18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzwonek Matizem

~McSadol • 2021-07-09, 21:52
Niektórzy twierdzą że bezpieczne auto , jak myślicie nic im się nie stało ? :diabel:


dejwid092

2021-07-10, 11:24
Zasysacz napisał/a:

Auta przed rokiem 2000 to pie**olone trumny na kołach widzę od wielu lat poprawę bezpieczeństwa aut i jest naprawdę duży progres jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Nowoczesne auta potrafią uratować życie umożliwiają wyjście niemal bez szwanku z kolizji które kiedyś zabijały wszystkich pasażerów auta. A wiem to jestem specjalisto bo pracuje w ubezpieczeniach warto posiadać nowe auto a nie jakieś klepane dełu.



Zrób test zderzeniowy poloneza z nowym peugeotem to polonez pojedzie dalej a peugeot góra na kasację

Alko07

2021-07-10, 13:34
Z kierowcy to nawet alko wyparowało :mrgreen:

St...........on

2021-07-10, 14:08
panar3 napisał/a:

Słusznie, ładnych parę latek temu na obwodnicy Trójmiasta ciężarówka najechała na Matiza - praktycznie naskoczyła), efekt: dziadek, babcia i 2 wnuczków spłonęło. Miałem Matiza - autko fajne, szybkie, całkiem dobrze jeździło... Teraz w życiu bym takim gównem nie jeździł ale trzeba oddać ludziom sprawiedliwość, kupowali co było, płacili banksterom 3 x wartość tego gówna Daewoo i srali pod siebie ze szczęścia. Taka, kurna, prawda. 85% sadoli nigdy tego nie pojmie i niech nawet nie próbuje bo im te cienkie mózgi wypie**oli w powietrze. Amen.



Heh, miśku kolorowy, nie ty jeden przetrwałeś komunę, okres "odmrożenia", rozkwit kapitalizmu ;) Wiem jak było, ba jest nawet do dziś, tyle że stopa jakości życia się podniosła.

mazga50

2021-07-10, 22:31
Widziałem Tico i kobietę która spłonęła na tylnym siedzeniu po tym, jak pijany rusek ciężarówką go najechał z tyłu.

Berzerk

2021-07-11, 00:56
Producent klaksonów może być z siebie dumny

Penton

2021-07-11, 11:56
TomRar napisał/a:

Szczerze to wolałbym jeździć 20 letnim twardym jak mój siur o poranku SAABem, niż jakimś 5-cio letnim gównem, które zostało zaprojektowane tylko pod testy zderzeniowe, a przy dachowaniu nagle się okazuje, że głowy nie mamy.



Uderzysz w coś mniejszego - super. Uderzysz w coś większego - brak jakiejkolwiek strefy zgniotu powoduje cholernie spore obrażenia :) osobiście wolę mieć coś co przyjmie na siebie siłę uderzenia

TomRar

2021-07-11, 12:36
Penton napisał/a:

Uderzysz w coś mniejszego - super. Uderzysz w coś większego - brak jakiejkolwiek strefy zgniotu powoduje cholernie spore obrażenia osobiście wolę mieć coś co przyjmie na siebie siłę uderzenia



Ale to od zawsze tak było, że uderzenie w coś większego niesie za sobą poważne skutki niezależnie czy to 20 letni trup czy nowe błyszczące gówno

23456789

2021-07-12, 02:02
Zasysacz napisał/a:

Auta przed rokiem 2000 to pie**olone trumny na kołach widzę od wielu lat poprawę bezpieczeństwa aut i jest naprawdę duży progres jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Nowoczesne auta potrafią uratować życie umożliwiają wyjście niemal bez szwanku z kolizji które kiedyś zabijały wszystkich pasażerów auta. A wiem to jestem specjalisto bo pracuje w ubezpieczeniach warto posiadać nowe auto a nie jakieś klepane dełu.




Ciężko mi uwierzyć że cokolwiek marki TATA lub Łada jest bezpieczniejsze od np. starego BMW o ile nie był bity i nie zjadła go rdza .

blokern

2021-07-12, 22:58
panar3 napisał/a:

Słusznie, ładnych parę latek temu na obwodnicy Trójmiasta ciężarówka najechała na Matiza - praktycznie naskoczyła), efekt: dziadek, babcia i 2 wnuczków spłonęło. Miałem Matiza - autko fajne, szybkie, całkiem dobrze jeździło... Teraz w życiu bym takim gównem nie jeździł ale trzeba oddać ludziom sprawiedliwość, kupowali co było, płacili banksterom 3 x wartość tego gówna Daewoo i srali pod siebie ze szczęścia. Taka, kurna, prawda. 85% sadoli nigdy tego nie pojmie i niech nawet nie próbuje bo im te cienkie mózgi wypie**oli w powietrze. Amen.



jest i idiota od matiza :D

panar3

2021-07-13, 02:19
blokern napisał/a:

jest i idiota od matiza



Ty chyba, ćwoku pancerny, dawno kopa w tę tłustą dupę nie dostałeś? Czego się tu wymądrzasz? Czemu wyzywasz kogoś od idiotów bo miał Matiza? Jakbyś miał trochę doświadczenia życiowego to byś zrozumiał co miałem na myśli a tak tylko wychodzisz na ćwoka.