18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwny wypadek

Jesse.Pinkman • 2021-10-01, 22:28
Nic mu nie wyskoczyło, nikt nie wymusił, na kapcia mi to nie wygląda - a dachowanie i tak zaliczył.

Gitta

2021-10-02, 10:55
Oto dowód na to, że faceci nie potrafią kierować…
Na prostej drodze, w świetnych warunkach zjechał na pobocze i go poniosło

TomRar

2021-10-02, 11:20
Gitta napisał/a:

Oto dowód na to, że faceci nie potrafią kierować…
Na prostej drodze, w świetnych warunkach zjechał na pobocze i go poniosło



a Wy musicie mieć skrzynie automatyczne, bo 3 pedały Was przerażają, a i tak je pomylicie i zatrzymacie na ścianie swojego pięknego białego suva, na którego tak ciężko połykałyście. A wiesz co było między suvem a ścianą? Małe skośne dziecko, ha tfu, skośne kaszojady.

deejay89

2021-10-02, 11:32
zbyt mocno szarpnal kierownica w lewo, dodatkowo biale linie rowniez bywaja mega sliskie i zdradliwe

LubięFacetów

2021-10-02, 11:52
Gitta napisał/a:

Oto dowód na to, że faceci nie potrafią kierować…
Na prostej drodze, w świetnych warunkach zjechał na pobocze i go poniosło



Za to potraficie.. Gotować, i to chyba jedyne co dobrze potraficie

ZgRyZ

2021-10-02, 12:30
jedzie się jak misio świata,. muzyka na ful, uwaga rozproszona. jak jedziesz pieprzony młocie z szybkością powyżej trzydziestu, nie rozglądaj się jak panienka na weselu, nie podziwiaj widoczków czy tam wschodu lub zachodu. trzymaj kierownicę dwoma rękoma i skoncentruj się na tym co robisz i myśl o tym przewiduj co się może stać. tak jak on, jeździ większość zadufanych w sobie buców. poza tym hamerykańskie cacka tylko wyglądają na bezpieczne, tak naprawdę większość, nie przechodzi europejskich testów stabilności. 3,5 t na miękkim zawieszeniu to totalne gówno.

CObyNIEbyło

2021-10-02, 12:40
Pół filmu ten koleś zastanawia się jak wyjść z auta nawet mówi to tej parze :/ a szyby nie można opuścić :)

homorek

2021-10-02, 12:56
alucard321 napisał/a:

Plama oleju na drodze



Plamę to dała jego stara, że go ojcu z ch*ja nie zlizała i nie wypluła.

Catchcart

2021-10-02, 13:51
Frajer bez pasów mógł kogoś zabić

noir

2021-10-02, 14:16
Tył mu się odkleił. I tyle. Przyczyny moga byc dwie opony, za szybko lub oba na raz.

Pawehan

2021-10-02, 17:14
Sie k***a zdziwił zimny łokieć .

jinn

2021-10-02, 21:28
To jest po prostu syndrom ofermy drogowej. Jak można w takiej sytuacji stracić panowanie nad wozem??? Trzeba być po prostu k***a debilem. Już pomijam fakt posiadania tej zj***nej brody, tuneli w uszach i czapki zaj***nej lodziarzowi. To jest jeden z tych, którzy zatrzymują się przed rondem zanim ktokolwiek do niego podjedzie.

przemo3251

2021-10-02, 22:51
jinn napisał/a:

To jest po prostu syndrom ofermy drogowej. Jak można w takiej sytuacji stracić panowanie nad wozem??? Trzeba być po prostu k***a debilem. Już pomijam fakt posiadania tej zj***nej brody, tuneli w uszach i czapki zaj***nej lodziarzowi. To jest jeden z tych, którzy zatrzymują się przed rondem zanim ktokolwiek do niego podjedzie.



jechałeś kiedyś amerykańskich suvem? Jezdziłem troche mustangiem który jest jednak bardziej stabilny od suva a i tak na zakretach robiło się mega nieprzewidywalnie. Nie wiadomo w ktorym momencie straci przczepność. W dodatku pływa. Komfort super ale prowadzenie masakra

slupczanin

2021-10-04, 10:37
Hvrittinge_sx napisał/a:

Wydaje mi się że wyleciał sworzeń, wykręciło mu jedno koło.


Popieram tą diagnozę...

Wepss

2021-10-04, 18:54
Co za p*zda z typa. Tragedia.