18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzwonek Matizem

~McSadol • 2021-07-09, 21:52
Niektórzy twierdzą że bezpieczne auto , jak myślicie nic im się nie stało ? :diabel:


Lobo24

2021-07-09, 22:32
"Tutaj w żopu wleciał" - i wszystko jasne.

Pees4

2021-07-09, 23:22
Noo, to będą niemałe oparzenia :-/ ale buda przetrwała dzwona, pasy zadziałały, bezpieczne auto.

Agoreth

2021-07-10, 02:37
ch*j tam. Przetrzeć, wyczyścić i sprzedawać dalej.

Zasysacz

2021-07-10, 02:47
Auta przed rokiem 2000 to pie**olone trumny na kołach widzę od wielu lat poprawę bezpieczeństwa aut i jest naprawdę duży progres jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Nowoczesne auta potrafią uratować życie umożliwiają wyjście niemal bez szwanku z kolizji które kiedyś zabijały wszystkich pasażerów auta. A wiem to jestem specjalisto bo pracuje w ubezpieczeniach warto posiadać nowe auto a nie jakieś klepane dełu.

panar3

2021-07-10, 03:21
Zasysacz napisał/a:

Auta przed rokiem 2000 to pie**olone trumny na kołach widzę od wielu lat poprawę bezpieczeństwa aut i jest naprawdę duży progres jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Nowoczesne auta potrafią uratować życie umożliwiają wyjście niemal bez szwanku z kolizji które kiedyś zabijały wszystkich pasażerów auta. A wiem to jestem specjalisto bo pracuje w ubezpieczeniach warto posiadać nowe auto a nie jakieś klepane dełu.



Słusznie, ładnych parę latek temu na obwodnicy Trójmiasta ciężarówka najechała na Matiza - praktycznie naskoczyła), efekt: dziadek, babcia i 2 wnuczków spłonęło. Miałem Matiza - autko fajne, szybkie, całkiem dobrze jeździło... Teraz w życiu bym takim gównem nie jeździł ale trzeba oddać ludziom sprawiedliwość, kupowali co było, płacili banksterom 3 x wartość tego gówna Daewoo i srali pod siebie ze szczęścia. Taka, kurna, prawda. 85% sadoli nigdy tego nie pojmie i niech nawet nie próbuje bo im te cienkie mózgi wypie**oli w powietrze. Amen.

StanleyWhite

2021-07-10, 07:55
Wygląda okej. Pewnie sie schowali w popielniczce :mrgreen:

ra0mir

2021-07-10, 07:59
Rozchodzą to.

Zasysacz

2021-07-10, 08:15
panar3 napisał/a:

Słusznie, ładnych parę latek temu na obwodnicy Trójmiasta ciężarówka najechała na Matiza - praktycznie naskoczyła), efekt: dziadek, babcia i 2 wnuczków spłonęło. Miałem Matiza - autko fajne, szybkie, całkiem dobrze jeździło... Teraz w życiu bym takim gównem nie jeździł ale trzeba oddać ludziom sprawiedliwość, kupowali co było, płacili banksterom 3 x wartość tego gówna Daewoo i srali pod siebie ze szczęścia. Taka, kurna, prawda. 85% sadoli nigdy tego nie pojmie i niech nawet nie próbuje bo im te cienkie mózgi wypie**oli w powietrze. Amen.



Owszem kiedyś kupowało się to co było, mówię raczej o obecnych czasach kupować ponad 20 letniego szrota to proszenie się na bycie bohaterem sadola. Ja rozumiem ze nie każdego stać na nowe auto, ale jak bym miał mieć auto które ma ponad 20 lat - to chyba juz lepiej jeździć autobusem dla własnego i rodziny bezpieczeństwa.... :)

kamuha

2021-07-10, 08:21
Matiz do kasacji, ale pasazerowi chyba się upiekło.

Maniekem2

2021-07-10, 10:01
Zasysacz napisał/a:

Owszem kiedyś kupowało się to co było, mówię raczej o obecnych czasach kupować ponad 20 letniego szrota to proszenie się na bycie bohaterem sadola. Ja rozumiem ze nie każdego stać na nowe auto, ale jak bym miał mieć auto które ma ponad 20 lat - to chyba juz lepiej jeździć autobusem dla własnego i rodziny bezpieczeństwa....



Jeżdżę 28 letnim fordem mondeo...

meloox

2021-07-10, 10:34
Kierowca trąbił do samego końca :D

TomRar

2021-07-10, 10:37
Zasysacz napisał/a:

Owszem kiedyś kupowało się to co było, mówię raczej o obecnych czasach kupować ponad 20 letniego szrota to proszenie się na bycie bohaterem sadola. Ja rozumiem ze nie każdego stać na nowe auto, ale jak bym miał mieć auto które ma ponad 20 lat - to chyba juz lepiej jeździć autobusem dla własnego i rodziny bezpieczeństwa....



Szczerze to wolałbym jeździć 20 letnim twardym jak mój siur o poranku SAABem, niż jakimś 5-cio letnim gównem, które zostało zaprojektowane tylko pod testy zderzeniowe, a przy dachowaniu nagle się okazuje, że głowy nie mamy.

SkunkWeed

2021-07-10, 10:58
Do I smell berbecue?