18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwne aresztowanie

~Velture • 2017-10-11, 15:27
"my safeword is pineapple juice" hahahahah
Podziwiam tego policmajstra, że nie zeszczał się ze śmiechu podczas aresztowania :krejzi:

(pewnie większość pojebów wie co to safeword ale jeśli ktoś nie wie to słowo które się wymawia podczas zabaw sado maso aby przerwać)


Ja...........ro

2017-10-11, 15:32
Ja wiem, kolorowy i bez litości ale pomijając, wykonywał grzecznie wszystkie polecenia więc za użycie paralizatora to powinni go wyj***ć z roboty...

~Velture

2017-10-11, 15:37
@up
Nie użył na nim paralizatora tylko strzelił w powietrze sprawdzając czy działa albo pokazując temu typowi, że działa. Taki efekt zastraszenia psychologicznego - co widać bo typek się wystraszył jak prąd usłyszał.
Popatrz dokładnie gdzie celuje kiedy wciska spust i ładunek pirotechniczny z kartridża nie wystrzeliwuje nigdzie.
Te ich paralizatory w kształcie klamki mają 2 opcje - 1) strzela w cel a 2) tylko razi prądem. Dlatego mu przyłożył do pleców później.

Br...........ń

2017-10-11, 15:54
z jakiego to filmu ?

miskolargol

2017-10-11, 15:54
dobry jest j***niec.Moglby w standupie wystepowac :D

Qunda

2017-10-11, 17:53
@upVelture napisał:
(pewnie większość pojebów wie co to safeword ale jeśli ktoś nie wie to słowo które się wymawia podczas zabaw sado maso aby przerwać)

Wiem co oznacza słowo safeword. Nasze, ustalone podczas sesji bdsm to : Velture.

A tak w ogóle, bo nie oglądałem wcześniej. Koleś jak się położył na brzuchu, ręce wziął do tyłu. Glina kazała mu skrzyżować nogi w kostkach. Jest taka pozycja niewolnicy/ka. nazywa się bara. Zajebista opcja żeby ofiarę związać w tzw. kołyske.
Fotka.

Ja...........ro

2017-10-11, 18:40
Velture napisał/a:

@up
Nie użył na nim paralizatora tylko strzelił w powietrze sprawdzając czy działa albo pokazując temu typowi, że działa. Taki efekt zastraszenia psychologicznego - co widać bo typek się wystraszył jak prąd usłyszał.
Popatrz dokładnie gdzie celuje kiedy wciska spust i ładunek pirotechniczny z kartridża nie wystrzeliwuje nigdzie.
Te ich paralizatory w kształcie klamki mają 2 opcje - 1) strzela w cel a 2) tylko razi prądem. Dlatego mu przyłożył do pleców później.


No faktycznie, masz rację. Więc wszystko w porządku.

elfis

2017-10-11, 19:12
a te drobne pozbiera potem i będzie jak premia za złapanie murzyna, należna zresztą

Wiewór

2017-10-11, 19:17
Bambo wykonuje każde polecenie a mend poj***ny. Murzyn bekę ciśnie a ten spięty jak agrafka. Ja bym nie dał rady tylko bym się śmiał.

drexet1

2017-10-11, 20:04
Tu też było fajne "safeword" :diabel:

Tryper

2017-10-11, 22:00
FURGITIVE RECOVERY AGENT WARRANT DIVISION.
Odpowiedzi na "Kto to jest ?" i "Czym się zajmuje ?" - teraz.

Machol

2017-10-11, 22:20
Fugitive Recovery. Taki odławiacz szumowin, pozostałość po dzikim zachodzie. Rząd błogosławi Cię do wyłapywania poszukiwanych za różne brzydkie rzeczy kolesi. Coś jak połączenie detektywa z wielbicielem obywatelskiego zatrzymania.

Tryper

2017-10-11, 23:00
Czyli to nie jest urzędnik państwowy jak policjant czy DEA ?

pan_golab

2017-10-12, 08:44
to jest Patty Mayo :kawa:

kiedyś miał lepsze produkcje takie jak (nie wiem czemu usnął ze swojego kanału :) )