18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

E-urna - głosowanie w przyszłości

~zsakuł • 2014-11-16, 23:50
Wyobraźcie sobie wybory bez oszukiwania :krejzi: Absolwent PWr, wizjoner, naukowiec - stworzył urnę, która robi praktycznie wszystko, co robić powinno urządzenie potrzebne do głosowania.

Więcej info, filmików i inne projety Patryka Arłamowskiego pod linkiem - KLIK

źródło PWr na fb, wp.pl

qwachu

2014-11-17, 09:57
@stingerek: A czy totek skanuje Ci po drodze kupon do zapamiętania?

W dodatku to prototyp urządzenia. Ma przede wszystkim działać w pewnym zakresie, a nie podpie**alać jak maszyna produkcyjna.

Swoją drogą tu jest ciekawszy pomysł:

0slawek

2014-11-17, 11:19
Na kartce widniało nazwisko Pietraszko, słynnego wykładowcy na pwr, może twórcy są włąśnie z tej uczelni :D

VabankO

2014-11-17, 13:09
Tylko, że list wyborczych jest kilka a nie jedna karteczka.

~zsakuł

2014-11-17, 16:42
0slawek napisał/a:

Na kartce widniało nazwisko Pietraszko, słynnego wykładowcy na pwr, może twórcy są włąśnie z tej uczelni :D



Przeczytaj jeszcze raz dokładnie opis nad i pod filmikiem szerloku :amused:

vassili

2014-11-17, 17:10
Mimo iż byłem tylko "zapełniaczem" listy, sam przekonałem się na własnej skórze o fałszowaniu wyborów. Mimo iż na 100% zagłosowało na mnie kilkanaście/dziesiąt osób z ulicy, to na obwieszczeniu komisji było... 5. Tyle to k***a w moim własnym domu mam.

Shilon2M

2014-11-17, 21:08
zajebiście szybko skanuje

mi...........dz

2014-11-17, 23:48
a co w przypadku kart do głosowania w formie książeczki? musi kolega wymyślić system żeby skanowało wszystkie strony w środku :D
po za tym to i tak nie przeszkodzi w fałszowaniu, wyniki są pod kontrolą PKW a PKW jest pod kontrolą władzy więc ch*j to wszystko strzelił