do rady miasta ? Dlaczego mogłem wybierać spośród kilku ludzi z mojego okręgu, skoro oni w ogóle mi nie pasują, a miałem lepszego kandydata w innym okręgu i jemu nie mogłem pomóc moim głosem ? Przecież to jest kpina i przekręt.

Ba...........yk

2014-11-17, 00:34
Fajnie ale "Kalkulatory" od podliczania z PKW na takie coś nie pójdą...

BongMan

2014-11-17, 01:03
Nie ma przyszłości w demokracji. Przyszłością jest kopnięcie tego zj***nego ustroju w dupę i przekazanie władzy w ręce jednej osoby lub niewielkiej grupy ludzi, która ma łeb, jaja i potrafi podejmować decyzje (mając na uwadze przede wszystkim dobro kraju i narodu) oraz radzić sobie z ich konsekwencjami. Oprócz tego, w dowód wzajemnego szacunku i zaufania na linii władza-społeczeństwo, dać ludziom powszechny dostęp do broni, by w przypadku kiedy władza się nie sprawdzi mogli przeprowadzić rewolucję. Demokracja to nie są rządy ludu, tylko rządy nieudaczników, złodziei, krętaczy i partaczy, którzy nawet nie odpowiadają za swoje błędy, których nota bene popełniają w trzy dupy i w ch*j.

kalium

2014-11-17, 01:19
Bonguś, dziś wybitnie nie twój dzień. W jednej wypowiedzi wj***łeś dyktaturę i rewolucję komunistyczną, anarchię i ch*j wie co jeszcze. Coś wymyślone przez ciebie, czego zakwalifikować nie potrafię.
Jesteś utopistą?

Rax

2014-11-17, 01:24
fajnie tylko ze komuchy i tak znajdą sposob zeby r*chac spoleczenstwo

@kalium to pierwiastek kału? bo jestes idealnym przykladem na wypranie mozgu przez socjal...

bongman na krula!!!

kalium

2014-11-17, 01:43
Śmieciu malutki, jeśli mi ktoś miał wyprać mózg - to już to cymbale zrobił.
Powiedz mi jedno, czy ty chociaż raz potrafisz się odnieść w sensowny i jako taki kulturalny sposób do adwersarza? Czy jesteś zwykłym przygłupem, co brak wiedzy i argumentów nadrabia chamstwem?

Ty na serio jesteś dumny ze swoich wypowiedzi? Rodem z rynsztoka, bo komuś w swoim mniemaniu doj***łeś?
I jeszcze coś, żebyś się gówniarzu nie poczuł za ważny. Pytał się ciebie ktoś o coś? To zamknij ryj i pod stół, z tobą nikt tu nie rozmawiał. Wypad, na swoje, kapcie wąchać, okruszki wpie**alać.

legmarr1

2014-11-17, 03:30
zsakuł napisał/a:

Wyobraźcie sobie wybory bez oszukiwania :krejzi:



you made my day :krejzi:

Aberracja

2014-11-17, 07:30
To już nie można po prostu zrobić strony, na której rejestrujemy się za pomocą numeru PESEL i oddajemy głos (o ile mamy prawo do głosowania)? Wyniki byłby na bieżąco wyświetlane, co zmieniłoby szanse na majstrowanie przy głosach.

Przepraszam, zapomniałem że to Polska i tutaj trzeba wszystko maksymalnie komplikować.

1q2wwww

2014-11-17, 07:40
@VoidLoop nie, nie można bo glosowanie nie byłoby anonimowe. W 2 tygodnie mielibyśmy w faktach i innych gównach masę "artykułów" jak to jakiś warszawski pseudo celebryta glosował na tego i tego...

Dżizas_kurde

2014-11-17, 08:54
Ale odkrywca....
Druki z totolotka wchodzą i wychodzą w ułamku sekundy :D
I jeszcze można kasiorę wygrać.
A tutaj można sobie wybrać kto cię bardziej wych*ja.

TC...........RM

2014-11-17, 09:10
@Vanitas007
Strona internetowa na, ktorej trzeba podac wszystkie dane osobiste? Wypas! Hakerzy by sie ucieszyli. Jeden wlam i maja dane polowy narodu.